Cietsirdība! Šie un vēl gandrīz 20 minkas tika pieradināti un pamesti likteņa varā…

3 komentāri

Tu esi atbildīgs par to, ko pieradini. Kāda sieviete, kuru piemeklējušas veselības problēmas, atstājusi 20 pašas pieradinātus kaķus.

Uzņemoties rūpes par mājdzīvniekiem, automātiski nozīmē to, ka savas personiskās vēlmes ir jādala vēl arī ar citiem. Kāda sieviete acīmredzot, domājot tikai par sevi, vienā dienā “pacēlusi cepuri” un devusies tālēs zilajās. Viss jau būtu jauki, ja vien viņa aiz sevis nebūtu atstājusi 20 kaķus, kuri mitinājušies viņas mājās.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Rūpes par kaķiem spiesta uzņemties viņas kaimiņiene, taču arī viņas pacietība un naudas maks, jo tik liela skaita kaķu barošana atstāj būtisku finansiālu robu, nav neizmērojami. Sazvanīta pa tālruni, šī kundze atzīst, ka pametusi savus kaķus, taču sāk piesaukt argumentus, ka viņai vispirms jāparūpējas pašai par sevi, jo viņai ir veselības problēmas…

Foto

Video

TOP komentāri

 • gita
  0 0 0

  gita

  kartejo reizi parliecinos,la ari veci cilveki ir beztbildigi,,,parasti jaunie panem kakiti -apnik-ara uz ielas,,,ta saimniece atrunajas ar savu slimibu un vecumu-drizak jau vecuma debilisms,, redzi nu vinai jadoma par sevi,bet kad minkam jamirst bada -vienalga,, labi,ka OLGAS kundze ir normali domajoss cilveks,kurai nav vienalga un ir sirds krutis un sirdsapzina ,, labi,ka BEZ TABU iejaucas-vismaz izkastres tas kakenes ,bet kas vinus baros talak?? kur minci sildisies ziema??
 • Ilga
  0 0 0

  Ilga

  Tipiski. Kad vāca tos 20, interesanti - par ko domāja? tagad redz - veselība. Pēc tam viņa ar visu savu veselību nevienam nebūs vajadzīga
 • Jenots

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl