Bez Tabu meklē bedraināko ceļa posmu Latvijā! Iesūti FOTO!

25 komentāri
Bez Tabu meklē bedraināko ceļa posmu Latvijā! Iesūti FOTO!
Foto: Bez Tabu ()

Teju puse zemes ceļu Latvijā ir sliktā vai avārijas stāvoklī, informē VAS Latvijas autoceļu uzturētājs. Valsts autoceļi ar grants segumu ir gandrīz 12 000 kilometru garumā, un no tiem 41% ir sliktā vai avārijas stāvoklī esoši autoceļi.

Lai glābtu situāciju, pavasarī un rudenī, kad ir vismainīgākie laikapstākļi, tiek noteikti aizliegumi pa zemes ceļiem pārvietoties smagajiem transportlīdzekļiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Aizliegums noteikts arī uz zemes ceļa, kas ved uz apdzīvotu vietu Salenieki, Salaspils novadā, tomēr nereti mežu izcirtēji liegumu ignorē, apklājot ceļa zīmi ar maisu. Izrādās, tas saskaņots ar Salaspils novada domi. Līdz ar to vietvara ļauj bojāt ceļu smagajai tehnikai, kas, šķiet, nav saprātīgi pašreizējos laikapstākļos.

Ja arī tev ir zināms kāds zemes ceļš sliktā stāvoklī, iesūti foto!

TOP komentāri

 • mareks
  +4 +4 0

  mareks

  Tā jau nekad nenokļūsi no punkta A uz punktu B, jo visu laiku jāfočē :D
 • Neceļi vai bezceļi?
  +3 +3 0

  Neceļi vai bezceļi?

  Jau labu laiku ceļš Salacgrīva -Limbaži 9.km. Korģenes posms vienās bedrēs. Ikdienā pa šo ceļu tiek bērni vesti uz skolu Salacgrīvā, cilvēkiem jābrauc darbā uz novada centru , satiksmes autobusu šoferiem nervi beigti. Un, šis nav pašvaldības ceļš, bet gan valsts . Šodien gan tika nedaudz grēderēts, bet bedres tik dziļas, ka tas neko nedod. Un tā katru pavasari, rudeni, arī vasarās un ziemās - vienās bedrēs.
 • Ieva
  +2 +2 0

  Ieva

  Ko sapņot! Piedod, atvaino! Mūsu pagastā ir grants ieguves karjers, kur diendienā braukā smagās mašīnas un bojā ceļu! Kaunu pratusies valsts galu galā! Un salabojusi tad ceļu! Uz visām debess pusēm iet iegūtā grants no šī karjera, kas nevar salabot tad tos 20km?
  Mums te ceļa praktiski vispār nav! Brauc kā pa sili, kad apmales jau ir kādu 20cm augstumā! un ceļam jau pamatkārta vien palikusi...un kā brīnums šodien, slapjā laikā uzradās greideris! Cik ''profesionāli''! Sastumdīja pa ceļu dubļus, bet bedres jau apakšā neviens nenolīdzināja! Amartizatori sitas, viss dauzās, un pats labākais, ka tagad nevar vispār pabraukt, mašīna šurpu turpu staigā!
  Un greideris ir tik pārsteidzoša parādība te, ka uhh. Brīnies, kā vel naudu priekš mums sakasīja!
  Tas nekas, ka te visi godigi ceļa ''mazo'' nodokli maksā! Tad kāpēc jau teju 20 līdz 30 gadus nekas netiek darīts ar ceļu, ne kārtīgi uzturēts, ne pat atjaunot taisās!
  Kas mums helihopteri jāpērk, lai pārvietotos?
  Vel, jo vairāk, var redzēt cik ļoti valstij rūp jaunās ģimenes, jaunieši, kas melnu muti strādā savā valstī, laukos, lai kaut kas arī šeit attīstītos, nevis brauc uz ārzemēm, kas būtu vienkāršākais ko darīt, pie tādas mīlestības pret saviem valsts iedzīvotājiem! Pilnīgi aizvainojoši, ka man kā jaunajai māmiņai ir jāvadā savs bērns uz bērnudārzu pa tādu ceļu, un vel esot stāvoklī ar otru bērniņu! Kas atbildēs par to, ka no tās kratīšanās kaut kas noiet greizi ar grūtniecību!? Neviens! Pati redz vainīga, ka dzemdē valstij jaunu paaudzi un cel demokrātisko stāvokli!
  Bravo visām augstajām un gudrajām galvām! Jo talāk iet, jo vairāk auzās!
  Un nav ko liek te gudroties, ka jāsamierinās, jāgaida labs laiks, tad nogreiderēs! Muļķības! Arī ''labajā laikā'' te ceļš nav par ceļu saucams!
  Saprotu visus, kas ar to saskaras, un cik tad ilgi mums vel būs jāciešas!
  Kamols kaklā, bet šoreiz norīt nemaz ar negribas!!!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl