Būvinženieris – šo izglītību sev piedēvējis RNP darbinieks, lai gan patiesībā viņam tādas nav

0 Komentāru
Būvinženieris – šo izglītību sev piedēvējis RNP darbinieks, lai gan patiesībā viņam tādas nav

Vladimirs Telešs Rīgas namu apsaimniekotāja iecirkni Kurzeme vada jau pusgadu, taču viņš ilgstoši strādājis augstajā amatā bez valsts valodas apliecības. Savukārt, runājot par izglītību, apsaimniekotāja izdotajos dokumentos Telešs melīgi parakstījies kā būvinženieris, tomēr šādas izglītības viņam nav.  

Tiesa, pirms dažām nedēļām, kad iecirkņa vadītāja amatā strādāts jau pusgadu, Telešs tomēr iesniedz valsts valodas apliecību, kaut tai bija jābūt uzreiz. Tā nepieciešama, ja izglītība nav iegūta latviešu valodā.

Komentējot būvinženiera izglītības neesamību, RNP pārstāvji atbild apmēram šādi – galvenais ir tas, ko cilvēks prot, nevis – kāds “papīrs” viņam kabatā.

Foto

Tāpat no avotiem Rīgas Namu pārvaldniekā raidījums Bez Tabu uzzina, ka domniece Svetlana Savicka, iespējams, iekārtojusi darbā tajā pašā iecirknī citas pietuvinātas personas –, iespējams, radiniekus Igoru un Kristīni Biruļinus. Kā arī draudzeni Jekaterinu Morozovu.

Tātad abi ir brālis un māsa, strādā uzņēmumā, bet tam neesot sakara ar Svetlanu Savicku. Viņi noliedz arī, ka pazīst domnieci, tomēr sociālajos tīklos gan viņi ir pazīstami. Svetlana Savicka tāpat šeit draudzējas ar Jekaterinu Morozovu, kura iecirknī pilda vadītājas pienākumus. Raidījumam Bez Tabu ziņo – viņa šeit esot iekārtota kā draudzene.

Likumdošana gan tagad neparedz, ka, pieņemot cilvēku darbā, pašvaldībai būtu jāizsludina konkurss.

Skaties video un uzzini vairāk!

0 Komentāru