Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Otrdiena, 11. decembris

Voldemārs, Valdemārs, Valdis

Ieskaties arī
Horoskops aunam

Mācies sadarboties ar dažādu rangu un amatu cilvēkiem. Šodien visu atbildību un darba apjomu nekrauj savos plecos, bet centies sadalīt pienākumus un pārgrupēt atbildības.

Horoskops vērsim

Lai šodien kaut ko ievērojamu sasniegtu un panāktu vēlamo rezultātu, tev jāspēj pavērot notiekošo kā arī paskatīties uz sevi esošās situācijas kontekstā. Ja nevari izpaust šīs kvalitātes, tad izvēlies godīgu un tiešu valodu.

Horoskops dvīņiem

Piemērota diena, lai nodarbotos ar sevis slavināšanu un savu preču vai pakalpojumu mārketingu. Šajās tirgus aktivitātēs iesaisti arī savus draugus, jo viņu idejas var izrādīties īpaši oriģinālas un neatvairāmas.

Horoskops vēzim

Profesionālo problēmu risināšanā ir jāiegulda visi tavi dzīvības spēki. Tomēr šīs pūles nebūs veltīgas, jo saņemsi nepārprotamas norādes par izcili paveikto darbu un arī maciņam būs dzīvības un prieka aura.

Horoskops lauvai

Dinamiskā notikumu attīstība tevī iedegs sacensības dzirksti un būsi laimīgs, ja sāksies intuitīvā spēle. Panākumus ietekmēs tava inteliģence un māka uztaustīt neordinārus pavedienus un ceļus.

Horoskops jaunavai

Šodien tevi var piemeklēt sevis noniecināšanas lēkmes, tāpēc profilaktiskos nolūkos sagatavo sev uzslavu sarakstu, kas vismaz nedaudz tevi organizēs un turēs ierindā. Dienu nobeidz, uzsitot sev uz pleca un uzsaucot karstvīna glāzi.

Horoskops svariem

Šodienas dabas dāvāto lādiņu šauj uz visām pusēm. Šodien vari izpausties gan fiziski, gan mentāli, gan mākslās, gan eksaktajās sfērās. Arī pārgalvīgākie soļi ir jāsper ar pienācīgu atbildības un pienākuma sajūtu.

Horoskops skorpionam

Šodien nedrīksti ļauties inertumam un sevis žēlošanai. Nesēdi rokas salicis, bet uzvelc mici un siltos dūraiņus un ķeries klāt tām lietām, par kurām īpašu interesi izrāda tavi kolēģi vai konkurenti.

Horoskops strēlniekam

Ja izmantosi vislabākās no savu īpašību klāsta, vari tikt pie vakantas un daudzsološas biznesa nišiņas. Lēmumus pieņem nekavējoties un rīkojies intuitīvi. Pirms piparkūka rokā, nevienam nestāsti, ka dosies uz veikalu.

Horoskops mežāzim

Tev šodien ļoti jāpadomā pirms kādam klāstīsi savus nākotnes plānus vai dalīsies ar rīcības taktiku attiecībā uz kādu svarīgu savas dzīves darījumu. Attiecībās šodien valdīs mērenība visās tās labajās izpausmēs.

Horoskops ūdensvīram

Tev šodien izdosies visas norunas un piepildīties visi nodomi. Iemācies paņemt dāvanas ar pienācīgu stāju. Darba jomā nāksies gan riskēt, gan būt gatavam saskatīt savas kļūdas un to radītās sekas.

Horoskops zivīm

Šodien neielaidies nesaprātīgos darījumos vai dari to tikai ar kāda atbalstu. Viens nebūsi cīnītājs. Pat ja šķiet, ka sagaidāma izdošanās, ļoti nopietni apsver visus drošības pasākumus un rezerves variantus.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..
Pārtikas kontrole

Pārtikas kontrole

Tu esi tas, ko ēd. Tieši tāpēc Bez tabu regulāri testē produktu kvalitāti, derīguma termiņus, ziņo par vērtīgo un brīdina par indīgo!

Skatītāja netic savām acīm: ķiploks uz pannas iekrāsojās zili zaļš! Kāpēc tā notiek, un vai pārvērtības ir kaitīgas?

