Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Sestdiena, 16. decembris

Alvīne

Horoskops aunam

Tev nevajadzētu aizrauties ar īpaša iespaida atstāšanu uz kādu cilvēku. Esi dabīgs un patiess. Jebkādi mēģinājumi apmuļķot vai izlikties par to, kas neesi, būs ļoti uzkrītoši redzami.

Horoskops vērsim

Šodien nekur nav jāsteidzas un arī nav jāuzmanās no negaidītiem pārsteigumiem. Tev tiek dota brīnišķīga iespēja vēlreiz rūpīgi paraudzīties uz notiekošo tev visapkārt. Nesteidzies, bet pēti un analizē redzēto.

Horoskops dvīņiem

Tavs uzmanību alkstošais gars likts tev meklēt kādus iedvesmas un izklaides variantus. Lieliski izdosies apvienot romantisko ar praktisko. Redzēsi monētas abas puses jebkurā sadzīviskā un personiskā situācijā.

Horoskops vēzim

Esi reālists, pēdējā pirmssvētku stresainajā sestdienā prasīt prasīsies pēc mundruma vitamīnu devas garam un ķermenim. Manevri pa iepirkumu centriem un tirdziņiem vainagosies gandarījumā.

Horoskops lauvai

Visa enerģija un gribasspēks būs vērsts tikai vienā virzienā – uz savu mīļāko nodrošināšanu ar pienācīgu aprūpi un komfortu. Tas nemaz tev nav raksturīgi, bet reizēm šādi izņēmumi ļoti labi kalpo kopīgo interešu līdzsvaram.

Horoskops jaunavai

Ar pozitīvisma bacili vari aplipināt visus sastaptos cilvēkus un beigās sanāks tāda optimistu lazarete. Bezrūpīgā nekā nedarīšanā arī var dzimt viens otrs dzīvotspējīgs plāniņš.

Horoskops svariem

Šodien aizmirsti par sadzīves krustvārdu mīklu risināšanu kā arī neuzbāzies ar idejām un ierosinājumiem. Vienkārši, atpūties, relaksējies un uzkrāj enerģiju. Vienīgi bīsties un sargies no pārlieku sasteigtiem manevriem un kustībām.

Horoskops skorpionam

Saņemsi gan materiālus, gan virtuālus uzmanības apliecinājumus. Neesi pasīvs ņēmējs, izdomā kā vari iesaistīties šajā uzmanības izrādīšanas pasākumā. Par izsmalcināto sajūtu pasniegšanu vari pateikties savam sirds favorītam.

Horoskops strēlniekam

Par pieklusināto laimes un baudas sajūtu domāsi tikai tad, kad saimnieciskās rūpes būs atkāpušās noguruma un miega priekšā. Domu vēstules savam mīļotajam sūtīsi citudien.

Horoskops mežāzim

Šodien vari pamēģināt visu, kas nāk par labu tavai veselībai. Tāpēc jau nav jāatsakās no izpriecu būšanām, tevi šie pasākumi varētu arī izdziedēt. Viss atkarīgs no satiktajiem un iesaistītajiem cilvēkiem.

Horoskops ūdensvīram

Šodien nav nenozīmīgu vārdu - ne darbos, ne attiecībās. Nepalaid garām šīs mazās svarīgās norādes, lai nebūtu jāsastopas ar savas nedzirdēšanas izraisītajām sekām, kad jau ir par vēlu.

Horoskops zivīm

Šodien jau vienā mierā iefiltrēsies savu tuvinieku lokā ar visām no tā izrietošajām lietām. Nekādu pārsteigumu un nekādu kreņķu. Vismaz šodien vari sajust, ko nozīmē prāta un sirds miers.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..
Pārtikas kontrole

Pārtikas kontrole

Tu esi tas, ko ēd. Tieši tāpēc Bez tabu regulāri testē produktu kvalitāti, derīguma termiņus, ziņo par vērtīgo un brīdina par indīgo!

Burgeru skandāls! Kurjeri neatļauti piegādā “McDonald’s” ēdienu! Bažas par sanitāro prasību ignorēšanu

Burgeru skandāls! Kurjeri neatļauti piegādā "McDonald's" ēdienu! Bažas par sanitāro prasību ignorēšanu 7

Izveidota jauna interneta vietne “Est.lv”, kurā iespējams pasūtīt ēdienus no dažādām ēstuvēm, kurus piegādā kurjers. Piegādā arī populārā ātrās ēdināšanas restorāna “McDonald’s” produkciju. Tam, kā apgalvo ēstuvju ķēdes pārstāvji, atļauja nav dota. Pastāv bažas par to, ka kurjeri, kuri piegādā ēdienu, strādā bez sanitārajām grāmatiņām un ka ēdiena kvalitāte piegādes procesā varētu ciest.

Neriskē ar savu dzīvību! Aplamākās metodes indīgu sēņu atpazīšanai

Neriskē ar savu dzīvību! Aplamākās metodes indīgu sēņu atpazīšanai 4

Bez Tabu saņem zvanu no skatītājas Liepājā, kura ir uztraukta par to, ka joprojām cilvēki lasa un ēd nepazīstamas sēnes. Viņas metode ir šāda – liek kopā ar sēnēm vārīties veselu, nolobītu sīpolu, un, ja vārīšanās laikā, sīpols nemaina krāsu, nepaliek tumšs vai melns, sēnes ir ēdamas.

