Dziedniece: “Bīstami! Mūsu prātu programmē kūku iepakojumā paslēpta rūna formula!”

Skaidrīte Nitiša

Autors: Skaidrīte Nitiša

Pieredzējusi TV3 "Bez Tabu" žurnāliste, kura ļoti labi orientējas savstarpējo konfliktu un problēmu risināšanā. Veido sizetus par dažādām tēmām. Rūpīgi iedziļinās katrā stāstā un rod risinājumus pat sarežģītām konfliktsituācijām. Palīdz novērst netaisnību.

61 komentārs

Raidījuma Bez Tabu skatītāja iegādājusies Latvijā ražotu kūku, kuras iepakojuma iekšpusē ir rūnu formula. Kūkas ārpusē tā nav redzama. Sieviete  labi pārzina rūnu nozīmi un vēlas brīdināt par bīstamību, kādu tās var radīt.

Kas neko nezina par rūnām, tas nepievērš uzmanību, bet programmēšana notiek, pat cilvēkam nezinot un pret viņa gribu. Sieviete uzskata, ka pie kūkas nosaukuma būtu jāpievieno uzraksts, ka tā ir apstrādāta ar rūnu maģiju, un tad, lai cilvēks pats izvēlas, pirkt vai nē.

Rūnas  ir sensena piktogrammu sistēma par Visumā valdošiem spēkiem, tostarp elku Dieviem, kuriem var  piekļūt ar maģijas palīdzību. Ir cilvēki, kas joprojām rūnas izmanto gan aizsardzībai, gan lāstiem, gan veiksmes piesaistīšanai, gan nelaimju uzsūtīšanai. Taču tas viss var būt ļoti bīstami, īpaši, ja rūnu zīmes ir ar spoguļattēlu jeb apvērstās rūnas. Tās programmē uz visu negatīvo.

Rūnoloģe Agnese Gloda apstiprina, ka rūnu zīmes un to formulas, ja tās atrunā un aktivizē, tiešām varot būt gan ar negatīvu ietekmi, gan pozitīvu, atkarībā no zīmes.

Starp citu, pašam kūku ražotājam par rūnu zīmju izmantošanu neesot bijis ne jausmas. Par to uzzinājis vien no Bez Tabu. Pārbaudījis arī lielos (viena kilograma) iepakojumus, taču tajos šīs zīmes netiekot izmantotas.

Iepakojuma ražotāju par šo situāciju esam informējuši un gadījumā, ja izvērsīsies plašāka diskusija, informēsim šā uzņēmuma pārstāvjus par viņu preču zīmes interpretāciju.

Izpētot kūkas iepakojuma formulu, rūnoloģe gan mierina, ka konkrētā produkta  formulā  esot piesaistīti spēki, kas   nav vērsti, lai pircējam nodarītu ko ļaunu, bet gan sniegtu baudu un spēku un, visticamāk, lai kūku labi pirktu, taču arī iepakojuma ražotāja nosaukums  ir  atšifrēts ar rūnu rakstu, kas izskatās gandrīz tāds pats kā uz kūkas iepakojuma esošā formula, izņemot vienu -apzgriezto zīmi.  Iepakojumā tā nozīmē spēku, bet  tās spoguļattēls, kāds ir logo, nozīmē  spēku izsīkumu. 

Rūnu zīmes varot būt aktivizētas arī uz iznīcību. Esot gadījums, ka visi ekspedīcijas dalībnieki gājuši bojā, jo iekļuvuši teritorijā, kura esot aizsargāta ar uz akmeņiem iegravētām senām rūnu  formulām.

Vecās Ģertrūdes un Bolderājas draudzes mācītājs Oskars Smoļaks brīdina, lai esam uzmanīgi.

Cilvēki nenovērtē spēka zīmju vai formulu bīstamību, jo, tās izmantojot, atver durvis uz dēmonisko pasauli, no kuras grūti izkļūt. Maldīgi domā, ka, izmantojot maģiskas zīmes vai burvestības, mainīs apstākļus un ietekmēs situācijas, bet patiesībā tas pavēršas nevis pret situācijām un apstākļiem, bet pret pašu. Rezultātā cilvēkiem grūti saprast, kāpēc viņu dzīvē, pēkšņi sāk notikt negatīvas lietas. Maģija, buršanās, zīlēšana, pesteļošana un viss, kas ar to saistās – Bībelē ir strikti teikts, ka tas Dievam riebj, un tie, kas tādas lietas dara.

Tas esot opozīcijā kristietībai. Vaicāts, ko iesākt ar kūku, kuras iepakojums apstrādāts ar rūnu maģiju, Oskars Smoļaks teic, ja cilvēks paļaujas uz trīsvienīgo Dievu un lūdz viņa svētību itin visā, tostarp lietojot ēdienu, tad ir viņa aizsardzībā un burvestības ticīgo neietekmē. Ja kādam ticība nav tik stipra un rodas šaubas, tad labāk nelietot produktus, ja nav pārliecības, ka tie nekaitēs.

Foto

Video

61 komentārs