41 komentārs
Bez Tabu aicina: Mirdzi un esi redzams! Tiec pie atstarojoša, stilīga un koša apģērba jau tagad!

Laikā, kad vakaros ielas izgaismo automašīnu gaismas un laternas, bieži vien gājējs uz kopējā fona nav nemaz tik redzams! Bez Tabu aicina – Mirdzi un esi redzams!

Bez Tabu jaunā akcija – Mirdzi un esi redzams, lai piedalītos, viss kas Tev jādara: sameklē raidījuma mājaslapā TRĪS melnos gājējus!

Bez Tabu mājaslapā un rakstos tiks izmētātas trīs fotogrāfijas, kurās redzami melnie gājēji. Atrodi visas trīs un aizpildi anketu! Nekreņķējies, ja visus neizdodas atrast ar pirmo, jo mēs tos esam rūpīgi noslēpuši, tikpat neredzami kā dažbrīd ielā izskatās gājējs!

Balva

Pieciem laimīgajiem nejaušas izlozes rezultātā būs iespēja savā īpašumā iegūt kādu no siltajiem, mīkstajiem un foršajiem ziemas atstarojošiem apģērbiem (cepuri, cimdiem vai šalli) no veikala Atstaro-reflect.lv!

Lūk, kā izskatās melnie gājēji:

Foto: Bez Tabu Foto: Bez Tabu
3bcaa8e92562b0468d16f0a4ce690ac2 images

TOP komentāri

  • :)
  • Sintija
    +3 +3 0

    Sintija

    Loti noderiga lieta tumsa, dregnaja laika. Neesam bezatbildigi lietojam atstarojosos elementus, lai paglabtu savu dzivibu, un soferisus no sirds destiem. ESAM REDZAMI
  • Sandra

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl