Bērnudārzā atļauts iekļūt klaunam, lai nodarbotos ar aģitāciju! Bērnu vecāki sašutuši

Pirmsskolas izglītības iestādes ”Zīle” audzēkņa mamma ir sašutusi par bērnudārzā  notikušo. Olaines bērnudārzā audzēkņi aplaimoti ar ”brīvbiļetēm” uz cirku, par kurām bērna mamma Alla nebūt nav priecīga.

Atpakaļ uz rakstu

4 komentāri

 • Ave Sol

  Ave Sol

  Olaines b-dārza vadītāja ir bezatbildīga . Kā var atļaut svešam cilvēkam ieiet telpās , kur atrodas bērni? Ja cirka pārstāvis vēlējās reklamēt , tad bukletus, reklāmas vai biļetes atstāt pie vadītājas vai metodiķes. Dīvaina Olaines amatpersonas nostādne , Dome maksā algas Olaines b-dārzam Zīle darbiniekiem , bet , kad atnāk Bez Tabu žurnālisti , tad atkratās no atbildes . Cik man zināms, tad b-dārza Zīle vadītāja ir persona, kura necieš kritiku , ar padotajiem runā pavēlošā tonī , ir divkosīga. Šajā bērnudārzā vajadzētu negaidītu pārbaudi pa visām jomām, arī pārbaudīt virtuves darbu , jo neatbilstošas ēdienu porcijas , pie tam negaršīgs ēdiens . Vadītāja rīkojas tā, it kā šis būtu viņas privātais bērnudārzs . izveidojies neveselīgs mikroklimats tieši vadītājas iedomības un visatļautības dēļ. Viņas lozungs- Ko gribu , to daru ,neko man nepadarīsiet.
  • Linda

   Linda

   Ja tā ir, bērnudārzā jādarbojas noteikti vecāku padomei! Lūdzu rakstisku(!) iesniegumu pašvaldībā vai novada izglītības nodaļā
 • skimija

  skimija

  Vispār jau liekas pilnīgi nepieņemami tas,ka kaut kāds nepazīstams cilvēks var doties bērnudārzā,staigāt pa grupiņām,kontaktēties ar bērniem.Un ja klaunam,iespējams,būtu ļauni nodomi? Kurš nestu atbildību? Ja ļoti daudzās skolās drošibas apsvērumu dēļ, vairs svešie nevar brīvi ieiet,kāpēc bērnudārzos tas tiek pieļauts? Visam būtu jānotiek komunikācijā ar bērnudārza vadību un nekādā gadījumā iesaistot bērnus.
 • ...

  ...

  Ogres "Zelta Sietiņā" tas pats, un ej tu ieskaidro četrgadīgam bērnam, ka tā nav nekāda biļete un vecākiem un otram brālim tāpat biļetes jāpērk par vismaz 30 eiro.
  Es arī biju ļoti dusmīga uz audzinātājām

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!