6 komentāri

Sabiedrībā ar bažām tiek uztverts topošais aizliegums smēķēt spēkratos un darbavietās. Bet kāds uzmanīgs raidījuma Bez Tabu skatītājs vērš mūsu uzmanību uz to, ka Saeimā jau gadiem ilgi ir ierīkotas smēķētavas. Tad nu mums radās jautājums – vai deputāti ir gatavi atteikties no smēķētavām, vai nu tomēr tikai ierobežot pilsoņu smēķēšanu automašīnās.

Deputāts Orlovs Bez Tabu norādīja, ka smēķētava Saeimas sēžu ēkā tika ierīkota jau 2004. gadā un tā izmaksāja vairāk nekā 20 tūkstošus latus – ventilācijai, dīvāniem, krēsliem, televīzijai! Nebūtu prātīgi tagad ”izmest” šo naudu vējā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tikmēr Veselības ministrijā cer, ka Saeima atbalstīs aizliegumu smēķēt darbavietās un automašīnās.

Foto

Varētu aizliegt smēķēt privātu auto salonā

Valdība pērnā gada beigās atbalstīja Veselības ministrijas (VM) izstrādāto likumprojektu, kas paredz nopietnāk ierobežot tabakas produktu izplatīšanu un nosaka stingrākas prasības ražotājiem.

Sagatavotais likumprojekts paredz aizliegt izplatīt tabakas izstrādājumus ar raksturīgo aromātu, piemēram, augļu vai konfekšu garšu un smaržu, un tabakas izstrādājumus, kuri satur vitamīnus, kofeīnu vai kuru sastāvā ir piedevas, kam nesadedzinātām piemīt kancerogēnas, mutagēnas un reproduktīvai sistēmai toksiskas īpašības.

Video!

TOP komentāri

 • 1972
  +5 +5 0

  1972

  Citiem grib visu aizliegt darīt,bet paši pa to laiku darīs visu ko tik sirds kāros STULBUMS KAUTKĀDS. Ja grib kautko aizliegt,tad vispirms saeimai pašai vajadzētu rādīt priekšzīmi. Nevis tautai aizliedz,a paši turpina tālāk pīpēšanu.
 • Homērs Simpsons
  +4 +4 0

  Homērs Simpsons

  Ja tik vien problemu butu !uzskatu ja smeketaji netrauce citus ar saviem ļuļķiem lai vini tos ziž galvenais lai darba vieta dar iniekam izpildot savus darba pienakumus nevajadzetu ost tos sudus !
 • Seniors
  +2 +2 0

  Seniors

  Vispirms , lai sak , ar savu deputatu smeketavu , tad lai uzspiez sadu noteikumu . Bet vispar , sava maja , sava masina , daru , ko gribu !!!! Tad jau , ar savu miloto , vairs nevaresu masina , pat skupstities ? Debilie DEPUTATI !Ne par velti Tauta iet runas , kad 100 Stulbas galvas izgudro visu ko , bet par TAUTAS labklajibu , nedara - NEKO !

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl