Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?
TV

Svētdiena, 9. maijs

Klāvs, Einārs, Ervīns

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

TV raidījumi un projekti

“Pārtikas kontrole” aktualitātes

Universālais kareivis dziedātājas Ievas Sutugovas virtuvē ir tomātu "pļuriņa"

Universālais kareivis dziedātājas Ievas Sutugovas virtuvē ir tomātu "pļuriņa"

Dziedātāja Ieva Sutugova atzīst, ka ziemas krājumu gatavošana ir viena no spilgtākajām bērnības atmiņām. Tieši tāpēc arī tagad, rudenim tuvojoties, viņa eksperimentē gan ar sēnēm, gan mellenēm un citām meža veltēm. Taču šoreiz raidījuma “Bez Tabu” skatītājus Ieva iepazīstinās ar savas mammas un māsas atklājumu – tomātu “pļuriņu”, kas, izrādās, ir universālais kareivis Ievas virtuvē.

"Vai normāli tā maldināt?" Iepako akcijas iepakojumos, kad akcija sen beigusies: pircējs vīlies, iegādājoties saldējumu "Pols"

"Vai normāli tā maldināt?" Iepako akcijas iepakojumos, kad akcija sen beigusies: pircējs vīlies, iegādājoties saldējumu "Pols" 3

Rīdzinieks šā gada maijā iegādājies saldējumu ”Pols”, kas iesaiņots akcijas iepakojumā. Informācija uz iepakojuma vēsta, ka, sakrājot kociņus, iespējams laimēt rotaļlietu. Liels bija saldējuma baudītāja pārsteigums, izlasot uz iepakojuma informāciju par akciju: izrādās, akcija beigusies jau pirms gada, bet vēl lielāku neizpratni raisīja fakts, ka saldējums īpašajā akcijas iepakojumā ievietots jau pēc šīs akcijas beigām, par ko vēsta iepakošanas datums. Pircējs uzskata, ka saldējuma ražotājs “Food Union” maldina pircējus.

Pircējs jūtas maldināts! Picērijas mājaslapā picas izmēri norādīti collās, bet realitātē ir centimetros

Pircējs jūtas maldināts! Picērijas mājaslapā picas izmēri norādīti collās, bet realitātē ir centimetros 9

Rīdzinieks Vigo internetā uzdūries picērijas “Moto pica” sortimentam – picas izskatījušās gardas un cenas draudzīgas, tāpēc nolēmis tās pasūtīt. Bijis pārsteigts, ka picu izmēri mājaslapā norādīti nevis centimetros, bet collās. Tomēr nepievērsis tam uzmanību un pasūtījis, viņaprāt, 32 collu picu, cerot, ka kurjers atvedīs lielo picu.

"Pamatotas aizdomas, ka šie uzņēmumi strādā nelegāli." Ārkārtas stāvokļa laikā uzplaukst zemeņu tirgošanas un piegādes bizness

"Pamatotas aizdomas, ka šie uzņēmumi strādā nelegāli." Ārkārtas stāvokļa laikā uzplaukst zemeņu tirgošanas un piegādes bizness 6

Īpaši aktīvi mājās palicējus ārkārtas stāvokļa laikā interneta vidē uzrunā ogu tirgotāji, kas piedāvā iegādāties skaistas, lielas zemenes un piegādāt tās uz mājām. Sociālie tīkli pārplūdināti ar kārdinošām sārto gardumu fotogrāfijām, un tām par godu pašmāju mūziķis Andris Kivičs pat sacerējis dziesmu.

Norāda uz higiēnas pārkāpumiem Daugavpils tirgū

Norāda uz higiēnas pārkāpumiem Daugavpils tirgū 9

Raidījums “Bez Tabu” saņēmis signālu no Daugavpils tirgus apmeklētājiem, kuri ir sašutuši par tur redzēto. Pārdevējas gaļas paviljonā neizmanto cimdus, lai iesaiņotu svaigu gaļu. Tāpat pārdevējas nedezinficē rokas pēc tam, kad rīkojušās ar naudu.

"Tā rīkoties nedrīkst!" Belašu tirgotāji nelikumīgi pieprasa papildu maksu, ja pircējs vēlas norēķināties ar sīknaudu

"Tā rīkoties nedrīkst!" Belašu tirgotāji nelikumīgi pieprasa papildu maksu, ja pircējs vēlas norēķināties ar sīknaudu 8

Rīdziniece Zanda devusies Rīgas Centrāltirgus virzienā, lai iegādātos iecienītos belašus. Ņemot vērā, ka regulāri iepērkas konkrētajā bodītē, sagatavojusi precīzu naudu – 1,20 eiro par diviem belašiem, taču piedzīvojusi pārsteigumu. Pārdevēja lūgusi maksāt komisijas maksu 0,12 eiro apmērā, jo Zanda vēlējusies maksāt ar sīknaudu.

"Maldinoši un mulsinoši!" Populāro "Spilvas" kečupu plastmasas pudelēs neražo Latvijā

"Maldinoši un mulsinoši!" Populāro "Spilvas" kečupu plastmasas pudelēs neražo Latvijā 2

Ciemata “Nākotne” iedzīvotājs Austris Zviedrijā iegādājies kečupu ar nosaukumu “Felix”. Atzīst, ka jau sākotnēji kečupa iepakojums stipri atgādinājis Latvijā nopērkamo “Spilvas” produktu plastmasas pudelē. Atgriežoties Latvijā un salīdzinot abus produktus, secinājis, ka ne tikai iepakojums, bet arī uzturvērtība un garša ir teju identiska.

Ar ko saldinātājs atšķiras no cukura jeb ko labāk lietot uzturā?

Ar ko saldinātājs atšķiras no cukura jeb ko labāk lietot uzturā?

Cukurs vai saldinātājs? Izskats abiem līdzīgs, bet vai garša atšķiras? To “Bez Tabu” pārbauda nelielā eksperimentā, piedāvājot tējas baudītājiem pagaršot tēju, kas saldināta ar cukuru, un tēju, kam saldums no saldinātāja. Paralēli tam satiekamies ar uztura speciālisti, lai uzzinātu, kas tieši ir saldinātājs.