Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Ceturtdiena, 22. marts

Tamāra, Dziedra, Gabriels, Gabriela

Horoskops aunam

Lai iepriecinātu citus un apmierinātu savas vajadzības, nāksies piepūlēties. Uzņemies tikai ātri izdarāmus darbus, jo sarežģītām un garām distancēm tev nepietiks izturības.

Horoskops vērsim

Darba nolūkos būtu ieteicams doties pieredzes apmaiņas komandējumos vai piedalīties izglītojošos kursos. Šodienas galvenā tēma ir viss, kas saistās ar ārzemju partneriem un tirdzniecību.

Horoskops dvīņiem

Šodien izdosies uzlabot un pieslīpēt savus starpnieka un vidutāja talantus. Ja esi jurisprudences kalps, šī ir viena no tām dienām, kad vari sasniegt profesionālo triumfu.

Horoskops vēzim

Būsi optimisma un entuziasma iedvesmots, lai ķertos klāt tām dzīves sfērām, kur nepieciešama jaunu iemaņu apgūšana. Pratīsi veikli apvienot savus tiešos darba pienākumus ar radošu privātu projektiņu.

Horoskops lauvai

Palielināsies vajadzība pēc emocionālas saskarsmes. Attiecībās ar dzīvesbiedru, darba partneriem būs pieaugoša intensitāte, kuru nedrīkst novest līdz spriedzei. Šodien visu var nokārtot visiem iesaistītajiem draudzīgi vienojoties.

Horoskops jaunavai

Tevi šodien vilks uz transcendentālām pieredzēm un būs vēlme izpētīt, kas atrodas aiz apvāršņa. Apkārtējie gan neļaus galīgi ieslīgt savos sapņos, būs arī jāpastrādā. Centies apvienot patīkamo ar neatliekamo.

Horoskops svariem

Ja sajūti sevī spēku un pieaugošu entuziasmu, vari droši uzņemties vissarežģītāko un izaicinošāko uzdevumu izpildi. Saviļņojums ražos nepieciešamo adrenalīnu, tāpēc nebūsi apturams un pārspējams.

Horoskops skorpionam

Ja tu neieņem augstu amatu, nemēģini slēgt darījumus un rīkoties pārsniedzot savu pilnvaru robežas. Neuzņemies slepena padomdevēja vai samierinātāja lomu, bet nokārto savas saistības.

Horoskops strēlniekam

Visas šodienas veiksmes būs dēļ efektīvas rīcības un domāšanas sintēzes, bet visas neveiksmes radīsies dēļ steigas un nepietiekamas iedziļināšanās pētāmajā jautājumā.

Horoskops mežāzim

Šodien vari sevi palutināt gan ar kādu baudkāru iegribu apmierināšanu, gan ar nepārvaramu vēlmi iztērēt visu nesen nopelnīto naudu. Reizēm šāda iegribu apmierināšana ir veselīgāka, nekā dzelžaina piespiedu atturība.

Horoskops ūdensvīram

Pat, ja tava enerģiskā uzvedība ir pamatota, var nākties ciest dēļ vēlmes iespītēties vai visu sasteigt. Nepievērs uzmanību atšķirīgajiem uzskatiem un notiekošā vērtējumiem.

Horoskops zivīm

Ļoti emocionāli reaģēsi uz visām idejām, kuras skars tavas nākotnes perspektīvas. Nepārsteidzies, cenzdamies tās nekavējoties realizēt, bet apspriedies ar citām ieinteresētajām pusēm.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..
Pārtikas kontrole

Pārtikas kontrole

Tu esi tas, ko ēd. Tieši tāpēc Bez tabu regulāri testē produktu kvalitāti, derīguma termiņus, ziņo par vērtīgo un brīdina par indīgo!

Burgeru skandāls! Kurjeri neatļauti piegādā "McDonald's" ēdienu! Bažas par sanitāro prasību ignorēšanu

Burgeru skandāls! Kurjeri neatļauti piegādā "McDonald's" ēdienu! Bažas par sanitāro prasību ignorēšanu 7

Izveidota jauna interneta vietne “Est.lv”, kurā iespējams pasūtīt ēdienus no dažādām ēstuvēm, kurus piegādā kurjers. Piegādā arī populārā ātrās ēdināšanas restorāna “McDonald’s” produkciju. Tam, kā apgalvo ēstuvju ķēdes pārstāvji, atļauja nav dota. Pastāv bažas par to, ka kurjeri, kuri piegādā ēdienu, strādā bez sanitārajām grāmatiņām un ka ēdiena kvalitāte piegādes procesā varētu ciest.

Neriskē ar savu dzīvību! Aplamākās metodes indīgu sēņu atpazīšanai

Neriskē ar savu dzīvību! Aplamākās metodes indīgu sēņu atpazīšanai 4

Bez Tabu saņem zvanu no skatītājas Liepājā, kura ir uztraukta par to, ka joprojām cilvēki lasa un ēd nepazīstamas sēnes. Viņas metode ir šāda – liek kopā ar sēnēm vārīties veselu, nolobītu sīpolu, un, ja vārīšanās laikā, sīpols nemaina krāsu, nepaliek tumšs vai melns, sēnes ir ēdamas.

Gribi nomest svaru? Ēd ar kilogramu smagiem galda piederumiem

Gribi nomest svaru? Ēd ar kilogramu smagiem galda piederumiem 15

Latvijas Mākslas akadēmijas doktorantūras students radījis galda piederumus, kas sola samazināt svaru un mainīt ēšanas ātrumu. Īpaši noderīgi šie galda piederumi varētu būt tiem, kuri sevi sauc par ātrēdājiem. Tāpat arī dizaina priekšmetu mīļotājiem teju pusotru kilogramu smaga dakša vai nazis varētu tīri labi patikt.

Kas tas par "zvēru"? "Vittel" dzeramā ūdens pudelē peld dīvaini kristāli

Kas tas par "zvēru"? "Vittel" dzeramā ūdens pudelē peld dīvaini kristāli 12

Pircēji “Maxima” veikalos novērojuši nogulsnes minerālūdens “Vittel” pudelēs. Tās tiek raksturotas kā “balti, plastmasīgi graudiņi”, un Bez Tabu skatītāja stāsta, ka nogulsnes pamanītas jau senāk. “Maxima” pārstāvju viedoklis – nogulsnes nav bīstamas cilvēku veselībai, bet speciāliste uzskata, ka ūdens pudelē šādiem kristāliem būt nevajadzētu.