Dzīvokļu īpašnieki vēlas atteikties no pārvaldnieka pakalpojumiem. Pārvaldnieks sper neticamu soli

Rīdzinieki Pārdaugavā sašutuši. Tiklīdz nolēmuši atteikties no “Rīgas namu pārvaldnieka” pakalpojumiem, tā pārvaldnieks sācis nodarboties teju vai ar naudas izspiešanu.

Atpakaļ uz rakstu

5 komentāri

 • gucis

  gucis

  mums mājā jau dažus gadus bija atbrīvojušies parādnieku dzīvokļi-vienus izlika,otra nomira.dzīvokļus pārdeva izsolē un jau dzīvo citi kas nopirka.varbūt kāds kaut ko nedaudz ir parada,bet rēķinu saņemot joprojām velkās līdzi to izlikto parads uz māju apm 4500e.pārvalde varbūt domā ka palikušajiem būtu jasametās un jasedz citu parāds vai nav neviena-nez.jurista,gramatveža visā pārvaldes lielā ekā,kas varētu šo nokārtot?toties par apsaimniekošanu/kas īsti nav saprotams par ko/katru mēnsi gan 30e jāmaksā.drošvien,ja gribētu paši sakt saimniekot-gan sāktos soda sankcijas-blēžu banda-visi par vienu tur
 • Ojārs

  Ojārs

  Apsimniekotājus jumto valdība !Latvijas namsaimnieks arī tipisks juristu reketa uzēmums !
 • Kostromietis
 • zaldats
 • S
  +10 +10 0

  S

  Vēl viens RD kantoris, kas nodarbojas ar reketu, bet to nez kādēļ "marinē"gan KNABis, gan pati RD "godīgā"jaunā vadība. Vēl nav pietiekoši apkrāpti naivie rīdzinieki? Bet varbūt viņiem tiešām jāmaksā par savu lojalitāti pret savējiem vēlēšanās.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!