Diskriminācija? Jelgavā kādā spa centrā bērniem aizliegts atrasties

2 komentāri

Veselības inspekcijā teic – Latvijā nav tādu noteikumu, kas ierobežotu bērnu atrašanos spa centros un pirts zonās. Tikmēr kādā spa centrā Jelgavā ir cita situācija, proti, tur teic, – šis centrs netika atvērts kā “bērnu iestāde”. 

Vecuma ierobežojumi varot būt atrunāti spa centru iekšējajos noteikumos. Minētajā centrā Jelgavā personas, kuras jaunākas par 12 gadiem, nedrīkst atrasties ne tikai spa, bet arī nodarbību zālē.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Bez Tabu dodas skaidrot – kā tad tā? Centrā saka, – vecāki ne vienmēr pieskata savus bērnus, bet tur esot tāds aprīkojums, kuru bērniem nevajadzētu aiztikt.

Foto

“Bijušas situācijas, kas liecina, ka vecāki neuzņemas atbildību par savu bērnu uzvedību, un tad nāk ar pārmetumiem pie mums, ka mēs neesam sagatavojuši vidi bērniem. Taču mēs neesam atvērušies kā bērnu iestāde,” stāsta spa centrā.

Klubā iespējams iegādāties jauniešu abonementu, bērniem, kuri sasnieguši 14 gadu vecumu. Tiesa gan, arī tad nepieciešama vecāku zīme.

Tikmēr bērnu pediatre atzīst – trīs četru gadu vecums ir optimāls, lai bērns sāktu apmeklēt pirts procedūras. Parasti bērni gūst traumas, paslīdot uz slapjas grīdas vai arī pārkarst pārāk augstas temperatūras dēļ. Vecākiem jāseko līdzi, cik ilgi bērns uzturas karstumā.

Video!

TOP komentāri

 • Elīna
  0 0 0

  Elīna

  Vispār klubs nav domāts kā spā centrs! Viņš man šķiet ka ir domāts kā Sporta kulbs, kur sportisti dodas atpūsties pēc treniņa. Uz pirtīm un baseiniem var doties kur citur!
  Un Sieviete kas tika aizvainota tik dziļi,kapēc jūs nepavaicājāt personālam vai vispār drīkst, un ja nofotogrāfējāt to ka līdz 12 gadiem azliegts, kur vēl jums ir jautājumi!kapēc ka gājāt iekšā nelasat kas uZ durvīm rakstīts.? Ja reiz redzējāt jūs apzināti pārkāpāt noteikumus! Personīgi es nāku uz nodarbībām un apmeklēju spā zonu, mani mājas gaida bērniņi , bet tiešām es nāku atpūsties un veltīt laiku sev,nevis klausīties bērnu spiegšanas vai kko citu, es atvainojos,bet noteikti man piekritīs daudzas māmiņas kas grib laiku veltīt sev!
  Katrai iestādei ir noteikumi un šai iestādei ir tādi! Kapēc neejat u veikaliem un neskandalējier par to, ka suņus vai saldējumu nevar ienest.?
  Fitlland lai viss izdodas uzticamais jūsu klients!
 • Marta
  0 0 0

  Marta

  Ja nu kas burbuļvannas bērniem vispār esot kaitīgas - mīkstos kaulus var deformēt

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl