“Daktere mani diezgan pamatīgi sabiedēja,” par jaunās dzīves sākumu stāsta Juris Šteinbergs

Abi projekta dalībnieki Juris Šteinbergs un Kaspars Suija nolēmuši stāties uz kara takas cīņai ar liekajiem kilogramiem. Abu mērķis ir nomest tik daudz liekā svara, cik vien iespējams. Ar vienu noteikumu, ka tas notiek pareizi. Tāpēc par abu projektā iesaistīto veselību sardzē stāv virkne atzītu speciālistu. Pirmā vizīte abiem projekta dalībniekiem ir pie “Veselības centru apvienības” poliklīnikas ”Aura” endokrinoloģes Daces Seisumas. Viņa iedod krietnu devu motivācijas un, jāteic godīgi, drusku arī pabiedē abus tievētājus.

Atpakaļ uz rakstu

6 komentāri

 • Vineta
 • Janina Jaunzema

  Janina Jaunzema

  Un šeit parastā latviešu skaudība ieslēdzas. Cilvēks nolemj ko mainīt. Un kāda starpība vai ar vai bez šova,lai tak dara. Kāpēc uzreiz ir šādi jārej un jāapvaino cilvēki. Šis jautājums adresēts JUMS Ella.
 • Lauķis

  Lauķis

  ''Bet tu pārāk mīli rijamo'' ja ir lēna vielmaiņa, tad ļoti viegli ir pieņemties svārā, dažiem pat tik ļoti nepaveicas un slimo ar slibību''aizmirsu vārdu'' kura nesignalizē, ka jūs esat paēdis vai ir pilns vēders, burtiski - ēdat kamēr nomirstat.
 • Bella

  Bella

  Arī neatteiktos uz kāda rēķina tievēt un vēl, kad ēdamo klāt pienes, pašai nav jādomā ko ēst :)
 • Ella

  Ella

  Jurīt,puisīt,ar loģisko un analītisko domāšanu apveltīts pieaudzis cilvēks itin labi spēj ar liekā svara problēmām tikt galā pats, nav jāākstās pa šoviem.Bet tu pārāk mīli rijamo,lai kas mainītos.Ja vien tev nav titānisks gribasspēks un patiesa un dziļa vēlēšanās nenosprāgt tuvākajā desmitgadē,šova tievēšana nelīdzēs.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!