Kad medijos parādās slavenības drīz pēc dzemdībām, jūs, iespējams, dzirdēsiet vai izteiksiet diezgan daudz jautājumu par to, ko viņas dara, lai “atgrieztos vecajā formā”. Bet atbildes var nebūt 100% godīgas. Tas ir tas, par ko iestājas “Instagram” konts – @takebackpostpartum – pilnīgi godīgi un atklāti par to, kas sagaida sievieti pēc dzemdībām.

Atpakaļ uz rakstu

4 komentāri

 • Indra Cirule

  Indra Cirule

  Nesaprotu par ko satraukties? Esi kļuvusi mamma. Gadās kâdu brìdi bùt nogurušai, ir jaunas rūpes un atbildība par tavu bērnu. Nav modeles augums? Bet tev ir bērns... Tas ir galvenais!.
 • Vietējais

  Vietējais

  Es piedalījos dzemdībās, no mana draudzenes ievietošanas mirkļa līdz pat manas atvases dzimšanas brīdim (23:00 - 12:00).
 • Ilze Gotharde

  Ilze Gotharde

  Es gan biju saklausījusies visādus kapeņu stāstiņus, zināju, kas mani sagaida un ar šausmām gaidīju to dienu. Un pec dzemdībām uz kājām nevarēju nostāvēt, kur nu vēl kādu bildīti uzfočēt 🙂
 • Anda Varone

  Anda Varone

  Tam nav jabut tabu. Par to ir jaruna skali un lai jaunas maminas zina kas vinas sagaida pec dzemdibam. Lai ir tam morali gatavas. Kapec par to nefaksta neviena zurnala? Kapec viss tiek pasniegts tikai no skaistas puses ka pamperu reklama? Tas nav pareizi. Man nebija ne jausmas kas mani sagaidis tikai tapec ka sabiedriba par to neruna. Es kritu depresija un mazveriba kad ieraudziju savu kermeni pec dzemdibam. Paldies Dievam tas viss jau ir pagatne. Visu cienu tam kuras uzdrikstas par to runat un radit kada ir realitate.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!