Bez Tabu eksperiments: zaglis netraucēti pusstundu cenšas nozagt automašīnu

2 komentāri

Raidījuma Bez Tabu eksperimenta gaitā potenciālais zaglis pusstundu netraucēti ar lauzni cenšas nozagt automašīnu, lai gan veic acīmredzami aizdomīgas darbības vietā, kur nemitīgi garām iet daudz cilvēku. Arī pēc aicinājuma “padežurēt”, kamēr atmūķēs durvis, zvans policijai neseko. Vien pēc pusstundas notiekošā aculiecinieks izsauc Pašvaldības policijas ekipāžu.

Pērn nozagtas 1048 automašīnas, kas ir par 66 vairāk nekā gadu iepriekš, turklāt par 116 vairāk nekā 2013. gadā. Arī auto daļu zādzību skaits šā gada pirmajos divos mēnešos, salīdzinot ar šo periodu pērn, pieaudzis par 30 procentiem, liecina apdrošināšanas sabiedrības BTA informācija par KASKO pieteikumiem.
Lai gan KASKO ir kā drošības spilvens zādzību gadījumu, lielākai daļai raidījuma uzrunāto nav šīs apdrošināšanas, kā iemeslu minot tās izmaksas, to, ka auto ir salīdzinoši vecs, līdz ar to uzskata, ka tāds nav saistošs garnadžiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tomēr zog ne tikai dārgas automašīnas un to detaļas, bet arī vidējās klases automašīnas un to detaļas. Arī detaļu izmaksas ir ievērojamas, tāpēc katram pašam arī būtu vērts novērtēt, vai nebūtu lietderīgi pasargāt sevi no iespējamiem riskiem, iegādājoties KASKO apdrošināšanu, atgādina BTA.

Foto

Video

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl