Maija Kuzņecova

Autors: Maija Kuzņecova

Bez Tabu žurnāliste un digitālā satura redaktore

4 komentāri
Dalīties, lai atklātu patiesību, par kuru runā reti! Brutāli godīgas bildes ar māmiņām, kuras laidušas pasaulē bērniņu
pixabay.com

Kad medijos parādās slavenības drīz pēc dzemdībām, jūs, iespējams, dzirdēsiet vai izteiksiet diezgan daudz jautājumu par to, ko viņas dara, lai “atgrieztos vecajā formā”. Bet atbildes var nebūt 100% godīgas. Tas ir tas, par ko iestājas “Instagram” konts – @takebackpostpartum – pilnīgi godīgi un atklāti par to, kas sagaida sievieti pēc dzemdībām.

Sievietes visā pasaulē izmanto mirkļbirku #takebackpostpartum un dalās savā rūgtajā pieredzē, ar kādām pārmaiņām sastopas viņu ķermeņi pēc dzemdībām. Un stāsti nav tikai par strijām vai vēderiem, kas nevar atgūt iepriekšējo formu, stāsti ir arī par garīgo stāvokli – kas sievietei jāpārvar, lai kļūtu par krietnu mammu!

Intervijā ar “Today” viena no māmiņām atzinusies, ka arī solis publicēt šīs bildes ir bijis grūts.”Es turpinu aplūkot bildes ar #takebackpostpartum mirkļbirku un domāju – “vāu, šīs sievietes ir tik drosmīgas, lai to visu publicētu. Es nedomāju, ka pati varētu to izdarīt,” stāsta “Your Average Mama” bloga autore Asbella.

View this post on Instagram

Little Miss and I went on our daily walk this morning and I was just overcome with emotion of how far we've come. It's been over a year since we found out she was on the way. She grew inside of me, my body was the only thing she knew for 9 months. I nourished her, kept her safe and gave her a place to grow until she was ready to join us earth side. In those 9 months I changed. I was so consumed with wanting to prevent stretch marks and planning out how I would get back to my prebaby body. Since I've had this little girl, I don't care so much about vanity. Yes, I want to be healthy and beautiful. I've found beauty within me, I've found beauty in each of those lines on my tummy. I can feel them as I run my fingers across them, this was ma baby's home. This was the first place she knew. This tummy of mine is the first place I felt her, where she captured my love and made her own little place in my heart. I truly desire for all mamas to find the beauty that's within them, look at your body. Really truly look at yourself, do you remember the first time you realized a tiny bump was forming? How about when you felt that sweet baby kick for the very first time? Now think of all the memories of pregnancy, mama you are beautiful! #postpartum #loveyourself #selflove #mombody #iloveme #takebackpostpartum #4thtrimester

A post shared by ⒷⓇ ⒻⓄⓇ ⓉⒽⒺ ⒷⒺⓈⓉ (@youraveragemama) on

“Taču pirms mainīt kaut ko savā ārienē, jāmēģina mainīt iekšā – nav jākaunās no tā, kas tu esi. Galvenais – cik krietna mamma es būšu savam bērniņam,” “Today” stāsta Asbella.

Piedāvājam arī Bez Tabu lasītājiem un skatītājiem aplūkot un izlasīt šo drosmīgo sieviešu stāstus, kurām savi ķermeņi nav nekāds tabu!

Foto

TOP komentāri

 • Anda Varone
  +12 +11 -1

  Anda Varone

  Tam nav jabut tabu. Par to ir jaruna skali un lai jaunas maminas zina kas vinas sagaida pec dzemdibam. Lai ir tam morali gatavas. Kapec par to nefaksta neviena zurnala? Kapec viss tiek pasniegts tikai no skaistas puses ka pamperu reklama? Tas nav pareizi. Man nebija ne jausmas kas mani sagaidis tikai tapec ka sabiedriba par to neruna. Es kritu depresija un mazveriba kad ieraudziju savu kermeni pec dzemdibam. Paldies Dievam tas viss jau ir pagatne. Visu cienu tam kuras uzdrikstas par to runat un radit kada ir realitate.
 • Vietējais
  +2 +2 0

  Vietējais

  Es piedalījos dzemdībās, no mana draudzenes ievietošanas mirkļa līdz pat manas atvases dzimšanas brīdim (23:00 - 12:00).
 • Ilze Gotharde
  +2 +2 0

  Ilze Gotharde

  Es gan biju saklausījusies visādus kapeņu stāstiņus, zināju, kas mani sagaida un ar šausmām gaidīju to dienu. Un pec dzemdībām uz kājām nevarēju nostāvēt, kur nu vēl kādu bildīti uzfočēt 🙂

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl