“Bez Tabu” aicina – ielūkojies noslēpumainā un krāšņā muzikālā šova “Balss maskā” tapšanas aizkulisēs

Dārta Rasa Ozola

Autors: Dārta Rasa Ozola

Pievienot komentāru

Jau no 13. septembra televīzijas ekrānos būs skatāms jaunais TV3 muzikālais šovs – “Balss maskā”. Raidījums “Bez Tabu” aicina ielūkoties šova tapšanas aizkulisēs!

Ikvienam skatītājam un žūrijas loceklim būs iespēja baudīt jauno TV3 muzikālo šovu “Balss maskā”, pārbaudot savu intuīciju un minot, kas slēpjas zem dalībnieku unikālajiem, neparastajiem un košajiem tērpiem. Lai saglabātu noslēpumu pēc iespējas ilgāk, dalībniekiem uz filmēšanas paviljonu liegts ierasties ar personīgo auto. Viņus nogādā šoferi un garām vērīgo skatītāju acīm ved pavadoņi. Skatītāji, kuri priekšnesumus ieradušies vērot klātienē, ir vienās domās – atminēt dziedātāju patiesās identitātes varētu būt ļoti sarežģīti. Meitu mamma Elīna atklāj, ka atvases gaida uzstājamies puišus no grupas “Bermudu Divstūris”, savukārt viņa un vīrs cer sadzirdēt dziedātāju Renāru Kauperu.

Dalībnieku īstos vārdus zina tikai daži no radošās komandas, taču apņēmušies to paturēt slepenībā līdz pat šova izskaņai. Lai saglabātu intrigu tiem, kuri šovu vēros pie televīzijas ekrāniem, elpu aizraujošo mirkļu iemūžināšana fotogrāfijās filmēšanas paviljonā ir liegta.

Ilze
palīdz nodrošināt slepenību

“Itin neko nav iespējams uzzināt, un kameras tiešām tiek aizlīmētas – gan priekšējās, gan arī aizmugurējās, gan selfijus nevar uztaisīt. Tas tāpēc, lai saglabātu to intrigu un lai skatītājiem, kas skatīsies šo pārraidi televīzijā, būtu interesanti un būtu tā mistērija – kā tad šovs noslēgsies.”

Dalībnieki uz ģērbtuvēm tiek vesti pa tumšu tuneli. Viņi ir ģērbušies viscaur melnā un ar viņiem liegts sarunāties. Noslēpumainie lielā slepenībā tiek nogādāti ģērbtuvēs un nedrīkst satikties arī viens ar otru. Ieeja nepiederošām personām tur ir liegta. Vienīgais, kas ļauj nedaudz nojaust, kas patiesībā slēpjas zem maskām, ir dalībnieku muzikālā gaume, jo dziesmas, ar kurām viņi šova uzstājas, viņi izvēlējušies paši. Un tās uz skatuves izpildīt viņi dodas stingrā apsardzes pavadībā.

Samanta Tīna
žūrijas pārstāve

“Man likās, ka tas būs ļoti vienkārši, es uzreiz pateikšu, kas tas ir, bet es varu pateikt, ka šeit ir ieguldīts nenormāli liels un profesionāls darbs gan no dalībniekiem, gan no producentiem, gan no organizatoriem – neko nevar pateikt! Ļoti, ļoti grūti, tāpēc katru reizi man šis ir kā izaicinājums pašai priekš sevis. Kas tur būs, kā viņi tiks ar to galā, kā viņi to vispār ir dabūjuši gatavu!?”

Kas patiesībā ir Disko pele, Nelabais, Zvirbulis un pārējie noslēpumainie šova mākslinieki – tas gaismā nāks katru svētdienas vakaru jau no 13. septembra!