Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Sestdiena, 14. decembris

Auseklis, Gaisma

Ieskaties arī
Horoskops aunam

Šodien aizmirsti par sadzīves krustvārdu mīklu risināšanu kā arī neuzbāzies ar idejām un ierosinājumiem. Vienkārši, atpūties, relaksējies un uzkrāj enerģiju. Vienīgi bīsties un sargies no pārlieku sasteigtiem manevriem un kustībām.

Horoskops vērsim

Šodien nav nenozīmīgu vārdu - ne darbos, ne attiecībās. Nepalaid garām šīs mazās svarīgās norādes, lai nebūtu jāsastopas ar savas nedzirdēšanas izraisītajām sekām, kad jau ir par vēlu.

Horoskops dvīņiem

Tavs uzmanību alkstošais gars likts tev meklēt kādus iedvesmas un izklaides variantus. Lieliski izdosies apvienot romantisko ar praktisko. Redzēsi monētas abas puses jebkurā sadzīviskā un personiskā situācijā.

Horoskops vēzim

Ar pozitīvisma bacili vari aplipināt visus sastaptos cilvēkus un beigās sanāks tāda optimistu lazarete. Bezrūpīgā nekā nedarīšanā arī var dzimt viens otrs dzīvotspējīgs plāniņš.

Horoskops lauvai

Esi reālists, pirmssvētku stresainajā sestdienā prasīt prasīsies pēc mundruma vitamīnu devas garam un ķermenim. Manevri pa iepirkumu centriem un tirdziņiem vainagosies gandarījumā.

Horoskops jaunavai

Par pieklusināto laimes un baudas sajūtu domāsi tikai tad, kad saimnieciskās rūpes būs atkāpušās noguruma un miega priekšā. Domu vēstules savam mīļotajam sūtīsi citudien.

Horoskops svariem

Visa enerģija un gribasspēks būs vērsts tikai vienā virzienā – uz savu mīļāko nodrošināšanu ar pienācīgu aprūpi un komfortu. Tas nemaz tev nav raksturīgi, bet reizēm šādi izņēmumi ļoti labi kalpo kopīgo interešu līdzsvaram.

Horoskops skorpionam

Saņemsi gan materiālus, gan virtuālus uzmanības apliecinājumus. Neesi pasīvs ņēmējs, izdomā kā vari iesaistīties šajā uzmanības izrādīšanas pasākumā. Par izsmalcināto sajūtu pasniegšanu vari pateikties savam sirds favorītam.

Horoskops strēlniekam

Šodien jau vienā mierā iefiltrēsies savu tuvinieku lokā ar visām no tā izrietošajām lietām. Nekādu pārsteigumu un nekādu kreņķu. Vismaz šodien vari sajust, ko nozīmē prāta un sirds miers.

Horoskops mežāzim

Šodien vari pamēģināt visu, kas nāk par labu tavai veselībai. Tāpēc jau nav jāatsakās no izpriecu būšanām, tevi šie pasākumi varētu arī izdziedēt. Viss atkarīgs no satiktajiem un iesaistītajiem cilvēkiem.

Horoskops ūdensvīram

Tev nevajadzētu aizrauties ar īpaša iespaida atstāšanu uz kādu cilvēku. Esi dabīgs un patiess. Jebkādi mēģinājumi apmuļķot vai izlikties par to, kas neesi, būs ļoti uzkrītoši redzami.

Horoskops zivīm

Šodien nekur nav jāsteidzas un arī nav jāuzmanās no negaidītiem pārsteigumiem. Tev tiek dota brīnišķīga iespēja vēlreiz rūpīgi paraudzīties uz notiekošo tev visapkārt. Nesteidzies, bet pēti un analizē redzēto.

TV3
Vairāk..
TV6
Vairāk..
3+
Vairāk..
LNT
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
Pārtikas kontrole

Pārtikas kontrole

Tu esi tas, ko ēd. Tieši tāpēc Bez tabu regulāri testē produktu kvalitāti, derīguma termiņus, ziņo par vērtīgo un brīdina par indīgo!

Rīgas Centrāltirgus "čuru spainis" joprojām savā vietā! Kas darīts, lai situāciju uzlabotu?

Rīgas Centrāltirgus "čuru spainis" joprojām savā vietā! Kas darīts, lai situāciju uzlabotu?

Pirms diviem gadiem “Bez Tabu” uzrunāja Rīgas Centrāltirgus pārdevējs, kurš vēlējās palikt anonīms, bet stāstīja par antisanitāriem apstākļiem darba vidē. Tirgus teritorijā pieejamas tikai maksas tualetes, un strādnieki nevēlas mērot tālo ceļu līdz bezmaksas tualetei, tāpēc paši radījuši alternatīvu. Tirgus teritorijā izvietots spainis, kurā darbinieki nokārto dabiskās vajadzības, vēlāk tā saturs tiek izliets atkritumu konteineros.

"Nebiju vienīgā, kas bija šokā! Kāpēc jāēd no netīriem traukiem?" Jauno māmiņu nepatīkami pārsteidz Rīgas Dzemdību nama trauki

"Nebiju vienīgā, kas bija šokā! Kāpēc jāēd no netīriem traukiem?" Jauno māmiņu nepatīkami pārsteidz Rīgas Dzemdību nama trauki 18

“Bez Tabu” uzrunā jaunā māmiņa, kuru nepatīkami pārsteiguši trauki, kādos Rīgas Dzemdību namā pasniedz ēdienu. Viņa norāda, ka šokā bijušas arī citas medicīnas iestādes pacientes. “Cerams, ka jūs palīdzēsiet noskaidrot, kā tas nākas, ka māmiņām jāēd no netīriem traukiem,” iesāk “Bez Tabu” skatītāja.

Bažījas, ka bērnam pārdots enerģijas dzēriens! Kas ir "aizliegtais auglis", ko nedrīkst tirgot nepilngadīgajiem?

Bažījas, ka bērnam pārdots enerģijas dzēriens! Kas ir "aizliegtais auglis", ko nedrīkst tirgot nepilngadīgajiem? 1

“Deviņus gadus vecam bērnam veikalā pārdeva enerģijas dzērienu. Vai tiešām tas ir pieļaujams?” vaicā “Bez Tabu” skatītāja, kura bērna pirkumu arī iemūžinājusi fotoattēlā. Jau vairākus gadus Latvijā aizliegts pārdot enerģijas dzērienus nepilngadīgajiem jeb jauniešiem līdz 18 gadiem. “Bez Tabu” vēršas Veselības ministrijā, vaicājot, kā definēts enerģijas dzēriens; ko drīkst un nedrīkst tirgot bērniem.

"Eleganti tas nav!" Kā interneta hits par ananasa lobīšanu izpaužas Latvijas apstākļos?

"Eleganti tas nav!" Kā interneta hits par ananasa lobīšanu izpaužas Latvijas apstākļos? 1

“Tu visu dzīvi esi nepareizi ēdis ananasu!” Video ar šādu nosaukumu īsā laika sprīdī kļuvis par interneta sensāciju. Lasi šeit! Izrādās, ka šo sulīgo augli var ēst, plēšot pa gabaliņiem, nevis griežot dažādos veidos, kā esam pieraduši. Populāro video redzējis arī šefpavārs Māris Astičs, kurš piekritis kopā ar raidījumu “Bez Tabu” izmēģināt, kā šī īpatnējā ananasa sadalīšanas metode darbojas pie mums Latvijā.

"Nav nekādas vainas pastā nēģīšus nopirkt!" Iedzīvotājus uzjautrina Elejas pasta skatlogs! 

"Nav nekādas vainas pastā nēģīšus nopirkt!" Iedzīvotājus uzjautrina Elejas pasta skatlogs!  11

“Bez Tabu” saņem fotogrāfiju no kāda Jelgavas novada iedzīvotāja, tajā redzama Elejas pasta nodaļa, kuras skatlogā gozējas uzraksts “zivis”. “Vēlos pajautāt, kāpēc “Latvijas Pastā” tiek pārdotas zivis? Šo es redzēju 3. martā, it kā tā ir brīvdiena, bet mani tas pārsteidza. Valsts iestādes izmanto kāds pašnodarbinātais? Tad jau sanāk, ka tautieši drīkst izmantot valsts iestādes,” prāto “Bez Tabu” skatītājs. 

"Ražots Latvijā vai Eiropas Savienībā?" Iedzīvotāji norāda uz nekorektu "Muižas piens" marķējumu

"Ražots Latvijā vai Eiropas Savienībā?" Iedzīvotāji norāda uz nekorektu "Muižas piens" marķējumu 2

“Labdien, noskaidrojiet, lūdzu, vai “Muižas piens” nav kontrabandas prece? Jo uz pakas nav norādīta ražotājvalsts, minētais telefona numurs neatbilst patiesībai,” šāds zvans tika atstāts “Bez Tabu” automātiskajā atbildētājā no rīdzinieces Sarmītes. “Bez Tabu” pārliecinājās, ka kundzes teiktajā daļa patiesības tik tiešām ir, uz iepakojuma norādītais tālruņa numurs nav sazvanāms, tāpat nav saprotams, kur tieši “Muižas piens” ražots.