Bez Tabu izmēģina internetā atrodamos padomus cīņā ar burciņu etiķetēm

Saimnieču lielākas bieds konservēšanas laikā – burciņu etiķetes! Ja paveicas, apruņojoties ar pacietību un pirkstu veiklību – var cerēt, ka uzlīmi izdosies noknibināt, taču ko darīt ar līmes pēdām? Bez Tabu pārbauda interneta dzīlēs atrodamos padomus.

Atpakaļ uz rakstu

5 komentāri

 • Ilze

  Ilze

  Nesaprotu kāpēc mērkaķoties ar visādiem līdzekļiem,ja ir līmes noņēmējs uz acetona bāzes. Pašu etiķeti atmērcē karstā ūdenī,līmes paliekas var viegi notīrīt ar gandrīz jebkuru šķīdinātāju
 • Dzuljeta

  Dzuljeta

  Janis roze gramatnica var nopirkt flaumikim lidzigu pilnspalvu ar bezkrasainu skodrumu ar kuru nosmere limes vietu kas palicis pec etiketes nonemsanas un viss tirs. Nav dargs. Bet labs
 • sene

  sene

  lol ielej burka karstu udeni, tad noskalo ar ledus aukstu un burka tira. Protams tas planas burkas ar acetonu, jo var saplaisat.
 • AGedroics

  AGedroics

  Vēl debilāku tēmu nevarējāt izdomāt? Jums galīgi nav, ko rādīt laikam...
 • Teikas Andris

  Teikas Andris

  Ar olīveļļām un zemesriekstiem tikai bagātie hipsteri tīra burkas. Parasts šķīdinātājs notīra, atliek tik nomazgāt pēc tam ar tīru ūdeni un viss.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!