Alise Kubiloviča

Autors: Alise Kubiloviča

Bez Tabu raidījuma žurnāliste, kura ar lielu rūpību un uzmanību iesaistās sadzīvisku konfliktu un nebūšanu risināšanā.

18 komentāri

Lielai daļai iedzīvotāju kafijas malkošana ir kā patīkams ieradums. Lielākie kafijas mīļi noteikti ir izmēģinājuši vairāku ražotāju kafiju, lai atrastu sev vistīkamāko.

Bez Tabu skatītāja ir iecienījusi kafiju “Merilld”. Tomēr viens no rītiem, kad roka sniedzās pēc kārtējās kafijas tasītes, izrādījies brīnumiem pilns…

“Es “Merild” kafijas pakā atradu nelielu baltu ripiņu. Nesaprotu, kas tas tāds ir un kam tas vispār tur ir domāts! Citās kafijas pakās nekad neko tādu neesmu atradusi. Vai tā varētu būt noklausīšanās ierīce?”

Uz kafijas pakas nekādas informācijas par šīs baltās ripiņas uzdevumu nav. Tomēr izrādās, ka kāds skaidrojums tam, kāpēc šis priekšmets tur atrodas, tomēr ir.

“Merrild kaffe” pārstāvis Baltijā Dzintars Līcis stāsta, ka baltā ripiņa nebūt nav noklausīšanās ierīce, bet gan ventilis. Tam kafijas pakā ir īpašs un nozīmīgs uzdevums.

“Ventilis kafijas pakā uztur nemainīgu spiedienu. Respektīvi, ja šā ventiļa nebūtu, kafijas paka vienkārši varētu pārsprāgt.”

“Merrild kaffe” pārstāvis paskaidro, ka kafija uzreiz pēc grauzdēšanas tiek pildīta pakās. Tas nozīmē, ka pakās tā nokļūst vēl silta.

Savukārt aromātam, kas rodas, kafijai atdziestot, ir tendence plūst ārā no iepakojuma, tāpēc ir nepieciešams ventilis, kas šo izplūšanas procesu spēj regulēt.

Līcis stāsta, ka iedzīvotāji ik pa laikam zvana uz biroju un interesējas par ventili. Tomēr uztraukumam neesot pamata – tas tiek izmantots tikai un vienīgi tāpēc, lai kafijas mīļi saņemtu pēc iespējas labāku produktu!

Foto

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl