Bez Tabu atkal pieķer nezināmas izcelsmes preču tirgoņus Jelgavā

2 komentāri
Bez Tabu atkal pieķer nezināmas izcelsmes preču tirgoņus Jelgavā
FOTO: Ekrānuzņēmums

Pērnā gada nogalē TV3 raidījums Bez Tabu vēstīja par nebūšanām Jelgavā, kuru cēlonis bija apsviedīgi, tumsnēji vīrieši, kuri pilsētas ielās ”andelējās” gan ar zagtām, gan nezināmas izcelsmes precēm.

Bez Tabu toreiz pieķēra divus vīriešus, no kuriem viens ielā piedāvāja smaržas, kuras gan vēlāk sadauzīja, saprotot, ka izsaukta policija, bet otram soma bija pilna ar nezināmas izcelsmes drēbēm un kurš filmēšanas laikā metās mukt. Bet viss beidzās ar abu nodošanu policijai.

Nupat Bez Tabu filmēšanas grupa atkal pabija Jelgavā, filmējot citu stāstu un atkal pamana iespējamos ielu tirgoņus. Jelgava. Vieta netālu no tirdzniecības centra, kur apgrozās daudz cilvēku.

”Pamanām kādu sievieti, kurai pār plecu pārlikta tirgus soma. Viņa dodas savās gaitās, tai seko tumsnēja paskata vīrietis. Iespējams, ka šie ir ielu tirgoņi, par kādiem savulaik mums stāstīja Jelgavas puses Bez Tabu skatītāji. Pārītis piesēž, lai atpūtinātu kājas. Sazināmies ar pilsētas pašvaldības policiju, kuriem atstāstām redzēto. Likumsargi sūta patruļu. Pa tam lāgam sieviete dodas auto stāvvietu virzienā, laipojot starp spēkratiem un lūkojot, vai kāds tajos nesēž. Vēlāk tai pievienojas vīriešu kārtas pārstāvis, abi dodas pa ielu tālāk, nogriežas ap stūri, bet tur tos gaida ne tas patīkamākais pārsteigums. Likumsargi,” atklāj Bez Tabu žurnālists Alberts Dinters.

Foto

Abi tā ar neatklāj, kurš ir tas veikals, kur tik labu drēbi var nopirkt. No policijas abi nebaidoties, neesot pirmā sastapšanās reize.

Video

2 komentāri