Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Ceturtdiena, 22. augusts

Rudīte, Everts

Ieskaties arī
Horoskops aunam

Šodien tev nāksies personīgi iesaistīties savu bērnu un radinieku notikumos. Mēģini būt saprotošs un draudzīgs un nemoralizē. Darbā izcili daudz izdosies paveikt un pašam par to būs milzīgs gandarījums.

Horoskops vērsim

Iepauzē, pirms dari citiem zināmus kādus jaunumus, kas skar tavu personīgo dzīvi un karjeru. Jaunumi var nebūt dzīvotspējīgi. Šodien neslāpē savas ambīcijas, tās tev piedos spēku un arī vērtību citu acīs.

Horoskops dvīņiem

Šodien tavai neatkarīgajai dabai ārkārtīgi atbilstošs ieteikums – neklausies citu viedokļos un spriedelēšanā, dari, kā pats uzskati un tas arī būs vispareizāk. Izvairies no riskantiem sporta veidiem, lai nesatraumētos.

Horoskops vēzim

Šodien esi piesardzīgs jebkurā situācijā – darbā, sabiedrībā, uz ielas. Jebkura saskarsme ar cilvēkiem tevī var izraisīt divējādas sajūtas cerības un vilšanos. Neuzķeries uz piedāvājumiem, kuros slēptas tukšās lozes.

Horoskops lauvai

Tavas dēkas šodien vai nu vainagosies ar uzvarām vai ar sakāvēm un vilšanos. Visi sasniegumi būs lielas psihoemocionālās spriedzes pavadīti, bet tev varētu arī patikt šis īslaicīgais dzīves haoss.

Horoskops jaunavai

Visi tevī saskatīs uzticamības un lielo iespēju iemiesojumu. Galvenais, lai tu pats atbilstoši justos. Šodien ir iespējas izveidot radošas attiecības kā arī paspīdēt mākslu sfērā.

Horoskops svariem

Šodien vienas necerētas un neplānotas lietas novedīs pie citām tādām pašām. Tās var būt ar pozitīvu ievirzi kā pārsteigums un prieks, kas ģenerēs vēl lielāku prieku vai arī izdevumi, kas var novest pie lielākiem zaudējumiem.

Horoskops skorpionam

Šodien tevi gaida ražīga darba diena. Nesaplāno izklaidi ar domu, ka nedaudz saīsināsi darba stundas. Nesanāks. Izdosies paveikt gandrīz neiespējamo un pašam par to būs milzīgs gandarījums.

Horoskops strēlniekam

Būsi spēcīgu vilinājumu un kārdinājumu varā. Ja būsi nospraudis virzienu, tad gandrīz nekas nevarēs tevi novirzīt no ieņemtā kursa. Domas buksēs un emociju kontrole var būt bremzēta, tāpēc neļaujies piektdienas vakara uzdzīvei.

Horoskops mežāzim

Šodien tev paveras plašs iespēju lauks, bet sakāpināto emociju iespaidā būs sarežģīti izvēlēties vienu virzienu un tā no sirds un pamatīgi rukāt. Izvēlētajā darbības sfērā nekautrējies iznesties un apburt visus iesaistītos.

Horoskops ūdensvīram

Aizsvilšanās un nevaldāmu dusmu izpausmes šodien tev nenāks par labu. Sargā savu privāto telpu un neielaid tajā nelūgtus viesus. Nošķir romantiskās attiecības no profesionālajām.

Horoskops zivīm

Neskatoties uz pilnīgu ziedošanos darbam, vari saņemt vadības kritiku. Tavi konkurenti spēlēs netīru spēli, bet pacenties tajā neiesaistīties. Pēc tik saspringtas dienas diez vai paliks spēks kādām romantiskām izklaidēm.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..
Pārtikas kontrole

Pārtikas kontrole

Tu esi tas, ko ēd. Tieši tāpēc Bez tabu regulāri testē produktu kvalitāti, derīguma termiņus, ziņo par vērtīgo un brīdina par indīgo!

Bažījas, ka bērnam pārdots enerģijas dzēriens! Kas ir "aizliegtais auglis", ko nedrīkst tirgot nepilngadīgajiem?

