E-klasē izvieto reklāmu, kas skolēnus vilina ”viegli” piepelnīties

2 komentāri

Tieši pirms gada e-klase, ko aktīvi izmanto dažāda vecuma skolēni, kļuva vēl pazīstamāka ar skandālu, ko izraisīja tur ievietotā pikantās kinofilmas Greja piecdesmit nokrāsas reklāma.

Tagad ne tikai skolēnu vecāki, bet arī paši bērni ir pārsteigti par jaunu reklāmu, kas vilina pārskaitīt kaut centu draugam, vietā varot saņemt divus eiro. Un tā par katru piesaistīto draugu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tas varot bērniem radīt maldinošu priekšstatu par vieglas peļņas iespējām. Reklāmu portālā, kas paredzēts skolēniem, ievērojuši arī bērnu tiesību sargi, kuri neuzskata, ka šāda satura darījumi jāreklamē e-klasē.

Arī droša interneta pārstāvji ir pārsteigti, ka reklāma izvietota interneta vietnē, kas paredzēta skolēniem.

Uzņēmuma pārstāvji, kas reklamē savu pakalpojumu e-klasē, ir pārliecināti, ka nekā pretlikumīga tajā neesot, turklāt ir norādīts vecuma ierobežojums.

Foto

Video

TOP komentāri

  • Mārīte
  • Dana
    0 0 0

    Dana

    Bāc, nu kas būs nākamais, ko reklamēsim? Lai gan viss jau laikam ir bijis Greja 50 nokrāsas, cik atceros utt...

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl