Būvinženieri sacensībās pārsteidz un pierāda, ka māju var uzcelt pat no vafelēm un šokolādes

0 Komentāru
Būvinženieri sacensībās pārsteidz un pierāda, ka māju var uzcelt pat no vafelēm un šokolādes
Foto: Ekrānuzņēmums ()

Rīgas Tehniskā universitāte aizvadījusi septītās vafeļu torņu būvniecības sacensības. Uzvarēt gribētāju ir daudz, taču galveno balvu – braucienu uz Zviedriju – iegūs tikai viena komanda.

Būvinženieru sacensībās, kur galvenie celtniecības materiāli ir vafeles un šokolāde sacensības šogad norit divās kategorijās. Vieni mēģina uzbūvēt pēc iespējas augstāku torni, otri ļauj vaļu iztēlei un projektē būvi, kādu iespējams radītu MAESTRO Raimonds Pauls, ja viņš būtu nevis izcils komponists, bet slavens būvinženieris!

Neraugoties uz to, ka izejmateriāli komandām izdalīti ierobežotā daudzumā pa kādai šokolādes ķepai gadās arī uz būvnieku vaiga, taču optimismu un azartu cīņā par uzvaru tas nemazina.

Savas zināšanas vafeļu torņa celtniecībā nolēmuši apliecināt arī pasaules čempioni – makaronu tilta būvētāji! Vien pēc nieka pusotras stundas, tieši komanda “Bridge it” plūca uzvaras laurus ar 236,5cm augsto torni. Jāmin, ka šogad sacensības bija visai spraigas, jo pērnā gada rekords tika pārspēts četras reizes.

Foto

Video

0 Komentāru