Bažījas, ka bērnam pārdots enerģijas dzēriens! Kas ir "aizliegtais auglis", ko nedrīkst tirgot nepilngadīgajiem? 1

“Deviņus gadus vecam bērnam veikalā pārdeva enerģijas dzērienu. Vai tiešām tas ir pieļaujams?” vaicā “Bez Tabu” skatītāja, kura bērna pirkumu arī iemūžinājusi fotoattēlā. Jau vairākus gadus Latvijā aizliegts pārdot enerģijas dzērienus nepilngadīgajiem jeb jauniešiem līdz 18 gadiem. “Bez Tabu” vēršas Veselības ministrijā, vaicājot, kā definēts enerģijas dzēriens; ko drīkst un nedrīkst tirgot bērniem.

"Eleganti tas nav!" Kā interneta hits par ananasa lobīšanu izpaužas Latvijas apstākļos?

"Eleganti tas nav!" Kā interneta hits par ananasa lobīšanu izpaužas Latvijas apstākļos? 1

“Tu visu dzīvi esi nepareizi ēdis ananasu!” Video ar šādu nosaukumu īsā laika sprīdī kļuvis par interneta sensāciju. Lasi šeit! Izrādās, ka šo sulīgo augli var ēst, plēšot pa gabaliņiem, nevis griežot dažādos veidos, kā esam pieraduši. Populāro video redzējis arī šefpavārs Māris Astičs, kurš piekritis kopā ar raidījumu “Bez Tabu” izmēģināt, kā šī īpatnējā ananasa sadalīšanas metode darbojas pie mums Latvijā.

"Nav nekādas vainas pastā nēģīšus nopirkt!" Iedzīvotājus uzjautrina Elejas pasta skatlogs! 

"Nav nekādas vainas pastā nēģīšus nopirkt!" Iedzīvotājus uzjautrina Elejas pasta skatlogs!  11

“Bez Tabu” saņem fotogrāfiju no kāda Jelgavas novada iedzīvotāja, tajā redzama Elejas pasta nodaļa, kuras skatlogā gozējas uzraksts “zivis”. “Vēlos pajautāt, kāpēc “Latvijas Pastā” tiek pārdotas zivis? Šo es redzēju 3. martā, it kā tā ir brīvdiena, bet mani tas pārsteidza. Valsts iestādes izmanto kāds pašnodarbinātais? Tad jau sanāk, ka tautieši drīkst izmantot valsts iestādes,” prāto “Bez Tabu” skatītājs. 

"Ražots Latvijā vai Eiropas Savienībā?" Iedzīvotāji norāda uz nekorektu "Muižas piens" marķējumu

"Ražots Latvijā vai Eiropas Savienībā?" Iedzīvotāji norāda uz nekorektu "Muižas piens" marķējumu 2

“Labdien, noskaidrojiet, lūdzu, vai “Muižas piens” nav kontrabandas prece? Jo uz pakas nav norādīta ražotājvalsts, minētais telefona numurs neatbilst patiesībai,” šāds zvans tika atstāts “Bez Tabu” automātiskajā atbildētājā no rīdzinieces Sarmītes. “Bez Tabu” pārliecinājās, ka kundzes teiktajā daļa patiesības tik tiešām ir, uz iepakojuma norādītais tālruņa numurs nav sazvanāms, tāpat nav saprotams, kur tieši “Muižas piens” ražots. 

Uz Tukumu pēc smukuma? Nē! Uz Tukumu pēc “kreisās” picas

Uz Tukumu pēc smukuma? Nē! Uz Tukumu pēc “kreisās” picas 22

Picērija. Asociācijas? Gardas ēdmaņas gatavošanas vieta, kuru rotā visiem redzama izkārtne un kurā var iegadāties mīklas pamatni ar virsū saliktiem gardumiem katra gaumei. Bet Tukumā? Par to pusi skatītāji zina teikt, ka tur ”viss notiek” ne īsti pēc likuma burta.

Īstais laiks diedzēšanai – viss, kas tev jāzina par dīgstu audzēšanu!

Īstais laiks diedzēšanai – viss, kas tev jāzina par dīgstu audzēšanu!

Pirms četriem gadiem pēc vairāku kūku gabaliņu notiesāšanas modes māksliniece Šeila atnākusi mājās un sapratusi, ka smaguma sajūta īsti neiet pie sirds. Sākusi lasīt par svaigēšanu un nodomājusi, kāpēc jau sen tam nav pievērsusies. Nākamajā dienā ierastos dzīves paradumus nogriezusi kā ar nazi, šobrīd jau četrus gadus sevi saucot par svaigēdāju.

Skatītāja netic savām acīm: ķiploks uz pannas iekrāsojās zili zaļš! Kāpēc tā notiek, un vai pārvērtības ir kaitīgas?

Skatītāja netic savām acīm: ķiploks uz pannas iekrāsojās zili zaļš! Kāpēc tā notiek, un vai pārvērtības ir kaitīgas? 20

“Bez Tabu” skatītāja vakariņās gatavojusi vistas fileju, maltītei pievienojusi svaigu, rīvētu ķiploku: “Uzliku vāku, un pēc dažām minūtēm konstatēju kaut ko šokējošu, ķiploks kļuva zili zaļā krāsā.” Ēdiens izmests miskastē, un sieviete sākusi prātot, vai tiešām pārtikas dienesti nepārbauda veikalos nopērkamos produktus?

Bez Tabu eksperiments! Vai nezinātājs pagaršojot var pateikt, kur dēta ola – sprostā vai brīvībā

Bez Tabu eksperiments! Vai nezinātājs pagaršojot var pateikt, kur dēta ola – sprostā vai brīvībā 3

  Tiktāl esam izglītoti, lai zinātu, ka ola, kas apzīmogota ar skaitli 3 – ir sprostā dēta ola, 2 – kūtī jeb slēgtā alternatīvā sistēmā ražota ola, kas nozīmē, ka dējējvistām nodrošināta daļēja brīvība.  Skaitlis 1 apzīmē brīvos apstākļos turētu vistu olas, bet 0 apzīmē bioloģiskās olas. Bez Tabu šogad Lieldienās veic eksperimentu, lai noskaidrotu, vai nezinātājs var atšķirt sprostā dētu olu no olas, kuras dējēja skrējusi brīvībā.

Sārtais un sulīgais ābols var izrādīties sapuvis tā, ka veikala plauktā to nevarēs noteikt

Sārtais un sulīgais ābols var izrādīties sapuvis tā, ka veikala plauktā to nevarēs noteikt

Pirms laika mums rakstīja “Bez Tabu” skatītāja Sintija, kura veikalā “Maxima” iegādājās mulsinošu ābolu. No ārpuses auglis izskatījies vizuāli pievilcīgs un sulīgs, bet, to pārgriežot uz pusēm, pavērās pavisam cits skats – pie serdes ābols kļuvis brūns un neēdams. Lai noskaidrotu, kas par iemeslu tādam augļa izskatam un vai tas vispār ir ēdams, “Bez Tabu” sazinājās ar eksperti, Dārzkopības institūta vadošo pētnieci Daliju Segliņu.

"Prozit" konfektes pārdod arī nepilngadīgajiem?

"Prozit" konfektes pārdod arī nepilngadīgajiem? 3

Ar “Bez Tabu” sazinājās skatītāja Kristīne, kura ir nobažījusies par “Laimas” ražoto konfekšu ar alkohola saturu, piemēram, “Prozit”, pārdošanu bērniem. Lai viestu skaidrību, “Bez Tabu” sazinājās ar ražotāju.

"Nejūtu PVN samazinājumu!" Pircēja norāda uz Mārupes gurķu straujo cenu kāpumu!

"Nejūtu PVN samazinājumu!" Pircēja norāda uz Mārupes gurķu straujo cenu kāpumu! 26

Pircēja sašutusi par Latvijas augļu un dārzeņu cenām, no 1. janvāra tām vajadzēja būt zemākām, jo PVN likme Latvijai raksturīgiem dārzeņiem, ogām un augļiem samazināta no 21% uz 5%. “Nevienu dienu to nejutu. Notiek tieši otrādi, cenas aug. Divu nedēļu laikā Mārupes gurķis kļuva par 20 centiem dārgāks,” raksta “Bez Tabu” skatītāja.