Komentāri

Rīgas Tehniskā universitāte aizvadījusi septītās vafeļu torņu būvniecības sacensības. Uzvarēt gribētāju ir daudz, taču galveno balvu – braucienu uz Zviedriju – iegūs tikai viena komanda.

Būvinženieru sacensībās, kur galvenie celtniecības materiāli ir vafeles un šokolāde sacensības šogad norit divās kategorijās. Vieni mēģina uzbūvēt pēc iespējas augstāku torni, otri ļauj vaļu iztēlei un projektē būvi, kādu iespējams radītu MAESTRO Raimonds Pauls, ja viņš būtu nevis izcils komponists, bet slavens būvinženieris!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Neraugoties uz to, ka izejmateriāli komandām izdalīti ierobežotā daudzumā pa kādai šokolādes ķepai gadās arī uz būvnieku vaiga, taču optimismu un azartu cīņā par uzvaru tas nemazina.

Savas zināšanas vafeļu torņa celtniecībā nolēmuši apliecināt arī pasaules čempioni – makaronu tilta būvētāji! Vien pēc nieka pusotras stundas, tieši komanda “Bridge it” plūca uzvaras laurus ar 236,5cm augsto torni. Jāmin, ka šogad sacensības bija visai spraigas, jo pērnā gada rekords tika pārspēts četras reizes.

Foto

Video

Lasi vēl