9 komentāri

Patvēruma meklētāju oficiālā mājvieta Muceniekos ikdienā ir diezgan klusa un no bēgļiem šķietami nav ne miņas. Iedzīvotāji ir sākuši sociālu kampaņu, kurā vāc parakstus pret patvēruma meklētājiem domātu cietumu.

Nepilna gada laikā Mucenieki no salīdzinoši nepazīstamas apdzīvotas vietas šķietami pārvērtusies par vienu no “karstajiem” punktiem visā valstī. Tam par iemeslu ir bēgļu izmitināšanas centrs, saistībā ar kura iemītniekiem dzirdēti visdažādākie nostāsti, pārsvarā gan ar negatīvu nokrāsu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Dodoties pastaigā, šīs apdzīvotās vietas apkārtnē bēgļus sastapt nenākas, toties satiekam dažus vietējos. Kā jau lielākā daļa sabiedrības, vairums par patvēruma meklētājiem attiecas ar piesardzību, bet vietējā veikalā pat uzsākta parakstu vākšana pret Muceniekos paredzēto nelegālo imigrantu cietumu. Kā zina stāstīt pārdevēja, parakstītas jau vairākas A4 formāta lapas ar iedzīvotāju pausto “nē” šim projektam.

Foto

Video

TOP komentāri

 • Jā,welkomiste
  +6 +6 0

  Jā,welkomiste

  Aija, vai tu vispār lasi rakstus, vai tikai komentē. Runa iet par migrantiem, bēgļiem kuri būs izdarījuši noziegumus. Par cietumu! Nu ja tā vēlies ,droši vari izmitināt savā mājā kādu bariņu izvarotāju, slepkavu vai zagļu .Kaut kur jau viņiem jāpaliek, vai ne!
 • 2 zābaki
 • sema
  +2 +2 0

  sema

  izgajienus,bet uz cilvekiem kam reali nav galvas,nezinu ka var izvarot zidainus u.c. drausmu lietas.sada zina esmu par linca tiesu sadiem,bet otrs nevar vnk uzreiz cilveku nosaukt par zagli,nav teikts kad vini visi tadi...bet iedzivot saprotu.uzskatu kad musu valsts nabadziba nav vajadzibas uz nod maksataju naudu uzturet imigrantus..ja pasu cilveku bada dzivo,busim atklati daudzas gimenes skraida pa soc dien un prasa palidzibu,tpt veselibas joma,kpc man par savu naudu jamaksa beglim arsts,ja man privatarstiem bernam gana daudz gada aiziet? valdiba nestasta patiesibu,sez un doma kad tauta pili pus,kaut gan realitate ir smagaka

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl