Māja pilna stikla burkām, bet taras punktos tās nepieņem. Vai mest atkritumu tvertnē?

Pārdaugavas iedzīvotājs Arnis ir izmisumā. Burku pilna māja, bet – kā netiek no tām vaļā, tā netiek. Stikla taras pieņemšanas punktos trīs litru burkas nepieņemot.

Atpakaļ uz rakstu

7 komentāri

 • Vanda Uļjanova

  Vanda Uļjanova

  Man ļoti vajaga ābolu sulai,ņemu visas. Tel.29490807
 • Vanda

  Vanda

  Es paņemtu visas cik ir, man ļoti vajaga priekš ābolu sulas. 29490807.
 • S

  S

  Mani ari kaitina ministru un amatpersonu atrunas, ka pie mums stiklu nepārstrādā.KĀPĒC? Visas bijušās rūpnīcas mūsu "gudrie" varasvīri veiksmigi nolikvidējuši.Visu tagad attīstīsim digitāli ar IT un tik skaitīsim naudu(domāts-mazgāsim) drošajās bankās. Ekonomisti varētu praktiski pastrādāt un padomāt par īstu valsts attīstību.Tas neskar tikai stiklus.
 • Inga

  Inga

  Hm... Ja nav mazgāšanas līnijas , tad tas nozīmē, ka produktu lej no burku ražotāja vai piegādātāja saņemtās burkās, tās neizmazgājot???
 • Iveta Burčaka

  Iveta Burčaka

  Kur tad to stiklu liek pēc tam,kad izšķiroti jauktie atkritumi? Kaut kur tak viņu nodod,nerok tak zemē,cik saprotu.Tik tiešām roka neceļas izmest stikla taru mizkastē.Mums visas saimnieciskās lietas or tik sarežğītas un neiespējamas,bet visi atbildīgie ministrijās izliekas tik sasodīti pārgudri un vērtīgi,ka nezin ar kādu algu pietiktu,lai tiktu novērtēti.Varbūt kāds varētu izteikt kādu jēdzīgu ieteikumu?
 • Cilvēks

  Cilvēks

  Tas ir stulbi, ka burkas neņem. Stikla iepakojums ir atkārtoti izmantojams, taču paša stikla ražošana un pārstrāde patērē lielus resursus! Videi daudz draudzīgāk būtu burkas izmantot atkārtoti! Bet kamēr burku problēma nav atrisināta, savas burkas var piedāvāt šādās tādās Facebook grupās, viena pat tieši paredzēta burkām un citam iepakojumam (tā arī laikam saucās - Burkas u.c. iepakojums).
 • Aldis Sipovičs

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!