Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Sestdiena, 20. aprīlis

Mirta, Ziedīte

Ieskaties arī
Horoskops aunam

Tev superīgi izdosies dibināt kontaktus, visu sarunāt un nokārtot. Paspēsi pabūt gan tirgū, gan veikalā, gan savus vecākus apraudzīsi. Ko vēl var gribēt? Vari gribēt kādu elegantu nobeigumu un skaistu sākumu. Tas būs!

Horoskops vērsim

Tas tiešām ir retums un brīnums, bet dabas spēki liek tev darboties tikai un vienīgi ģimenes un mājas lokā. Izpaudies no visas sirds. Uzrīko visneiespējamākās Lieldienas, lai vēl paaudzēm būtu ko atcerēties.

Horoskops dvīņiem

Šodien domāsi un sapratīsi, ka viss dzīvē ir pārejošs. Gan virsotnes, gan zemienes. Atver vēl plašāk savu prātu, atbrīvojies no maldinošajiem stereotipiem un necenties izdabāt citiem. Saproti, ka tas ir viņu ceļš, bet nav tavējais.

Horoskops vēzim

Šajā Klusajā sestdienā visi augstākie spēki tev iesaka būt tam , kas tu esi, būt pašam par sevi, neatkarīgi, ko citi sagaida no tevis. Šis ir tavs ceļš un tavs nesamais. Nes to ar cieņu un pašapziņu.

Horoskops lauvai

Šaubas ir tavas labākās draudzenes šajā Klusajā sestdienā. Nevarēsi izšķirties par dažādiem rīcības modeļiem un svārstīsies pieņemot lēmumus. Tikai pārāk neieslīgsti šajā stāvoklī, jo tādējādi vari palaist garām tieši to, ko visvairāk vēlējies.

Horoskops jaunavai

Šajā Klusajā sestdienā tev ir jābūt atklātam visā, ko tu saki un dari. Pat ja netici tam, tieši šis īpašības no tevis sagaida tuvinieki un draugi. Apkārt ir tik daudz iedvesmojošu piemēru, seko kādam no tiem.

Horoskops svariem

Tāds apskaidrots miers būs pārņēmis tavu prātu un sirdi, kas nemaz nenotiek tik bieži. Izbaudi un priecājies par šo sajūtu sevī. Protams, liec lietā visus savus mākslinieciskos talantus, gatavojot lielās Lieldienu izdarības un riktes. Lai tev ripo!

Horoskops skorpionam

Nekādā gadījumā neļaujies slinkumam. Kusties, darbojies, brauc, runā, domā, smejies un raudi. Tas ir tavs dzīvības un veselība eliksīrs šodienai. Tev vairāk, kā citiem būs nepieciešama vientulības deva, ko arī sev neliedz, tikai saprāta robežās.

Horoskops strēlniekam

Piepildījuma, apmierinātības un miera sajūta būs atkarīga no tevis izdarītajām izvēlēm. Ja darbībām trūks mērķa un fokusa, arī rezultāts būs tāds remdens. Šobrīd no tevis tiek sagaidīts prieks un apzināšanās, ka viss būs labi. Sniedz to saviem tuvajiem.

Horoskops mežāzim

Pasauli šodien skatīsi caur romantiskās miglas brillēm. Tas ir pavasarim tik piemēroti. Tik ļoti gribēsi atgriezties agrāk piedzīvotās, neaizmirstamās situācijās un daļēji tas tev izdosies. Tikai atceries, ka mākoņu raksts debesīs katru dienu mainās.

Horoskops ūdensvīram

Laikam jau Klusā sestdiena ir vairāk piemērota meditatīvām pārdomām, bet tavā gadījumā notiks pretējais. Vēlēsies izrunāt savu sirdi un, iespējams, vari pateikt ko lieku, ļoti personīgu. Bet, tā kā atklātība ir daļa no tavas būtības, tā nav tava problēma, kā to uztver citi.

Horoskops zivīm

Šodien neturi azotē savas sajūtas, pārdomas, idejas un domas, noteikti tās izstāsti, parādi un padalies. Vari parevidēt savu neatrisināto partnerattiecību nianses un pameditē vai, vienkārši sakot, sevī padomā par visu, kas uz sirds.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..
Pārtikas kontrole

Pārtikas kontrole

Tu esi tas, ko ēd. Tieši tāpēc Bez tabu regulāri testē produktu kvalitāti, derīguma termiņus, ziņo par vērtīgo un brīdina par indīgo!

"Nav nekādas vainas pastā nēģīšus nopirkt!" Iedzīvotājus uzjautrina Elejas pasta skatlogs! 

"Nav nekādas vainas pastā nēģīšus nopirkt!" Iedzīvotājus uzjautrina Elejas pasta skatlogs!  11

“Bez Tabu” saņem fotogrāfiju no kāda Jelgavas novada iedzīvotāja, tajā redzama Elejas pasta nodaļa, kuras skatlogā gozējas uzraksts “zivis”. “Vēlos pajautāt, kāpēc “Latvijas Pastā” tiek pārdotas zivis? Šo es redzēju 3. martā, it kā tā ir brīvdiena, bet mani tas pārsteidza. Valsts iestādes izmanto kāds pašnodarbinātais? Tad jau sanāk, ka tautieši drīkst izmantot valsts iestādes,” prāto “Bez Tabu” skatītājs. 

"Ražots Latvijā vai Eiropas Savienībā?" Iedzīvotāji norāda uz nekorektu "Muižas piens" marķējumu

"Ražots Latvijā vai Eiropas Savienībā?" Iedzīvotāji norāda uz nekorektu "Muižas piens" marķējumu 2

“Labdien, noskaidrojiet, lūdzu, vai “Muižas piens” nav kontrabandas prece? Jo uz pakas nav norādīta ražotājvalsts, minētais telefona numurs neatbilst patiesībai,” šāds zvans tika atstāts “Bez Tabu” automātiskajā atbildētājā no rīdzinieces Sarmītes. “Bez Tabu” pārliecinājās, ka kundzes teiktajā daļa patiesības tik tiešām ir, uz iepakojuma norādītais tālruņa numurs nav sazvanāms, tāpat nav saprotams, kur tieši “Muižas piens” ražots. 

Uz Tukumu pēc smukuma? Nē! Uz Tukumu pēc “kreisās” picas

Uz Tukumu pēc smukuma? Nē! Uz Tukumu pēc “kreisās” picas 22

Picērija. Asociācijas? Gardas ēdmaņas gatavošanas vieta, kuru rotā visiem redzama izkārtne un kurā var iegadāties mīklas pamatni ar virsū saliktiem gardumiem katra gaumei. Bet Tukumā? Par to pusi skatītāji zina teikt, ka tur ”viss notiek” ne īsti pēc likuma burta.

Īstais laiks diedzēšanai – viss, kas tev jāzina par dīgstu audzēšanu!

Īstais laiks diedzēšanai – viss, kas tev jāzina par dīgstu audzēšanu!

Pirms četriem gadiem pēc vairāku kūku gabaliņu notiesāšanas modes māksliniece Šeila atnākusi mājās un sapratusi, ka smaguma sajūta īsti neiet pie sirds. Sākusi lasīt par svaigēšanu un nodomājusi, kāpēc jau sen tam nav pievērsusies. Nākamajā dienā ierastos dzīves paradumus nogriezusi kā ar nazi, šobrīd jau četrus gadus sevi saucot par svaigēdāju.

Skatītāja netic savām acīm: ķiploks uz pannas iekrāsojās zili zaļš! Kāpēc tā notiek, un vai pārvērtības ir kaitīgas?

Skatītāja netic savām acīm: ķiploks uz pannas iekrāsojās zili zaļš! Kāpēc tā notiek, un vai pārvērtības ir kaitīgas? 20

“Bez Tabu” skatītāja vakariņās gatavojusi vistas fileju, maltītei pievienojusi svaigu, rīvētu ķiploku: “Uzliku vāku, un pēc dažām minūtēm konstatēju kaut ko šokējošu, ķiploks kļuva zili zaļā krāsā.” Ēdiens izmests miskastē, un sieviete sākusi prātot, vai tiešām pārtikas dienesti nepārbauda veikalos nopērkamos produktus?

Bez Tabu eksperiments! Vai nezinātājs pagaršojot var pateikt, kur dēta ola – sprostā vai brīvībā

Bez Tabu eksperiments! Vai nezinātājs pagaršojot var pateikt, kur dēta ola – sprostā vai brīvībā 3

  Tiktāl esam izglītoti, lai zinātu, ka ola, kas apzīmogota ar skaitli 3 – ir sprostā dēta ola, 2 – kūtī jeb slēgtā alternatīvā sistēmā ražota ola, kas nozīmē, ka dējējvistām nodrošināta daļēja brīvība.  Skaitlis 1 apzīmē brīvos apstākļos turētu vistu olas, bet 0 apzīmē bioloģiskās olas. Bez Tabu šogad Lieldienās veic eksperimentu, lai noskaidrotu, vai nezinātājs var atšķirt sprostā dētu olu no olas, kuras dējēja skrējusi brīvībā.

Sārtais un sulīgais ābols var izrādīties sapuvis tā, ka veikala plauktā to nevarēs noteikt

Sārtais un sulīgais ābols var izrādīties sapuvis tā, ka veikala plauktā to nevarēs noteikt

Pirms laika mums rakstīja “Bez Tabu” skatītāja Sintija, kura veikalā “Maxima” iegādājās mulsinošu ābolu. No ārpuses auglis izskatījies vizuāli pievilcīgs un sulīgs, bet, to pārgriežot uz pusēm, pavērās pavisam cits skats – pie serdes ābols kļuvis brūns un neēdams. Lai noskaidrotu, kas par iemeslu tādam augļa izskatam un vai tas vispār ir ēdams, “Bez Tabu” sazinājās ar eksperti, Dārzkopības institūta vadošo pētnieci Daliju Segliņu.

"Prozit" konfektes pārdod arī nepilngadīgajiem?

"Prozit" konfektes pārdod arī nepilngadīgajiem? 3

Ar “Bez Tabu” sazinājās skatītāja Kristīne, kura ir nobažījusies par “Laimas” ražoto konfekšu ar alkohola saturu, piemēram, “Prozit”, pārdošanu bērniem. Lai viestu skaidrību, “Bez Tabu” sazinājās ar ražotāju.

"Nejūtu PVN samazinājumu!" Pircēja norāda uz Mārupes gurķu straujo cenu kāpumu!

"Nejūtu PVN samazinājumu!" Pircēja norāda uz Mārupes gurķu straujo cenu kāpumu! 26

Pircēja sašutusi par Latvijas augļu un dārzeņu cenām, no 1. janvāra tām vajadzēja būt zemākām, jo PVN likme Latvijai raksturīgiem dārzeņiem, ogām un augļiem samazināta no 21% uz 5%. “Nevienu dienu to nejutu. Notiek tieši otrādi, cenas aug. Divu nedēļu laikā Mārupes gurķis kļuva par 20 centiem dārgāks,” raksta “Bez Tabu” skatītāja.

"Līdz vemšanai!" Pircēji ziņo par tārpainiem apelsīniem veikalos Latvijā!

"Līdz vemšanai!" Pircēji ziņo par tārpainiem apelsīniem veikalos Latvijā! 4

Divi skatītāji ziņojuši raidījumam “Bez Tabu” par veikalā “Maxima” iegādātiem tārpainiem apelsīniem. Sanita augļus iegādājusies Rīgā, savukārt Marijas vīrs apelsīnus pircis Jēkabpilī. Abos gadījumos patērētājus pārsteiguši tumšas krāsas tārpi, kas vizuāli atgādina sliekas.