16 komentāri

2013. gadā Ogrē, ielu krustojumā, notiek ceļu satiksmes negadījums. Ielu krustojumā saduras divi auto – Ogres pašvaldības policijas un privātais spēkrats. Vieglā automobiļa vadītājs iet bojā. Valsts policija ierosina krimināllietu pēc likuma panta, kurš vainīgajam paredz līdz pat astoņiem gadiem cietumā.

Tā nonāk tiesā un sākas ilga tiesvedība. Bojāgājušā vīrieša radinieki uzskata, ka, ja par vainīgo uzskatītu cilvēku parasto, nevis pagasta likumsargu, tiesvedība jau sen būtu novesta līdz loģiskam iznākumam.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Lieta tiekot novilcināta, pierādījumus, ka policists pa pilsētu traucies ar ātrumu 128 km/h, ir mēģināts slēpt.

Likumsargs esot traucies pakaļ suņu ķērājam, jo bijis signāls, ka pie skolas klaiņo agresīvs vilku sugas suns, kurš apdraud garāmgājējus. Cietušie saka, ka paši policisti bijuši ar dzīvnieku ķērāju sertifikātiem.

Foto

Cietušajiem ir neizprotams arī tas, ka policists uz izmeklēšanas, tiesvedības laiku nav atstādināts no pienākumu veikšanas.

Vairāk nekādu komentāru nav, jāgaida tiesas spriedums. Starp citu, Ogrē gaisā virmo runas, ka notikušais ir traģiskas sekas, kuru iespējamajam cēlonim īsti nav pievērsta uzmanība. Informācija par agresīvo suni nodota pašvaldības policistiem, kas, iespējams, kalpoja par iemeslu turpmākai rīcībai.

Video

TOP komentāri

 • Agris
  +2 +2 0

  Agris

  specifiskas.
  Vai tad nevar atstādināt,ja jau tik tīrs un balts atjaunos amatā.
  Nonāvējis cilvēku,turpina strādāt,lieliski. Kam vēl jānotiek
 • Normunds Māliņš
  +1 +1 0

  Normunds Māliņš

  Riktīgi neplānoti nenāvēts cilvēks žēl ,ka tā! Taisnība ne vienmēr uzvar ,taču tā nekad nepaliek parādā!!!
 • vija
  +1 +1 0

  vija

  visiem dzive var gadities noklut avarija bet nesi tads nekauna ej pie cietuso gimenes runa neturpini lieligi uzvesties ka nekas nav bijis jo tas tikai norada kads vins ir pa cilveku

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl