1 komentārs

Bez Tabu Gada balva tuvojas – ir noskaidrotas nominācijas, kādās šoreiz sacentīsies visi Bez Tabu stāsti 2016. gada griezumā! Šoreiz Tavam vērtējumam nododam nominācijas ”Gada saimnieks” pretendentu sarakstu! Savu viedokli droši izsaki komentārā – kuram būtu jāuzvar un jāsaņem Bez Tabu īpašā Gada balva!

Neticami! Mirušās sievietes dzīvoklī janvārī ielauzās policija un tā arī nepamanīja līķi…

Iedzīvotāji piecus gadus pašvaldībā sūdzas, ka no kaimiņu dzīvokļa nāk smaka. Rīgas Namu pārvaldnieks (RNP) nereaģē, bet neapdzīvotajai telpai turpina uzrēķināt īres maksu, līdz tajā tiek atrasta mūmija.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto

Par šo situāciju Bez Tabu ziņoja februārī! Noskaties Bez Tabu gada balvas nominācijas ”Gada saimnieks” pretendenta video!

Video

Ko tādu tu vēl nebūsi redzējis! Mājas vecākais, kurš visus tūninga darbus veic tikai savam dzīvoklim!

Par spīti tam, ka iedzīvotāji ik mēnesi iemaksā naudu kopējā nama uzkrājumu kasē, lai nepieciešamības gadījumā apmaksātu mājas remontdarbus, kāda Daugavpils daudzdzīvokļu nama vecākais pats sevi pasludinājis par ķeizaru un par svešu naudu apmierina vien savas vēlmes.

Foto

Par šo situāciju Bez Tabu ziņoja augustā! Noskaties Bez Tabu gada balvas nominācijas ”Gada saimnieks” pretendenta video!

Video

Iedzīvotāji satraukušies – Rīgas ūdeni apsēduši tārpi un kukaiņi?!

Izrādās, – tārpi apsēduši ne vien daudzdzīvokļu namu sistēmu, bet arī ieperinājušies privātmājās – raidījumam Bez Tabu ziņo satraukti skatītāji no dažādām Rīgas malām. Raidījums dodas skaidrot, cik bīstami ir šādi kustoņi un vai šādu ūdeni maz var lietot.

Foto

Par šo situāciju Bez Tabu ziņoja augustā! Noskaties Bez Tabu gada balvas nominācijas ”Gada saimnieks” pretendenta video!

Video!

Izsaki savu viedokli par nominācijām, kurš no pretendentiem būtu pelnījis saņemt Bez Tabu Gada balvu kā ”Gada saimnieks”!

TOP komentāri

  • SO.
    0 0 0

    SO.

    Ja tiktu pieminēti citi Rigas NP darbi, viņi droši vien aizņemtu visu pjedestālu, ja ne olimpisko sešinieku.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl