Daugavpilī latviešu presei atvēl trīs reizes mazāku summu nekā krievu avīzēm

Komentāri

Latvijas pašvaldības tiek dēvētas par mazajām karaļvalstīm, kurām teorētiski jāievēro Latvijas Republikas izdotie normatīvie akti, tajā pašā laikā tās izdomā dažādus paņēmienus, kā likumu vērst sev par labu. Šoreiz TV3 raidījuma Bez Tabu redzeslokā nonākusi Latvijas otrā lielākā pilsēta – Daugavpils. 

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Daugavpils pilsētas pašvaldība šā gada februārī izsludināja iepirkumu par domes publicitātes nodrošināšanu laikrakstos.

Kopumā konkursam pieteicās četri pretendenti. Ar trijiem slēdza līgumu. Raidījuma Bez Tabu uzmanību pievērsa domes rīcība.

Latviski rakstošajiem medijiem atvēlēti 6 500 eiro, turpretī krieviski rakstošajiem – 20 160 eiro.

Foto

Video

Šis nav vienīgais interesantais pašvaldību iepirkums. Piemēram, Rēzeknes novada pašvaldība par 3 495 eiro iegādājusies bezpilota lidaparātu ar papildierīcēm. Kādām vajadzībām? Elementāri – ”zivju resursu uzraudzībai un aizsardzībai Rēzeknes novada ūdenstilpnēs”.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl