Bez Tabu nama apsaimniekotājam pierāda – iespējams ir viss!

0 Komentāru
Bez Tabu nama apsaimniekotājam pierāda – iespējams ir viss!
Foto: Bez Tabu skatītāja (Foto: Bez Tabu skatītāja)

Pēc raidījuma Bez Tabu iesaistīšanās runas par nespēju novērst kāpņu telpas un iemītnieku mitekļu applūšanu pārtop reālos un iepriecinošos darbos, ziņo raidījuma skatītāja.

”Brīnumlietas notiek mūsu kāpņutelpā! Ir sācies kosmētiskais remonts! Šis ir lielisks piemērs, ka masu medijiem tiešām ir vara! Paldies Jums un komandai!” šāda patīkama vēsts gluži kā Lieldienu dāvana saņemta no skatītājas Janas, kura dzīvo Vaidavas ielas 1. namā Rīgā, kur vēl līdz pagājušās nedēļas beigām iemītnieki, kā paši stāsta, vēroja ūdenskritumu kāpņu telpā.

Caurumi jumtā un notekcaurulē, kas ierīkota kāpņu telpā, nu ir ”aizlāpīti”, turklāt ir uzsākts arī kāpņu telpas kosmētiskais remonts.
Darbi uzsākti mēnesi pēc raidījuma Bez Tabu viesošanās. Savukārt bēdīga paskata pasta kastītes nomainītas pret jaunām vien dažas dienas sižeta demonstrēšanas.
Tomēr jāatgādina, ka nama apsaimniekotājs DzīKS ”Purvciems” gadiem centies iestāstīt iedzīvotājiem, ka pie noplūdēm vainojami ”negantie laikapstākļi”, nevis apsaimniekotāja bezdarbība.
Ir katram roka jāpieliek, lai lielais darbs uz priekšu iet! – ar šo teicienu var raksturot situāciju, kad, pateicoties cilvēku uzņēmībai un raidījuma Bez Tabu palīdzībai, ir izdarīts neizdarāmais (kā to iepriekš uzskatījis apsaimniekotājs).

Skaties, kā nama kāpņu telpa izskatījās pirms Bez Tabu viesošanās!

Foto

0 Komentāru