66 komentāri
“Bomba”!!! Tādu “Ledus sirds” Elzu vēl nebūsi redzējis! Vecāki sašutuši par gada lielāko izgāšanos!
Foto: Bez Tabu skatītāja

Lai pagarinātu īso svētku periodu, daudzi vecāki gatavi atdarīt maciņus, lai kopā ar saviem bērniem apmeklētu kādu Ziemassvētku izrādi vai pasākumu. Tā vietā kauns un vilšanās sajūta, jo populāro un iemīļoto pasaku varoņu vietā – parodija!

Bez Tabu redakcijā nu jau saņemtas vairākas sūdzības par kādu “eglīti” Siguldā. Viena no māmiņām raksta:

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Sveikas mīļas mammas, prieks, ka bērniem tiek rīkoti pasākumi. Man ir 2 mazas māsas un meitiņa. Ilgi gaidījām pasākumu Siguldā.

Tiešām bijām sajūsmā, ka arī mums būs tāda iespēja – bērniem satikt Elzu un Olafu.

Bet tagad sākam ar to nepatīkamo, vai tiešām mēs visi esam krāpnieki un vēlamies nopelnīt? Pielikumā patīkamais paciņu saturs!

10 gadus vecs bērns savā paciņā saņem bērnu knupi (nolietotu). 3 gadus vecs bērns saņem konfektes ar DZĪVU tārpu. Ābols kurš ir iebojājies – apkosts!

Viss var gadīties, bet mīļas mammas, esat uzmanīgas! Zvanījām uz šo iestādi – solīja atdot naudu 10 EUR. Bet, 25 EUR + 15 EUR mēs par to samaksājām, žēl ….”

Iesūtīja: Baiba

Raidījumā Bez Tabu žurnālista Alberta Dintera sagatavotu stāstu par šo situāciju skaties jau piektdien, 26. decembrī, plkst. 19.35, kanālā TV3!

Foto

TOP komentāri

  • Punktiņš
  • Baiba
    +19 +18 -1

    Baiba

    Man ļoti žēl, ka kaut kas tāds notiek. Man tas neliekas nekādos rāmjos un kauns līdz asarām kauns par tādiem kolēģiem, ja tos vispār var saukt par tādiem! Ieteikums vecākiem, nevediet bērnus uz pasākumiem kuru afišās ir zīmētie pasaku tēli. Vediet kur redzat reālas lelles vai pasaku tēlu bildes, kuras jau ir kă fotogrāfijas uz afišas!
  • es

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl