Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu

Ceturtdiena, 17. augusts

Vineta, Oļegs

Horoskops aunam

Šodien vari ļoti daudz pasākt savas dzīves uzlabošanai, vari sākt krāt naudu un mantu jaunajai dzīves nodaļai. Vēl labāk ir pārmeklēt vecās naudas glabātuves un slēptuves – var kas vērtīgs atrasties.

Horoskops vērsim

Jaunus plānus nekal, bet pieskaņojies mainīgajiem apstākļiem. Turi acis platas un ausis tīras, tad uzzināsi daudz kuriozu jaunumu. Cilvēku attieksme un nodomi attiecībā uz tevi var strauji mainīties.

Horoskops dvīņiem

Šodien aizmirsti par naudas aizdošanu. Ja sola pasakainus procentus vai lej gaužas asaras - arī nedod. Tā saglabāsi draugus un nepazaudēsi naudu. Pašam arī nevajadzētu tērēties, bet atlikt kādai labvēlīgākai dienai.

Horoskops vēzim

Lai gan tev vajadzētu risināt paša problēmas, nevarēsi ignorēt savu ietekmīgo partneru lūgumu pēc palīdzības. Līdzīga izpratne par prioritātēm šodien nav iespējama, tāpēc kurnēšana un burkšķēšana būs abpusēja.

Horoskops lauvai

Dzims ģeniāli plāni par to kā likt lietā savus sakarus, zināšanas un informāciju. Būsi tā aizrāvies, ka vari ignorēt dažus no saviem tiešajiem pienākumiem. Eksperimenti ar jaunajām modes tendencēm var sagādāt zināmu vilšanos.

Horoskops jaunavai

Palēnām sāc domāt, kā sagatavoties skolas laika sākumam. Pagaidām, pragmatiski vēl nav skaidras prioritātes, bet intuitīvā līmenī – ir. Tavs entuziasms par kādu romantisku sakaru var nedaudz noplakt.

Horoskops svariem

Pienākumu sajūta liks atteikties no savām personīgajām interesēm. Neaizraujies ar pārlieku ambicioziem plāniem, jo īpaši, nevienam par tiem nestāsti kā arī akli neuzticies vadības paziņojumiem.

Horoskops skorpionam

Šodien vari uzdurties kādai jaunai un slepenai informācijai. Šāds pārsteigums nāks tev par labu. Jaunās pazīšanās nebūs pārāk daudzsološas, tāpēc nerunā lieku.

Horoskops strēlniekam

Šodien var izrādīties, ka tavas materiālās situācijas nianses kļūs nozīmīgākas par visu dzīves stratēģiju. Realitāte pārbaudīs tava ideālisma dzīvotspēju. Tomēr apzinies, ka nekas nav akmenī iekalts.

Horoskops mežāzim

Cēlas apņemšanās var tikt iznīcinātas neprognozējamu mirkļa iegribu vārdā. Šodien nedrīksti kļūt sīkumains. Piepūlies, lai atrastu kopīgu valodu ar tuvākajiem.

Horoskops ūdensvīram

Uz brīdi atrausies no globāliem plāniem un uzdevumiem un pievērsīsies ļoti ikdienišķām lietām. Pa vidu var nākties satrūkties vai kā citādi nobīties, ja tavas elektriķa prasmes nebūs tajā augstākajā līmenī. Ar mierīgu prātu, septiņreiz mērot un vienreiz griežot, tā lieta aizies.

Horoskops zivīm

Iepērkoties, slēdzot darījumus un vienkārši ar kādu vienojoties par darījumu, esi gatavs neplānotajam – papildus izdevumiem. Izpriecas arī var likt vilties un nesagādās iecerēto apmierinājumu.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..
Pārtikas kontrole

Pārtikas kontrole

Tu esi tas, ko ēd. Tieši tāpēc Bez tabu regulāri testē produktu kvalitāti, derīguma termiņus, ziņo par vērtīgo un brīdina par indīgo!

“Ieberziens” pircējiem! Atklājas, ka pašmāju cepumus “Selga” neražo Latvijā!

"Ieberziens" pircējiem! Atklājas, ka pašmāju cepumus "Selga" neražo Latvijā! 21

Saldumu mīļi pasaulē ir ļoti daudz! Tas ir nopietns uzdevums arī to ražotājiem. Nepieciešams radīt arvien vairāk jaunu un atšķirīgu saldumu, lai pārsteigtu to pircējus. Bez Tabu skatītāju Intu ir pārsteigusi jaunā “Selgas” produkcija. Viņas ģimenē tā ir ļoti iecienīta, tomēr, uzzinot kādu šokējošu faktu, vēlme to iegādāties kļuvusi mazāka…

Brīnumi Centrāltirgū! Tirgotāji uzrakstu “Audzēts Latvijā” svītro uz nebēdu, aizstājot to ar “Audzēts Polijā”!

Brīnumi Centrāltirgū! Tirgotāji uzrakstu "Audzēts Latvijā" svītro uz nebēdu, aizstājot to ar "Audzēts Polijā"! 9

Vasarai sākoties, iedzīvotāji steidz nobaudīt sezonas gardumus – ogas un dārzeņus. Viena no svarīgākajām cilvēku vajadzībām ir ne tikai, lai oga vai dārzenis būtu garšīgs, bet arī ekoloģisks – audzis pie mums Latvijā. Tirgotāju piedāvājums ir daudzveidīgs, tomēr svarīgi zināt, kādus priekšnoteikumus ievērot, lai nopirktā prece tiešām būtu audzēta mūsu zemē.

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

“Vāverīte apēdusi!” Saldummīļus maldina vafeļu tortes iepakojums, jo realitātē izskatās bēdīgāk!

"Vāverīte apēdusi!" Saldummīļus maldina vafeļu tortes iepakojums, jo realitātē izskatās bēdīgāk! 13

Vafeļu tortes “Rīga” iepakojums vēsta, ka uz katra gabaliņa ir vismaz divi lazdu rieksti. Tas liek cerēt, ka patērētājus priecēs riekstu pārbagātība, bet, atverot iepakojumu, sagaida vilšanās. 320 g vafeļu tortei pievienoti seši rieksti. Precīzi tik pat – seši rieksti atrodami arī uz citām veikalu plauktos esošajām vafeļu tortēm ar lazdu riekstiem “Rīga”.

Pretīgi! Mutes skalojamā līdzeklī “izaug” balts, nepievilcīgs organisms

Pretīgi! Mutes skalojamā līdzeklī "izaug" balts, nepievilcīgs organisms

Bez Tabu redakcija saņēma sūtījumu no kādas skolotājas Rēzeknes novadā. No ārpuses nevainīgais mutes skalojamā līdzekļa iepakojums sevī apslēpis kaut ko pagalam pretīgu. Skatītāja Renāte raksta: “Pāris mēnešus vairs nelietoju “Oriflame” firmas mutes skalojamo līdzekli “Optifresh”. Nesen konstatēju pudelē ko dīvainu – zilā šķidrumā baltu, apaļu radījumu, visapkārt ar brīvi peldošiem matiņiem. Vēršos pie jums, lai noskaidrotu, kas tas ir, kā tas varēja tur rasties, un vai tas nav bīstams veselībai?”

Neticami! Arī indīgās sēnes var ēst ar gardu muti

Neticami! Arī indīgās sēnes var ēst ar gardu muti 1

Latvijā jau bijuši gadījumi, kad, saindējoties ar baltajām mušmirēm, cilvēki pat nomiruši, taču nav nemaz jāgaida rudens sēņu laiks, jo, kā izrādās, ne mazāks bieds ir arī agrās pavasara sēnes, ko mēs dēvējam par murķeliem un liekam tik savā pusdienu galdā.

Tev patiks! Jaunas un oriģinālas receptes ar skābētiem kāpostiem Bez Tabu gaumē!

Tev patiks! Jaunas un oriģinālas receptes ar skābētiem kāpostiem Bez Tabu gaumē!

Bez kāpostiem nav iedomājama latviešu ēdienkarte. Tos liekam galdā jau gadsimtiem ilgi un varētu domāt, ka ar šiem dārzeņiem vairs nevienu nevar pārsteigt, tostarp ar skābētiem un sautētiem. Restorāna pavārs Dmitrijs Redenka Bez Tabu skatītājiem atklāj, kā joprojām varam sagādāt viesiem pārsteigumu, liekot galdā sautētos sarkanos kāpostus ar Ziemassvētku garšu.

Atkarību izraisošs garšas pastiprinātājs brīvi pieejams veikalu plauktos

Atkarību izraisošs garšas pastiprinātājs brīvi pieejams veikalu plauktos 4

Šobrīd vēl rosīgākās saimnieces steidz burkās salikt mūsu zemes veltes, lai dziļākā ziemā būtu ar ko mieloties. Katra saimniece izvēlas iecienītās garšvielas, kam ēdiena garšu būtu jāuzlabo. Viena no šīm rosīgajām saimniecēm sazinājusies ar TV3 raidījuma Bez Tabu komandu, lai pavēstītu, ka veikalā brīvi nopērkams daudz kritizētais garšas pastiprinātājs.