Gribi nomest svaru? Ēd ar kilogramu smagiem galda piederumiem

Gribi nomest svaru? Ēd ar kilogramu smagiem galda piederumiem 15

Latvijas Mākslas akadēmijas doktorantūras students radījis galda piederumus, kas sola samazināt svaru un mainīt ēšanas ātrumu. Īpaši noderīgi šie galda piederumi varētu būt tiem, kuri sevi sauc par ātrēdājiem. Tāpat arī dizaina priekšmetu mīļotājiem teju pusotru kilogramu smaga dakša vai nazis varētu tīri labi patikt.

Kas tas par “zvēru”? “Vittel” dzeramā ūdens pudelē peld dīvaini kristāli

Kas tas par "zvēru"? "Vittel" dzeramā ūdens pudelē peld dīvaini kristāli 12

Pircēji “Maxima” veikalos novērojuši nogulsnes minerālūdens “Vittel” pudelēs. Tās tiek raksturotas kā “balti, plastmasīgi graudiņi”, un Bez Tabu skatītāja stāsta, ka nogulsnes pamanītas jau senāk. “Maxima” pārstāvju viedoklis – nogulsnes nav bīstamas cilvēku veselībai, bet speciāliste uzskata, ka ūdens pudelē šādiem kristāliem būt nevajadzētu.

“Ieberziens” pircējiem! Atklājas, ka pašmāju cepumus “Selga” neražo Latvijā!

"Ieberziens" pircējiem! Atklājas, ka pašmāju cepumus "Selga" neražo Latvijā! 21

Saldumu mīļi pasaulē ir ļoti daudz! Tas ir nopietns uzdevums arī to ražotājiem. Nepieciešams radīt arvien vairāk jaunu un atšķirīgu saldumu, lai pārsteigtu to pircējus. Bez Tabu skatītāju Intu ir pārsteigusi jaunā “Selgas” produkcija. Viņas ģimenē tā ir ļoti iecienīta, tomēr, uzzinot kādu šokējošu faktu, vēlme to iegādāties kļuvusi mazāka…

Brīnumi Centrāltirgū! Tirgotāji uzrakstu “Audzēts Latvijā” svītro uz nebēdu, aizstājot to ar “Audzēts Polijā”!

Brīnumi Centrāltirgū! Tirgotāji uzrakstu "Audzēts Latvijā" svītro uz nebēdu, aizstājot to ar "Audzēts Polijā"! 9

Vasarai sākoties, iedzīvotāji steidz nobaudīt sezonas gardumus – ogas un dārzeņus. Viena no svarīgākajām cilvēku vajadzībām ir ne tikai, lai oga vai dārzenis būtu garšīgs, bet arī ekoloģisks – audzis pie mums Latvijā. Tirgotāju piedāvājums ir daudzveidīgs, tomēr svarīgi zināt, kādus priekšnoteikumus ievērot, lai nopirktā prece tiešām būtu audzēta mūsu zemē.

“Vāverīte apēdusi!” Saldummīļus maldina vafeļu tortes iepakojums, jo realitātē izskatās bēdīgāk!

"Vāverīte apēdusi!" Saldummīļus maldina vafeļu tortes iepakojums, jo realitātē izskatās bēdīgāk! 13

Vafeļu tortes “Rīga” iepakojums vēsta, ka uz katra gabaliņa ir vismaz divi lazdu rieksti. Tas liek cerēt, ka patērētājus priecēs riekstu pārbagātība, bet, atverot iepakojumu, sagaida vilšanās. 320 g vafeļu tortei pievienoti seši rieksti. Precīzi tik pat – seši rieksti atrodami arī uz citām veikalu plauktos esošajām vafeļu tortēm ar lazdu riekstiem “Rīga”.

Pretīgi! Mutes skalojamā līdzeklī “izaug” balts, nepievilcīgs organisms

Pretīgi! Mutes skalojamā līdzeklī "izaug" balts, nepievilcīgs organisms

Bez Tabu redakcija saņēma sūtījumu no kādas skolotājas Rēzeknes novadā. No ārpuses nevainīgais mutes skalojamā līdzekļa iepakojums sevī apslēpis kaut ko pagalam pretīgu. Skatītāja Renāte raksta: “Pāris mēnešus vairs nelietoju “Oriflame” firmas mutes skalojamo līdzekli “Optifresh”. Nesen konstatēju pudelē ko dīvainu – zilā šķidrumā baltu, apaļu radījumu, visapkārt ar brīvi peldošiem matiņiem. Vēršos pie jums, lai noskaidrotu, kas tas ir, kā tas varēja tur rasties, un vai tas nav bīstams veselībai?”

Neticami! Arī indīgās sēnes var ēst ar gardu muti

Neticami! Arī indīgās sēnes var ēst ar gardu muti 1

Latvijā jau bijuši gadījumi, kad, saindējoties ar baltajām mušmirēm, cilvēki pat nomiruši, taču nav nemaz jāgaida rudens sēņu laiks, jo, kā izrādās, ne mazāks bieds ir arī agrās pavasara sēnes, ko mēs dēvējam par murķeliem un liekam tik savā pusdienu galdā.