1 komentārs

Maz ir tādu cilvēku, kuri, redzot TV3 raidījuma Bez Tabu stāstu par notiekošo Lokomotīves ielā, kurā antisanitāros apstākļos kopā ar deviņiem suņiem, trim pelēm, ezi un krupi dzīvo sieviete gados un viņas radinieks, nebūtu sašutuši par redzēto.

Kad dzīvokļa durvis tika atvērtas, šokā bija arī sabraukušie dienesti. Esot tur uz vietas, Bez Tabu ausīm garām nepaslīd kāda nejauši izteikta frāze, kas liek šo sāgu turpināt.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Šausmināšanās par dzīvoklī redzēto, mājokļa saimnieku nodošana mediķu rokās, dzīvnieku izņemšana. Kņada Lokomotīves ielā. Un tam visam pa vidu nejauši sadzirdēta frāze – bet šiem cilvēkiem taču pieder vēl viens dzīvoklis, un tajā taču notiek tas pats.

Kāda dienesta pārstāves izteiktais liek rīkoties. Adreses noskaidrošana notiek ātri. Tas ir kāds nams Sarkandaugavas pusē. Jau no ārpuses saprotams, ka dzīvoklī iekšā būs tas pats, kas Lokomotīves ielā, jo pa logu redzams, ka dzīvoklis piekrauts.

Foto

Pēdējo situācijas izklāstu telefoniski dzird arī PVD pārstāve, kura sazvanīta un kurai pastāstām, ka esam atraduši Lokomotīves ielā bijušajam vīrietim piederošo dzīvokli, kā arī atstāstām visu no kaimiņiem dzirdēto.

Ņemot vērā zināmo, ka abu dzīvokļu saimnieki ir medicīnas iestādē un neoficiāla informācija liecina, ka tur viņi atradīsies vismaz mēnesi, ir skaidrs, ka, ja dzīvoklī ir dzīvnieki, tos neviens neapmeklēs un nebaros.

PVD atbild, ka operatīvi pieprasīs sankciju atvērt dzīvokli, lai pārliecinātos, vai tajā atrodas dzīvnieki. Jo nav garantijas, ka te nenotiek tas pats, kas Lokomotīves ielā. Saruna notiek ap vieniem dienā. Ap pieciem pēcpusdienā pie ēkas ierodas gan PVD, gan policijas, gan dzīvnieku patversmes pārstāvji. Kamēr mūķē durvis, kungi velk mugurā kombinezonus.

Caur durvīm skats tāds pats kā Lokomotīves ielā. Te vietas, kur pārvietoties, ir vēl mazāk. Šoreiz dzīvoklī dodas tikai PVD inspektori. Bez Tabu komandai priekšā stāv policisti, kuri piever durvis.

Viss tā arī beidzas, inspektori saka, ka dzīvnieku nav. PVD paskaidro, ka viņi neveic privātpersonu īpašumu plānveida pārbaudes, to dara tikai tad, ja saņemta sūdzība.

Video

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl