66 komentāri
“Bomba”!!! Tādu “Ledus sirds” Elzu vēl nebūsi redzējis! Vecāki sašutuši par gada lielāko izgāšanos!
Foto: Bez Tabu skatītāja

Lai pagarinātu īso svētku periodu, daudzi vecāki gatavi atdarīt maciņus, lai kopā ar saviem bērniem apmeklētu kādu Ziemassvētku izrādi vai pasākumu. Tā vietā kauns un vilšanās sajūta, jo populāro un iemīļoto pasaku varoņu vietā – parodija!

Bez Tabu redakcijā nu jau saņemtas vairākas sūdzības par kādu “eglīti” Siguldā. Viena no māmiņām raksta:

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Sveikas mīļas mammas, prieks, ka bērniem tiek rīkoti pasākumi. Man ir 2 mazas māsas un meitiņa. Ilgi gaidījām pasākumu Siguldā.

Tiešām bijām sajūsmā, ka arī mums būs tāda iespēja – bērniem satikt Elzu un Olafu.

Bet tagad sākam ar to nepatīkamo, vai tiešām mēs visi esam krāpnieki un vēlamies nopelnīt? Pielikumā patīkamais paciņu saturs!

10 gadus vecs bērns savā paciņā saņem bērnu knupi (nolietotu). 3 gadus vecs bērns saņem konfektes ar DZĪVU tārpu. Ābols kurš ir iebojājies – apkosts!

Viss var gadīties, bet mīļas mammas, esat uzmanīgas! Zvanījām uz šo iestādi – solīja atdot naudu 10 EUR. Bet, 25 EUR + 15 EUR mēs par to samaksājām, žēl ….”

Iesūtīja: Baiba

Raidījumā Bez Tabu žurnālista Alberta Dintera sagatavotu stāstu par šo situāciju skaties jau piektdien, 26. decembrī, plkst. 19.35, kanālā TV3!

Foto

TOP komentāri

  • Punktiņš
  • Baiba
    +18 +17 -1

    Baiba

    Man ļoti žēl, ka kaut kas tāds notiek. Man tas neliekas nekādos rāmjos un kauns līdz asarām kauns par tādiem kolēģiem, ja tos vispār var saukt par tādiem! Ieteikums vecākiem, nevediet bērnus uz pasākumiem kuru afišās ir zīmētie pasaku tēli. Vediet kur redzat reālas lelles vai pasaku tēlu bildes, kuras jau ir kă fotogrāfijas uz afišas!
  • es

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl