2 komentāri

Bez Tabu “Gada balva” bez skatītāju balsojuma nebūtu īsta Bez Tabu “Gada balva”! Tieši tautas modrā acs ir tā, kas uzmana ierēdņu un valsts amatpersonu darbus visrūpīgāk! Tieši skatītāji ir tie, kuru kritika un vērtējums liek uzņēmējiem un apkalpojošajam personālam savu darbu darīt rūpīgāk!

Tieši tāpēc arī šogad Bez Tabu aicina Tevi piedalīties balsojumā un izlemt, kurš no Saeimas deputātiem pelnījis balvu nominācijā ”Gada tautas kalps 2016”!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Veiko Spolītis

Pilnīgi iespējams Bez Tabu “Gada balvu” pelnījis ekscentriskais Saeimas deputāts Veiko Spolītis! Viņš jau otro gadu pēc kārtas apliecina, ka viņam NAV jāzina, kāda ir minimālā alga šai valstī! Acīmredzot, kāpēc zināt to, kas uz tevi neattiecas!

Solvita Āboltiņa

Kas ir, ar to lepojos! Tā pāris vārdos varētu raksturot Saeimas deputātes Solvitas Āboltiņas šā gada darba cēlienu. Spilgtākais, ar ko viņa šogad izcēlusies, ir frizūras maiņa. Ļoti pamanāma un joprojām spilgta!

Kārlis Seržants

Saeimas deputāts Kārlis Seržants šogad apliecinājis patiesību, par kuru gan neviens nekad nav šaubījies – arī deputāts ir cilvēks ar savām kaprīzēm un vājībām! Viņš darba dienās ik pa reizei manīts spēļu zālē, bet savā dzimšanas dienā samaksājis par ballīti Saeimas reprezentācijas namā. Ļaujot tā pa īstam tur izballēties savai sievasmātei un viņas viesiem! Nu ko, daudz baltu dieniņu!

Balso par savu simpātiju un skaties Bez Tabu “Gada balvas” pasniegšanas ceremoniju 1. janvārī TV3!

Kurš Saeimas deputāts pelnījis balvu nominācijā "Gada tautas kalps 2016"? Saistītais raksts

Rezultāti:
26%

Veiko Spolītis

29%

Solvita Āboltiņa

45%

Kārlis Seržants

TOP komentāri

  • ārprāts
    +3 +3 0

    ārprāts

    Es jau ieteiktu ''slaveno'' Barčas kundzi, kura visu laiku gulējusi un tagad tik modusies, kā Saulcerīte...
  • Maija Eidemane

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl