Raidījums “Bez Tabu” ielūkojas lielā TV3 šova “Balss maskā” tapšanas aizkulisēs

Dārta Rasa Ozola

Autors: Dārta Rasa Ozola

0 Komentāru

Maģisks, unikāls, neparasts, pārsteidzošs – tāds solās būt jaunais TV3 šovs “Balss maskā”. Tā 12 dalībnieki ik nedēļu uzstāsies ar muzikālu priekšnesumu un darīs visu iespējamo, lai neviens nenojaustu, kas slēpjas aiz viņu košajām un krāsainajām maskām.

Šova aizsākumi ir meklējumi Korejā un, kļūstot par pēdējo gadu pasaules veiksmes stāstu, tam var sekot līdzi vairāk nekā 15 pasaules valstīs. Pērn tas veiksmīgi startējis un skatītāju simpātijas iekarojis kaimiņvalstī Igaunijā. Nu šova filmēšana uzsākta arī Latvijā.

Producente Ilze Jansone stāsta, ka šova galvenā būtība ir tā, ka 12 Latvijā slaveni un panākumiem bagāti, atpazīstami cilvēki cenšas noslēpt savu identitāti, no matu galiņiem līdz papēžiem tērpušies maskās.

Ilze Jansone
šova producente

“Viņi brauc pilnībā maskējušies, melnos treniņtērpos, viņiem ir sejas aizsegs. Viņiem ir katram sava ģērbtuve, no kuras viņi ārā nenāk, viņi pārvietojas tikai asistentu pavadībā un arī uz skatuves viņi kāpj tikai asistentu pavadībā, un principā arī liela daļa komandas nezina, kas ir tās personības zem maskām.”

Kas slēpjas zem neparastajām maskām un žilbinošajiem tērpiem, to 12 nedēļu garumā katrā raidījumā centīsies noskaidrot vērīga un acīga detektīvu komanda četru žūrijas locekļu sastāvā. Jānis Krīvēns jeb Krivenčī ir pašmāju asprāšu apvienības “Singapūras satīns” dalībnieks un podkāsta “Pēdējā pilīte” veidotājs. Viņš pārliecināts, ka dziedātāju identitāti atklās visprecīzāk no detektīvu komandas.

Jānis Krīvēns
detektīvs

“Es jums nevaru to rādīt, bet šeit ir mani pieraksti, kur es veicu tādus ļoti rūpīgus pierakstus par to, kas varētu būt, manuprāt, zem maskām. Latvijā ar tiem dziedāšanas šoviem visi ir pieraduši – te dziedās kori, te dziedās ģimenes, te dziedās māsas! Cik var, vai ne? Bet šeit to šovu interesantāku varētu padarīt tāds kā absurds – labā nozīmē!”

Dziedātāju balsis, kustības un jebkuru sīkāko pavedienu ievēros arī dziedātāja Samanta Tīna un humoriste, raidījumu vadītāja Baiba Sipeniece Gavare. Vai dziedātāju vidū nav arī paša dēls, grupas “Instrumenti” mūziķis Shipsea, mēģinās  saprast pieredzējušais mūziķu vērtētājs Jānis Šipkēvics, kuru skatītāji noteikti atcerēsies no  šova “Izklausies redzēts”! Viņš uzsver, ka dalībnieki paši izvēlējušies dziesmu, kuru izpilda, tāpēc tā, visticamāk, nekad nav viņus pievīlusi un kaut ko nozīmē. Detektīvs plāno meklēt sakarības un noskaidrot, kāpēc katrs dziedātājs uzticas sevis izvēlētajai dziesmai.

Savu debiju kā šova “Balss maskā” vadītājs piedzīvos atraktīvais Mārtiņš Spuris, kurš plašāk pazīstams kā TV3 rīta raidījuma “900 sekundes” laika ziņu vadītājs. Šī gada pavasarī Mārtiņš pārsteidza televīzijas skatītājus ar savu līdzību ar BBC “seju” Oveinu Vinu Evansu, kad abi puiši metās kopīgā izaicinājumā, demonstrējot budzinieku prasmes.

Mārtiņš Spuris stāsta, ka ne tikai šovs piedzīvo lielus atklāšanas svētkus, bet arī viņš pats. Vadītājs apgalvo, ka arī viņam nav izdevies pa atslēgas caurumu ielūkoties un noskaidrot, kas slēpjas zem kādas no maskām, un tā pat esot labāk, jo viņš priecājoties par iespēju atrisināt mistēriju kopā ar skatītājiem un detektīviem.

Katra raidījuma beigās kāds no dalībniekiem ielūkosies patiesībai acīs, atklājot, kas slēpjas aiz mistiskā tēla. Šovs “Balss maskā” televīzijas ekrānos būs skatāms no 13. septembra, katru svētdienas vakaru!

0 Komentāru

Aktuālie Bez Tabu sižeti

"Tie “saltiņi” ātri ienāca modē!" taisnojas pie skolas Rīgā "pieķertas" skolnieces

Covid-19 sertifikātu viltošanas rūpals: tur aizdomās Lielvārdes ģimenes ārsti, Ogres slimnīcas darbinieki sagādājuši klientus

"Lokdauna" laikā CSDD turpina apkalpot sarkanajā zonā; aicina nedrūzmēties

"Vai komandantstundā var iziet ārā uzpīpēt?" satraucas dzīvokļa iemītniece

Jahtklubs Jūrmalā izbūvē žogu un atkārtoti bloķē tauvas joslu; vietējie pikti

"Vajadzēs atbraukt, darījums tikai skaidrā naudā!" "Bez Tabu" pieķer mediķi, kas kolēģu grupā viltojusi Covid-19 sertifikātus

"Sajūta, ka esmu Brekte-2!" Latgalieša ābolu rakstos Krievija saskata nacisma slavināšanu

Bijusī īrniece šokā, saņemot paziņojumu no tiesas, ka viņai ir sens parāds namīpašniekam

Kategoriski atsaka kompensāciju autovadītājam, kura mašīnai uzkrita koks

Tikai katrs trešais Saeimas deputāta palīgs var uzrādīt Covid-19 sertifikātu

"Stipras sāpes, liela problēma. Un neviens...!" Liepājniecei atsaka visi uzrunātie zobārsti

Blogeris Pipars aicina ziedot piecgadīgās Betijas rehabilitācijai, iegādājoties viņa maiznīcā picu!