Dalīties, lai atklātu patiesību, par kuru runā reti! Brutāli godīgas bildes ar māmiņām, kuras laidušas pasaulē bērniņu

Maija Kuzņecova

Autors: Maija Kuzņecova

Bez Tabu žurnāliste un digitālā satura redaktore

4 komentāri
Dalīties, lai atklātu patiesību, par kuru runā reti! Brutāli godīgas bildes ar māmiņām, kuras laidušas pasaulē bērniņu
pixabay.com

Kad medijos parādās slavenības drīz pēc dzemdībām, jūs, iespējams, dzirdēsiet vai izteiksiet diezgan daudz jautājumu par to, ko viņas dara, lai “atgrieztos vecajā formā”. Bet atbildes var nebūt 100% godīgas. Tas ir tas, par ko iestājas “Instagram” konts – @takebackpostpartum – pilnīgi godīgi un atklāti par to, kas sagaida sievieti pēc dzemdībām.

Sievietes visā pasaulē izmanto mirkļbirku #takebackpostpartum un dalās savā rūgtajā pieredzē, ar kādām pārmaiņām sastopas viņu ķermeņi pēc dzemdībām. Un stāsti nav tikai par strijām vai vēderiem, kas nevar atgūt iepriekšējo formu, stāsti ir arī par garīgo stāvokli – kas sievietei jāpārvar, lai kļūtu par krietnu mammu!

Intervijā ar “Today” viena no māmiņām atzinusies, ka arī solis publicēt šīs bildes ir bijis grūts.”Es turpinu aplūkot bildes ar #takebackpostpartum mirkļbirku un domāju – “vāu, šīs sievietes ir tik drosmīgas, lai to visu publicētu. Es nedomāju, ka pati varētu to izdarīt,” stāsta “Your Average Mama” bloga autore Asbella.

“Taču pirms mainīt kaut ko savā ārienē, jāmēģina mainīt iekšā – nav jākaunās no tā, kas tu esi. Galvenais – cik krietna mamma es būšu savam bērniņam,” “Today” stāsta Asbella.

Piedāvājam arī Bez Tabu lasītājiem un skatītājiem aplūkot un izlasīt šo drosmīgo sieviešu stāstus, kurām savi ķermeņi nav nekāds tabu!

Foto