Cēsīs bērniem bezmaksas zobārsta apmeklējums – neiespējamā misija

15 komentāri

Cēsīs izveidojusies neapskaužama situācija, bērniem, kuriem nepieciešams zobārsta apmeklējums, tikt pie bezmaksas speciālista ir neiespējami, jo zobārsti nevēlas slēgt līgumus ar valsti. Turklāt līdzīga aina iezīmējas visā Latvijā.

TV3 raidījums Bez Tabu eksperimenta nolūkos sazinājās ar četrām zobārstniecības iestādēm, taču visur atbilde viena – nē, diemžēl bez maksas bērnu pie zobārsta pierakstīt nevar.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tāda aina izveidojusies arī citviet Latvijā.

Izrādās, daudzi zobārsti nemaz nevēlas slēgt līgumu ar valsti, jo tas speciālistiem nav izdevīgi.

Video

TOP komentāri

 • Raitis Riekstins
  +2 +2 0

  Raitis Riekstins

  Nez kā būtu ja mums izbeigtos kvotas nodokļiem ko samaksājām tiem "gudrajiem" auniem kuri var tik precīzi aprēķināt kvotu apmērus. Un tā saucās bezmaksas zobu ārstēšana #bezmaksasmedicīna #stulbuma kalngals tas ir nožēlojami
 • ES
 • saulstariņš
  +1 +1 0

  saulstariņš

  Būtu vecāki saņēmuši algu atbilstoši Latvijas medicīnas pakalpojumu cenām noteikti varētu maksāt par bērnu un savu veselību.Tā jau daudzi pieaugušie staigā ar katastrofu mutē , tagad tāds liktens parādīsies arī bērnu mutēs.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

NOSAKI SAVU PEDANTISMA LĪMENI!

NOSAKI SAVU PEDANTISMA LĪMENI! 44

Tests – nosaki savu pedantisma līmeni! Iespējams, tu jau sen kaitini savus draugus un tuvākos! Pārspīlēta kārtībmīle vai Miss bardaks, to vari noskaidrot šeit.

Lasi vēl