Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Ceturtdiena, 19. jūlijs

Ritma, Ramona

Horoskops aunam

Ja nebūsi pārāk apmierināts ar mājas atmosfēru, prieku un mierinājumu meklēsi ārpus tās. Tavās burās iepūtīs vasaras liepziedu liegais vējš un sajutīsies brīvs. Ja rodas iespēja, velti laiku mākslas baudīšanai vai tās radīšanai.

Horoskops vērsim

Lielākais prieka un miera avots būs saskanīgas attiecības ar tavu mīļoto cilvēku. Vari atgūt iekavēto un izbaudīt kopā būšanu dažādās romantiskās nokrāsās un niansēs.

Horoskops dvīņiem

Atļaujies sev kādu pirkumu, kas varētu noderēt arī mājas darbiem. Šodien nevajadzētu ķerties pie nopietnām lietām vai pamatu likšanas kādai nopietnai būvei vai projektam. Labāk izsver, kur ieguldīt savus līdzekļus.

Horoskops vēzim

Šodien iespējams nāksies kārtot ar parādiem vai līdzīgām saistībām attiecināmus jautājumus. Ja šādi smagumi nav uzkrauti taviem pleciem, padomā par iespējām skaisti nosvinēt šo dienu. Ja šodien ir pamats svinībām, palutini sevi jo īpaši.

Horoskops lauvai

Dieniņa tev nebūs gadījusies no tām vienkāršajām. Ilūzijas un cerības attiecības radīs nepamatotu greizsirdību, kas savukārt var beigties ar pagalam sasteigtiem lēmumiem un neadekvātu rīcību. Savaldība būs zelta vērtē.

Horoskops jaunavai

Šodien tev ir iespējas izklāstīt savus nodomus un nākotnes plānus neradot partnerī pretestības un neapmierinātības pazīmes. Padomā par iespējām nedaudz uzkopt savu dzīvesvietu un tās tuvējo apkārtni.

Horoskops svariem

Šodien vajadzētu aktīvi padarboties, lai izkustinātu nedaudz sastāvējušās enerģijas. Ilgi gaidītie rezultāti ļoti drīz materializēsies. Pacietību un izturību.

Horoskops skorpionam

Šodien sajutīsi riktīgu noskaņojuma un fiziskās labsajūtas uzlabošanos. Būtu lieliski doties īsākā vai tālākā ceļojumā. Īpašie tālie un eksotiskie braucieni sola ļoti interesantus piedzīvojumus.

Horoskops strēlniekam

Tavas iekšējās sajūtas sauktin sauks un mudinās uz netradicionāliem eksperimentiem un jaunām sajūtām. Ar piedzīvojumiem šodien prātīgi. Saglabā iekšējo cēlumu un morālo tīrību.

Horoskops mežāzim

Šodien pieņemot svarīgus lēmumus nepaļaujies uz sabiedroto intuīciju, viņa šodien nebūs tajā labākajā formā. Labāk ieklausies draugos un kolēģos. Pats uz savu galvu neriskē, ja vairākas galvas - tad var.

Horoskops ūdensvīram

Šodien tikai izklaide un vasarīgi prieki. Ja esi radošo sfēru pārstāvis, šos impulsus būtu lietderīgi izmantot, lai viegli radītu. Padomā par iespējām uzlabot attiecības ar saviem mazajiem vai lielajiem bērniem

Horoskops zivīm

Šodien gaidāma smaga darba diena, savukārt vakarpuse piemērota, lai ģimenes vai draugu pulkā kaut ko labu paveiktu. Nodarbojies ar ko tādu, kam ir dziļāka pievienotā vērtība, kas veido jūsu kopības emocionālo un praktisko centru.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..
Pārtikas kontrole

Pārtikas kontrole

Tu esi tas, ko ēd. Tieši tāpēc Bez tabu regulāri testē produktu kvalitāti, derīguma termiņus, ziņo par vērtīgo un brīdina par indīgo!

Bez Tabu eksperiments! Vai nezinātājs pagaršojot var pateikt, kur dēta ola – sprostā vai brīvībā

Bez Tabu eksperiments! Vai nezinātājs pagaršojot var pateikt, kur dēta ola – sprostā vai brīvībā 3

  Tiktāl esam izglītoti, lai zinātu, ka ola, kas apzīmogota ar skaitli 3 – ir sprostā dēta ola, 2 – kūtī jeb slēgtā alternatīvā sistēmā ražota ola, kas nozīmē, ka dējējvistām nodrošināta daļēja brīvība.  Skaitlis 1 apzīmē brīvos apstākļos turētu vistu olas, bet 0 apzīmē bioloģiskās olas. Bez Tabu šogad Lieldienās veic eksperimentu, lai noskaidrotu, vai nezinātājs var atšķirt sprostā dētu olu no olas, kuras dējēja skrējusi brīvībā.

Sārtais un sulīgais ābols var izrādīties sapuvis tā, ka veikala plauktā to nevarēs noteikt

Sārtais un sulīgais ābols var izrādīties sapuvis tā, ka veikala plauktā to nevarēs noteikt

Pirms laika mums rakstīja “Bez Tabu” skatītāja Sintija, kura veikalā “Maxima” iegādājās mulsinošu ābolu. No ārpuses auglis izskatījies vizuāli pievilcīgs un sulīgs, bet, to pārgriežot uz pusēm, pavērās pavisam cits skats – pie serdes ābols kļuvis brūns un neēdams. Lai noskaidrotu, kas par iemeslu tādam augļa izskatam un vai tas vispār ir ēdams, “Bez Tabu” sazinājās ar eksperti, Dārzkopības institūta vadošo pētnieci Daliju Segliņu.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

"Prozit" konfektes pārdod arī nepilngadīgajiem?

"Prozit" konfektes pārdod arī nepilngadīgajiem? 3

Ar “Bez Tabu” sazinājās skatītāja Kristīne, kura ir nobažījusies par “Laimas” ražoto konfekšu ar alkohola saturu, piemēram, “Prozit”, pārdošanu bērniem. Lai viestu skaidrību, “Bez Tabu” sazinājās ar ražotāju.

"Nejūtu PVN samazinājumu!" Pircēja norāda uz Mārupes gurķu straujo cenu kāpumu!

"Nejūtu PVN samazinājumu!" Pircēja norāda uz Mārupes gurķu straujo cenu kāpumu! 26

Pircēja sašutusi par Latvijas augļu un dārzeņu cenām, no 1. janvāra tām vajadzēja būt zemākām, jo PVN likme Latvijai raksturīgiem dārzeņiem, ogām un augļiem samazināta no 21% uz 5%. “Nevienu dienu to nejutu. Notiek tieši otrādi, cenas aug. Divu nedēļu laikā Mārupes gurķis kļuva par 20 centiem dārgāks,” raksta “Bez Tabu” skatītāja.

Burgeru skandāls! Kurjeri neatļauti piegādā "McDonald's" ēdienu! Bažas par sanitāro prasību ignorēšanu

Burgeru skandāls! Kurjeri neatļauti piegādā "McDonald's" ēdienu! Bažas par sanitāro prasību ignorēšanu 7

Izveidota jauna interneta vietne “Est.lv”, kurā iespējams pasūtīt ēdienus no dažādām ēstuvēm, kurus piegādā kurjers. Piegādā arī populārā ātrās ēdināšanas restorāna “McDonald’s” produkciju. Tam, kā apgalvo ēstuvju ķēdes pārstāvji, atļauja nav dota. Pastāv bažas par to, ka kurjeri, kuri piegādā ēdienu, strādā bez sanitārajām grāmatiņām un ka ēdiena kvalitāte piegādes procesā varētu ciest.

Neriskē ar savu dzīvību! Aplamākās metodes indīgu sēņu atpazīšanai

Neriskē ar savu dzīvību! Aplamākās metodes indīgu sēņu atpazīšanai 4

Bez Tabu saņem zvanu no skatītājas Liepājā, kura ir uztraukta par to, ka joprojām cilvēki lasa un ēd nepazīstamas sēnes. Viņas metode ir šāda – liek kopā ar sēnēm vārīties veselu, nolobītu sīpolu, un, ja vārīšanās laikā, sīpols nemaina krāsu, nepaliek tumšs vai melns, sēnes ir ēdamas.