Dziedātāja uzvar tiesā “Latvijas gāzi” un aicina arī citus nepadoties!

Dziedātāja Indra Lintiņa-Lučka tiesājas ar AS “Latvijas gāze”, kuru pārstāv spēcīgi advokāti. Rezultāts pārsteidzošs. Saskaņā ar tiesas spriedumu skatuves māksliniecei “Latvijas gāzei” vairs nav jāmaksā līgumsods.

Atpakaļ uz rakstu

19 komentāri

 • Елена

  Елена

  В результате изменения тарифов наша месячная плата возросла в 8 раз!!! Пожалуйста, говорят они, - можете отапливать из "неизменяемой части" свою квартиру или даже дом! Они издеваются?
 • Amanda Dinsberga

  Amanda Dinsberga

  Es arī tiku vaļā no gāzes daudzdzīvokļu mājā, bet, tā kā dzīvoju augšējā stāvā, nekādu mājas sapulci nevajadzēja. Tas bija pirms kādiem 15 gadiem, tolaik vēl vispār tādas sapulces nebija.
  Neskatoties uz to, ka bieži lietoju cepeškrāsni, elektrības rēķins tiešām nepalielinājās.
 • Jurijs

  Jurijs

  Jā par ko abonēšanas maksa . Nan agrāk rēķins bija ap 10eur gadā, tagad skatos abonēšanas maksa vai kas tur 3 eur menesī. Par ko? Tagad sanāk mans gāzes rēķins pieaudzis 5x
  • es

   es

   Lūk,un kāpēc Jūs viņiem nejautājat?Ir jāzin,ko nozīmē abonēšanas maksa,ja visus pakalpojumus sedz paši klienti!
 • z

  z

  noskatījos spamojošās reklāmas, sagaidīju neko neizsakošo sižetu un tā arī nesagaidīju atbildi ne no tās nevienam nezināmās dziedātājas?, ne pakalpojuma sniedzēja, par ko īstu uzrēķins bija 2003. gadā un par ko šobrīd...
  to ka lūri.lv sakarīgu žurnālistu nav, sen zināms, nesaprotu tikai, vai lūrekļi ir no beztabu sižeta atstājuši tikai neko neizsakošu gabaliņu vai arī beztabu ir degradējušies līdz lūrekļu līmenim...
  valsts likumdošana nosaka, ka pēcapmaksas pakalpojuma sniedzējs ir tiesīgs pārtraukt pakalpojumu bez brīdinājuma, ja līdz nākamā mēneša 20. datumam nav veikts norēķins par iepriekšējo periodu... arī kavējuma procentus valstī ir noteikusi valdība, nevis tos no pirksta izzīduši gāzinieki, interesanti kāpēc par tādām lietām tie žurnaļugas klusē? kāpēc žurnaļugas nesaka cilvēkiem, ka samaksa par gāzi nav gāzes cena un ka par gāzes iepirkuma cenu valstī vienojās nevis LG, bet valdība un samaksa par gāzi ir iepirkuma cena + valdības doļa + konkrēts % LG par gāzes piegādi un naudas iekasēšanu valdībai... un LG ir pilnīgi vienalga, par kādu cenu tiek iepirkta gāze un cik lielu doļu piemet klāt savām vajadzībām valdība, viņu peļņas procents no tā nemainās... diemžēl žurnaļugas to tautai nez kāpēc neizskaidro un te nu jautājums, kāpēc? vai nu ir par stulbu vai arī sarosa stipendiāti, kuri nedrīkst izglītot tautu...
  • Indra Lintiņa Lučka
   +12 +12 0

   Indra Lintiņa Lučka

   Uz tāda veida komentāru,kurā ir tik daudz žultainu krieviskotu "jaunvārdu",varētu neatbildēt,bet starp rindiņām izlasīju,ka esiet ļoti labi informēts par LG un komunicējat tieši LG stilā,tikai kāpēc tad tik primitīvā veidā ir jāslēpjas un kāpēc ir tāds naids pret žurnālistiem?
   1.Vispirms jau šī nebija Tiešraide,bet montēts raidījums konkrēti par manu gadījumu,un mūsu mērķis bija, lai vispirms saprastu skatītājs un kā uzmundrinājums- nepakļauties nepatiesiem un melīgiem aprēķiniem (LG komercpilnvarniece apstiprināja,ka rēķini tiešām ir sarežģīti!!!),kuri man personīgi turpinājās visu tiesvedības laiku, un nākošajā nedēļā mēs runāsim par pēdējo piestādīto nepamatoto un nepaskaidroto aprēķinu,jo Spriedumā tāda nav (nepieminēšu,ka uz vēstulēm uzņēmumam ir jāatbild 10 dienu laikā,ko arī LG nav izdarījusi).
   2.Jā,šobrīd LG balstās uz 2008.g.MK apstiprinātajiem noteikumiem (EM ministrs toreiz bija Kaspars Gerhards),es to uzsveru,jo LG un Latvenergo ir vienīgās kapitālsabiedrības,kurās ir visaugstākie nokavējuma procenti 0.15,jo tie visvairāk skar LG klientus.Tie ir noziedzīgi procenti!

   3.LG neinteresē vai pareizi vai kļūdaini pierakstīts un ja Jūs nemaksājat,kā Jūs iekomentējāt precīzi,viņi ienāk klientu īpašumā bez brīdinājuma (nu to es apstrīdēju,jo tā tas nav),noņem skaitītāju līdz patiesības iegūšanai,tad "pēc šīs patiesības iegūšanas" uzliek skaitītāju atpakaļ un klientam par visām šīm darbībam jāsamaksā.
   4.Noslēgumā-es pati dažkārt brīnos,ka cilvēki mani atpazīst,atceras kā dziedātāju,kura Atmodas laikā koncertēja ar Eduardu Rozenštrauhu,protams, jau no 1995.gada regulāri veidoju jaunas un tematiskas programmas saistībā ar šī leģendārā komponista dziesmām,jo esmu viņa nošu mantiniece,bet aprakstu to savā grāmatā "Jasmīn baltais,mana mūža..."Pēdējais koncertprojekts izskanēja 2017.gadā.
   P.S.Bez tabu raidījums jau 20 gadu garumā apliecina,ka sabiedrībai šis raidījums ir tuvs,interesants,nepieciešams,kā arī daudziem "pēdējā salmiņa" raidījums,jo kā jau var redzēt,ka tik daudz nejēdzību kā arī pozitīvā,skaistā,gala beigās,manā gadījumā Taisnīguma uzvara ir uz katra soļa,un Bez tabu mums palīdz to saskatīt,pārdomāt,sajust,aktualizēt,risināt,piesaistīt sabiedrības uzmanību,rīkoties...Lai Bez tabu veicas,bet no manas puses,mīļi sveicieni Skaidrītei un Dzintaram,kuri profesionāli,ieinteresēti un godprātīgi dara savu darbu!

   Paldies,visiem par atbalstu un labajiem vārdiem,lai visiem jauks vasaras noslēgums un nepazaudēt ticību Tainīguma uzvarai!
 • ........

  ........

  150eu ko uzrakstija klientei vel par paradu LG, tas ir pa tiesas izdevumiem. LG nebus mulki kas maksas par tiesu ja klients pats vinus iesudzeja
 • Raimonds

  Raimonds

  Indra, malace, ka pati varēja pārsūdzēt pirmo spriedumu un vinnēt tiesā.
  Interesanti, cik viņa samaksāja advokātam par pārstāvēšanu pirmās instances tiesā?
 • Otello
  +16 +16 0

  Otello

  Nopirkām dzīvokli, likvidējām gāzes vadu, taču pēdējā rēķinā redzēju, ka vecā nelaiķe tante parmaksājusi 39 latus par gāzi. Kurš pievāc šīs summas? Domāju, ka tāds gadījums nav viens vienīgais.
 • Ināra Rāviņa
  +21 +21 0

  Ināra Rāviņa

  Man arī gribētos dzirdēt paskaidrojumu, kāpēc iepriekš maksājām tikai par gāzes patēriņu, bet tagad pēkšņi vēl klāt izdomāja, ka jāmaksā mēneša abonenta maksa? Par ko tā maksa, ko es par šo summu saņemšu?
  • Dins Mālijs
   +11 +11 0

   Dins Mālijs

   Es atteicos no gāzes dzīvoklī vispār. Mājas sapulcē, mājas iedzīvotājiem jāpiekrīt gāzes trubu demontāžai rakstiski. Gāzes trubu man vairs nav. Nopirku indukcijas plīti, kura ir uz pusi ekonomiskāka nekā piemēram elektriskā, un viss, man ir par vienu rēķinu mazāk. Elektrības rēķins nav pieaudzis. Iesaku!
   • Indra Lintiņa Lučka

    Indra Lintiņa Lučka

    Paldies,mēs par to jau domājam!
   • Amanda Dinsberga

    Amanda Dinsberga

    Es arī tiku vaļā no gāzes daudzdzīvokļu mājā, bet, tā kā dzīvoju augšējā stāvā, nekādu mājas sapulci nevajadzēja. Tas bija pirms kādiem 15 gadiem, tolaik vēl vispār tādas sapulces nebija.
    Neskatoties uz to, ka bieži lietoju cepeškrāsni, elektrības rēķins tiešām nepalielinājās.
 • Tā pati
  +17 +17 0

  Tā pati

  Raidījumā LG pārstāve tā arī pasaka,ka viņu neinteresē kas bijis pirms 15 gadiem,bet Tiesā iesūdz tieši par šo periodu(ha ha uz klientiem vērsti?) Interesanti,ka procentus nogrūda uz Ministru kabinetu,tie,lūk,apstiprinājuši! Tātad LG(2008.g.)un Latvenergo lobē Ministru kabinets! Labākais,citi uzņēmumi lai dara kā grib! Šī pārstāve atklāja LG patieso būtību,sakot,ka rēķini tiešam esot sarežģīti! Godīgs uzņēmums dara visu,lai rēķini būtu saprotami!
 • Bijušais zemessargs

  Bijušais zemessargs

  To krievijas gāzi vada čekists savickis un tur strādā un viņu atbalsta Latvijas pretīgie nodevēji, visi jau to zina, kas viņi ir.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!