2 komentāri

Liftu uzturētājiem regulāri jāreaģē uz izsaukumiem, kad tos skārušas kārtējās problēmas. Diemžēl nākotnes aina neiezīmējas pārāk patīkama.

Lielākajā daļā māju joprojām darbojas padomju gados ražoti lifti, kuriem labi, ja ir veikta kosmētiskā apkope. Par to tehnisko stāvokli un līdz ar to arī iedzīvotāju drošību ir bažas. Liftu uzturēšana kārtībā nemaksā lēti, un ne visu ēku iedzīvotāji spēj par to parūpēties.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pavisam nesen glābējiem nācies reaģēt uz izsaukumu, kad liftā bija iesprūduši cilvēki. Ja tas notiek, tad papildu riska faktoru veselībai rada fakts, ka tik šaurā telpā ātri beidzas skābeklis, ar ko nācies saskarties arī šajā gadījumā. Par laimi, šoreiz iznākums nebija traģisks, taču joprojām netrūkst tādu, kas liftos neievēro drošības nosacījumus, tādējādi pakļaujot briesmām sevi un apkārtējos.

Foto

Video

TOP komentāri

 • Jānis
  0 0 0

  Jānis

  Danilāns vispār katru dienu no Purčika uz saviem Stradiņiem kājām špoko, tā ka - nost ar liftiem!
 • zvaigžņu vilks
  0 0 0

  zvaigžņu vilks

  smieklīgs raksts - es saprotu ka autorei nav tehnisko zināšanu , bet nu iedomāties ka 30 gadus vecspadomju lifts varētu būt hermētisks - nu to vajag mācēt :))
  p.s. veselīgāk ir iet ar kājām - pats dzīvoju 5 stāvā un pēc lifta neilgojos - tas tikai uzlabo sirdi un asinsriti

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl