15 komentāri
Bez Tabu dodas uz Saldu, lai noskaidrotu, kādēļ tur tiek “nogalināti” Jaņa Rozentāla laikabiedri
Foto: Roberts Blass

”Apsveikums” Janim Rozentālam 150 gadu jubilejā: Saldū izcērt kokus, kurus mākslinieks, iespējams, reiz gleznojis.

Saldū, gleznainā ielejā pie Cieceres upes, izzāģēti skaisti vītoli, kurus ļoti iespējams gleznojis mākslinieks Janis Rozentāls. Šogad tiek atzīmēta Jaņa Rozentāla 150 gadu jubileja, tāpēc slavenā novadnieka laikabiedru iznīcināšana šogad, pēc Saldus iedzīvotāju domām, šķiet jo īpaši ciniska.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Bez Tabu dodas uz Saldu, lai uzzinātu domnieku rīcības motivāciju!

Skaties jau šovakar plkst. 19:35, kanālā Tv3!

Foto

TOP komentāri

 • Tavs vārds
  +6 +6 0

  Tavs vārds

  Otrā lieta, aplūkojiet bildes un padomājiet. Ja kokam ir izpuvis vidus un tas kādam uzkrīt virsū, un nosit. Tad atkal būs Bez Tabu sižets par to, ka novada dome ir vainīga pie cilvēku nāves, jo nav apsekoti slimi, vai pārdzīvojuši koki. Kā Jums liekas?
 • jo
  +4 +4 0

  jo

  kautkādi āksti!
  Problēmu attradīs jebkur, ja nesakops tad kāda vella pēc mums nav sakopta vieta kur normāli atpūsties, savukārt, ja vēlas sakārtot tad attradīs kur piesieties. Laikam ir mazvērtības kompleksi un gribēja telvīzijā atrādīties! Āksti
 • Andra
  +4 +4 0

  Andra

  Kopš kura laika sakārtot nolaistu čūsku midzeni ir slikti? :) Jocīgie cilvēki, atraduši par ko cepties... Kokus iestādīs citus un arī tie izaugs lieli

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl