Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Pirmdiena, 14. oktobris

Eda, Hedviga, Helvijs

Ieskaties arī
Horoskops aunam

Negaidīti, bet tomēr pelnīti, par sevi atgādinās pagātnes saistības – dažādi parādi, nenokārtotas lietas un neatrisināti jautājumi. Ja šīs lietas nerisinās un situācija kļūst arvien saspringtāka - uzmanies, jo kaut ko dari nepareizi.

Horoskops vērsim

Šodien nemēģini deleģēt pienākumus, iesaistīt starpniekus un izmantot mentorus. Atbalstu pieņem tikai no sen pārbaudītiem draugiem vai partneriem. Gādā, lai kājas sausas un medus pie rokas.

Horoskops dvīņiem

Uzmanies izmantojot nepazīstamu tehniku, jaunu aparatūru vai pielietojot jaunu darba metodiku. Labāk mācies no citu pieredzes, nevis dziedē savas profesionālās traumas.

Horoskops vēzim

Rēķinies ar izdevumiem savu bērnu vajadzībām un visas metodes, kuras izmantosi viņu izglītības, izpriecu vai fiziskās attīstības veicināšanai laika gaitā atmaksāsies. Paveiktais dos gandarījumu un mudinās būvēt bilanci lieliem notikumiem nākotnē.

Horoskops lauvai

Necenties priekšlaicīgi svinēt uzvaru vai bezcerībā padoties. Attiecībās viens otrā labi saskatīsiet, tomēr spēsiet pieņemt vājās un spēcīgās, skaistās un neķītrās izpausmes.

Horoskops jaunavai

Tavs aktīvais prāts neliksies mierā. Aizmirsti par monotono un rutinēto procesu dziedniecisko mieru. Spēcīgā dienas enerģētika dos pašapziņu pašam izvēlēties partnerus un palīgus, vienoties par naudu.

Horoskops svariem

Draudzīgām attiecībām ar bijušajiem darba kolēģiem vai partneriem var izrādīties liela nozīme. Tieši viņi var piedāvāt palīdzību kādu profesionālu problēmu sakārtošanā.

Horoskops skorpionam

Šodien, iespējams, sastapsies ar sajūtu, ka piedzīvotais šķiet pazīstams un eksāmens par šo tēmu jau reiz ir likts. Tomēr papētot situāciju dziļāk, atklāsi dažas jaunas pieredzes - tātad esi jaunā attīstības lokā.

Horoskops strēlniekam

Šodien vari tikt pie kādas prēmijas vai apbalvojuma personīgajos vai profesionālajos sasniegumos. Ja sasniegtie rezultāti tevi tomēr neapmierinās, nemēģini pieprasīt vai paģērēt atzinību.

Horoskops mežāzim

Spēcīgā dienas enerģētika dos pašapziņu pašam izvēlēties prioritātes, metodes un sameklēt nepieciešamo finansējumu. Tevi šodien gaida aktīva komunikācija visos līmeņos un ar dažāda ranga cilvēkiem.

Horoskops ūdensvīram

Šodien necenties nevienam izdabāt, pakalpot un upurēties. Šodien piedomā par saviem ieguvumiem, tādiem kā pelnītas atpūtas brīži, brīvdienu plāni un it viss, kas tev priecē sirdi un prātu.

Horoskops zivīm

Emocionāli atslābinātais fons garantēs pamieru un izlīgumu psiholoģiskajās spēka spēlēs. Prāta aktivitātes var uzburt vienu otru vīziju, kura būs gan dzīvotspējīga, gan kalpos par īslaicīgu izdzīvošanas mehānismu.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..
Pārtikas kontrole

Pārtikas kontrole

Tu esi tas, ko ēd. Tieši tāpēc Bez tabu regulāri testē produktu kvalitāti, derīguma termiņus, ziņo par vērtīgo un brīdina par indīgo!

Rīgas Centrāltirgus "čuru spainis" joprojām savā vietā! Kas darīts, lai situāciju uzlabotu?

Rīgas Centrāltirgus "čuru spainis" joprojām savā vietā! Kas darīts, lai situāciju uzlabotu?

Pirms diviem gadiem “Bez Tabu” uzrunāja Rīgas Centrāltirgus pārdevējs, kurš vēlējās palikt anonīms, bet stāstīja par antisanitāriem apstākļiem darba vidē. Tirgus teritorijā pieejamas tikai maksas tualetes, un strādnieki nevēlas mērot tālo ceļu līdz bezmaksas tualetei, tāpēc paši radījuši alternatīvu. Tirgus teritorijā izvietots spainis, kurā darbinieki nokārto dabiskās vajadzības, vēlāk tā saturs tiek izliets atkritumu konteineros.

"Nebiju vienīgā, kas bija šokā! Kāpēc jāēd no netīriem traukiem?" Jauno māmiņu nepatīkami pārsteidz Rīgas Dzemdību nama trauki

"Nebiju vienīgā, kas bija šokā! Kāpēc jāēd no netīriem traukiem?" Jauno māmiņu nepatīkami pārsteidz Rīgas Dzemdību nama trauki 18

“Bez Tabu” uzrunā jaunā māmiņa, kuru nepatīkami pārsteiguši trauki, kādos Rīgas Dzemdību namā pasniedz ēdienu. Viņa norāda, ka šokā bijušas arī citas medicīnas iestādes pacientes. “Cerams, ka jūs palīdzēsiet noskaidrot, kā tas nākas, ka māmiņām jāēd no netīriem traukiem,” iesāk “Bez Tabu” skatītāja.

Bažījas, ka bērnam pārdots enerģijas dzēriens! Kas ir "aizliegtais auglis", ko nedrīkst tirgot nepilngadīgajiem?

Bažījas, ka bērnam pārdots enerģijas dzēriens! Kas ir "aizliegtais auglis", ko nedrīkst tirgot nepilngadīgajiem? 1

“Deviņus gadus vecam bērnam veikalā pārdeva enerģijas dzērienu. Vai tiešām tas ir pieļaujams?” vaicā “Bez Tabu” skatītāja, kura bērna pirkumu arī iemūžinājusi fotoattēlā. Jau vairākus gadus Latvijā aizliegts pārdot enerģijas dzērienus nepilngadīgajiem jeb jauniešiem līdz 18 gadiem. “Bez Tabu” vēršas Veselības ministrijā, vaicājot, kā definēts enerģijas dzēriens; ko drīkst un nedrīkst tirgot bērniem.

"Eleganti tas nav!" Kā interneta hits par ananasa lobīšanu izpaužas Latvijas apstākļos?

"Eleganti tas nav!" Kā interneta hits par ananasa lobīšanu izpaužas Latvijas apstākļos? 1

“Tu visu dzīvi esi nepareizi ēdis ananasu!” Video ar šādu nosaukumu īsā laika sprīdī kļuvis par interneta sensāciju. Lasi šeit! Izrādās, ka šo sulīgo augli var ēst, plēšot pa gabaliņiem, nevis griežot dažādos veidos, kā esam pieraduši. Populāro video redzējis arī šefpavārs Māris Astičs, kurš piekritis kopā ar raidījumu “Bez Tabu” izmēģināt, kā šī īpatnējā ananasa sadalīšanas metode darbojas pie mums Latvijā.

"Nav nekādas vainas pastā nēģīšus nopirkt!" Iedzīvotājus uzjautrina Elejas pasta skatlogs! 

"Nav nekādas vainas pastā nēģīšus nopirkt!" Iedzīvotājus uzjautrina Elejas pasta skatlogs!  11

“Bez Tabu” saņem fotogrāfiju no kāda Jelgavas novada iedzīvotāja, tajā redzama Elejas pasta nodaļa, kuras skatlogā gozējas uzraksts “zivis”. “Vēlos pajautāt, kāpēc “Latvijas Pastā” tiek pārdotas zivis? Šo es redzēju 3. martā, it kā tā ir brīvdiena, bet mani tas pārsteidza. Valsts iestādes izmanto kāds pašnodarbinātais? Tad jau sanāk, ka tautieši drīkst izmantot valsts iestādes,” prāto “Bez Tabu” skatītājs. 

"Ražots Latvijā vai Eiropas Savienībā?" Iedzīvotāji norāda uz nekorektu "Muižas piens" marķējumu

"Ražots Latvijā vai Eiropas Savienībā?" Iedzīvotāji norāda uz nekorektu "Muižas piens" marķējumu 2

“Labdien, noskaidrojiet, lūdzu, vai “Muižas piens” nav kontrabandas prece? Jo uz pakas nav norādīta ražotājvalsts, minētais telefona numurs neatbilst patiesībai,” šāds zvans tika atstāts “Bez Tabu” automātiskajā atbildētājā no rīdzinieces Sarmītes. “Bez Tabu” pārliecinājās, ka kundzes teiktajā daļa patiesības tik tiešām ir, uz iepakojuma norādītais tālruņa numurs nav sazvanāms, tāpat nav saprotams, kur tieši “Muižas piens” ražots. 

Uz Tukumu pēc smukuma? Nē! Uz Tukumu pēc “kreisās” picas

Uz Tukumu pēc smukuma? Nē! Uz Tukumu pēc “kreisās” picas 22

Picērija. Asociācijas? Gardas ēdmaņas gatavošanas vieta, kuru rotā visiem redzama izkārtne un kurā var iegadāties mīklas pamatni ar virsū saliktiem gardumiem katra gaumei. Bet Tukumā? Par to pusi skatītāji zina teikt, ka tur ”viss notiek” ne īsti pēc likuma burta.

Īstais laiks diedzēšanai – viss, kas tev jāzina par dīgstu audzēšanu!

Īstais laiks diedzēšanai – viss, kas tev jāzina par dīgstu audzēšanu!

Pirms četriem gadiem pēc vairāku kūku gabaliņu notiesāšanas modes māksliniece Šeila atnākusi mājās un sapratusi, ka smaguma sajūta īsti neiet pie sirds. Sākusi lasīt par svaigēšanu un nodomājusi, kāpēc jau sen tam nav pievērsusies. Nākamajā dienā ierastos dzīves paradumus nogriezusi kā ar nazi, šobrīd jau četrus gadus sevi saucot par svaigēdāju.

Skatītāja netic savām acīm: ķiploks uz pannas iekrāsojās zili zaļš! Kāpēc tā notiek, un vai pārvērtības ir kaitīgas?

Skatītāja netic savām acīm: ķiploks uz pannas iekrāsojās zili zaļš! Kāpēc tā notiek, un vai pārvērtības ir kaitīgas? 20

“Bez Tabu” skatītāja vakariņās gatavojusi vistas fileju, maltītei pievienojusi svaigu, rīvētu ķiploku: “Uzliku vāku, un pēc dažām minūtēm konstatēju kaut ko šokējošu, ķiploks kļuva zili zaļā krāsā.” Ēdiens izmests miskastē, un sieviete sākusi prātot, vai tiešām pārtikas dienesti nepārbauda veikalos nopērkamos produktus?