Skatītāja netic savām acīm: ķiploks uz pannas iekrāsojās zili zaļš! Kāpēc tā notiek, un vai pārvērtības ir kaitīgas? 20

“Bez Tabu” skatītāja vakariņās gatavojusi vistas fileju, maltītei pievienojusi svaigu, rīvētu ķiploku: “Uzliku vāku, un pēc dažām minūtēm konstatēju kaut ko šokējošu, ķiploks kļuva zili zaļā krāsā.” Ēdiens izmests miskastē, un sieviete sākusi prātot, vai tiešām pārtikas dienesti nepārbauda veikalos nopērkamos produktus?

Bez Tabu eksperiments! Vai nezinātājs pagaršojot var pateikt, kur dēta ola – sprostā vai brīvībā

Bez Tabu eksperiments! Vai nezinātājs pagaršojot var pateikt, kur dēta ola – sprostā vai brīvībā 3

  Tiktāl esam izglītoti, lai zinātu, ka ola, kas apzīmogota ar skaitli 3 – ir sprostā dēta ola, 2 – kūtī jeb slēgtā alternatīvā sistēmā ražota ola, kas nozīmē, ka dējējvistām nodrošināta daļēja brīvība.  Skaitlis 1 apzīmē brīvos apstākļos turētu vistu olas, bet 0 apzīmē bioloģiskās olas. Bez Tabu šogad Lieldienās veic eksperimentu, lai noskaidrotu, vai nezinātājs var atšķirt sprostā dētu olu no olas, kuras dējēja skrējusi brīvībā.

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm 1

Pavisam vienkārša recepte gardām maizītēm, kas būs pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem to krāsas dēļ. Un tie, kuriem bietes negaršo, nesatraucieties, jo bietes receptē galvenokārt pilda krāsošanas funkciju un to garša maizītēs teju nav jūtama.

Sārtais un sulīgais ābols var izrādīties sapuvis tā, ka veikala plauktā to nevarēs noteikt

Sārtais un sulīgais ābols var izrādīties sapuvis tā, ka veikala plauktā to nevarēs noteikt

Pirms laika mums rakstīja “Bez Tabu” skatītāja Sintija, kura veikalā “Maxima” iegādājās mulsinošu ābolu. No ārpuses auglis izskatījies vizuāli pievilcīgs un sulīgs, bet, to pārgriežot uz pusēm, pavērās pavisam cits skats – pie serdes ābols kļuvis brūns un neēdams. Lai noskaidrotu, kas par iemeslu tādam augļa izskatam un vai tas vispār ir ēdams, “Bez Tabu” sazinājās ar eksperti, Dārzkopības institūta vadošo pētnieci Daliju Segliņu.

"Prozit" konfektes pārdod arī nepilngadīgajiem?

"Prozit" konfektes pārdod arī nepilngadīgajiem? 3

Ar “Bez Tabu” sazinājās skatītāja Kristīne, kura ir nobažījusies par “Laimas” ražoto konfekšu ar alkohola saturu, piemēram, “Prozit”, pārdošanu bērniem. Lai viestu skaidrību, “Bez Tabu” sazinājās ar ražotāju.

"Nejūtu PVN samazinājumu!" Pircēja norāda uz Mārupes gurķu straujo cenu kāpumu!

"Nejūtu PVN samazinājumu!" Pircēja norāda uz Mārupes gurķu straujo cenu kāpumu! 26

Pircēja sašutusi par Latvijas augļu un dārzeņu cenām, no 1. janvāra tām vajadzēja būt zemākām, jo PVN likme Latvijai raksturīgiem dārzeņiem, ogām un augļiem samazināta no 21% uz 5%. “Nevienu dienu to nejutu. Notiek tieši otrādi, cenas aug. Divu nedēļu laikā Mārupes gurķis kļuva par 20 centiem dārgāks,” raksta “Bez Tabu” skatītāja.

Burgeru skandāls! Kurjeri neatļauti piegādā "McDonald's" ēdienu! Bažas par sanitāro prasību ignorēšanu

Burgeru skandāls! Kurjeri neatļauti piegādā "McDonald's" ēdienu! Bažas par sanitāro prasību ignorēšanu 7

Izveidota jauna interneta vietne “Est.lv”, kurā iespējams pasūtīt ēdienus no dažādām ēstuvēm, kurus piegādā kurjers. Piegādā arī populārā ātrās ēdināšanas restorāna “McDonald’s” produkciju. Tam, kā apgalvo ēstuvju ķēdes pārstāvji, atļauja nav dota. Pastāv bažas par to, ka kurjeri, kuri piegādā ēdienu, strādā bez sanitārajām grāmatiņām un ka ēdiena kvalitāte piegādes procesā varētu ciest.