6 komentāri

Bez Tabu Gada balva tuvojas – ir izsludinātas nominācijas, kādās šoreiz sacentīsies visi Bez Tabu stāsti 2016. gada griezumā! Šoreiz Tavam vērtējumam nododam nominācijas “Gada policists” pretendentu sarakstu! Savu viedokli droši izsaki komentārā – kuram būtu jāuzvar?

Smiltenes pašvaldības policists ”zīmējas” un rupji pārkāpj likumu!

Pašvaldības policijas inspektors Jānis Palms ikdienā pārvietojas ar 1996. gada BMW 725. Smiltenieši šo spēkratu labi iegaumējuši, jo tas atšķiras no citiem. Inspektors J. Palms, kurš ikdienā no novadniekiem pieprasa likumpaklausību, ikdienā rupji pārkāpj ceļu satiksmes noteikumus.

Foto

Par šo policistu Bez Tabu ziņoja jau septembra beigās! Noskaties Bez Tabu gada balvas nominācijas “Gada policists” pretendenta video!

Video

”Esmu Kārtības policijas priekšnieka sieva!” – šādi uz ceļu satiksmes noteikumu rupju pārkāpumu atbild kāda dāma

Kādas mājas iekšpagalms atrodas aptuveni 30 metrus no policijas iecirkņa, un likumsargi, braucot pagalmā, rupji pārkāpj ceļu satiksmes noteikumus, novērojis raidījums Bez Tabu. Turklāt kāda sieviete pat augstprātīgi norāda – viņa ir Kārtības policijas priekšnieka sieva un tāpēc viņa tur var likt savu auto!

Foto – policisti rupji pārkāpj ceļu satiksmes noteikumus un pat nekaunas!


Par šo situāciju Bez Tabu ziņoja martā! Noskaties Bez Tabu gada balvas nominācijas “Gada policists” pretendenta video!

Video

Bezkaunība Ērgļos! Šis policists regulāri izmanto dienesta auto, lai brauktu brokastīs pie mammas…

Pārfrāzējot Džordžu Orvelu – daži policisti ir vienlīdzīgāki par citiem… Kāds likumsargs Ērgļos regulāri izmanto savu dienesta auto, lai brauktu brokastīs pie mātes.

Vietējā iedzīvotāja regulāri novērojusi, ka vietējais policists, izmantojot savu dienesta auto, braucot brokastīs pie savas mātes. Izmantojot modernās tehnoloģijas, viņai izdevies uzņemt vairākas fotogrāfijas, kas tam kalpo kā pierādījums.

Foto


Par šo situāciju Bez Tabu ziņoja maijā! Noskaties Bez Tabu gada balvas nominācijas “Gada policists” pretendenta video!

Video

Izsaki savu viedokli par nominācijām, kurš no pretendentiem būtu pelnījis saņemt Bez Tabu Gada balvu kā “Gada policists”!

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl