Atsaukušies Latvijas visskaistāk izrotāto namu īpašnieki

0 Komentāru
Atsaukušies Latvijas visskaistāk izrotāto namu īpašnieki

Raidījuma ”Bez Tabu” izsludinātais  konkurss ”Lampiņu drudzis”, kura ietvaros tiek meklēta viskošāk izdekorētā svētku rezidence, guvis lielu atsaucību, un tam iesūtītas skaisti izrotātu namu fotogrāfijas no Latvijas malu malām  – izdomas māju saimniekiem patiešām netrūkst, un dažviet namu pagalmi mirdz tik spoži, ka ne viens vien garāmbraucējs piebremzē, lai ciešāk aplūkotu tajos uzburto svētku brīnumzemi.

Auces novads, Bēne

Īpašu garāmgājēju uzmanību izpelnījies kāds nams Bēnē, Auces novadā – tas konkursam pieteikts vairākkārt. Skaisti izrotāta ir ne vien pati māja, bet arī pagalms – tajā zaigo gan sniegavīri, gan piparkūku vīriņi, skan mūzika, un, kā stāsta vietējie, tieši šis nams katru gadu vēsta par svētku tuvošanos. Mājas saimnieku izdomai robežu neesot – dekorāciju skaits ik gadu palielinoties un ciema iedzīvotāji arvien tiekot pārsteigti ar ko jaunu un nebijušu.

Viļakas novads, ”Kadiķīši”

Gada visgaišākajiem svētkiem cītīgi gatavojas arī kāda jauna ģimene Viļakas novadā, pašā Krievijas pierobežā  – spožās gaismiņas rada svētku sajūtu pašiem un priecē ikvienu garāmgājēju. Turklāt skaistums vairojas ar katru gadu!

Jelgava

Jelgavniekiem svētkus nespēj sabojāt pat negantie ziemas vīrusi – kāda ģimenes ārstes prakse ap svētkiem pārvēršas par pasaku valstību kā no ārpuses, tā iekšpusē, sildot gan pacientu prātus, gan sirdis un aizvedinot domas tālu prom no slimībām.

Koknese

Kā stāsta vietējie iedzīvotāji, šī pagalma krāšņums liek elpai aizrauties ik dienu, bet ziemā tas kļūstot par īstu brīnumzemi, kurai nevar pabraukt garām nepiestājot – drūmi te neesot pat gada vistumšākajā dienā un svētki šķiet visgaidītākie tieši šeit! Māja pat mīļi tiekot dēvēta par vietējo ”Lido”.

Priekuļu novads, ”Ievas”

Šo māju saimnieks jau vairākus gadus izdekorējot ne tikai māju, bet arī visu pagalmu – ikkatru kociņu un krūmiņu tajā. Ziemassvētku brīnums še tiekot sagaidīts ik gadu un visapkārt valdošais lampiņu drudzis liekot sajusties kā Lasvegasā.

Durbe

Ar plašu un svētkiem atvērtu sirdi lepojas arī Latvijas vismazākās pilsētiņas Durbes iedzīvotāji – svētku laikā šis nams iegūst īstu lielpilsētas spozmi, sagādājot prieku ne tikai tā iedzīvotājiem, bet arī kaimiņiem – līksmībai netraucē pat līdz šim valdošais drēgnums un sniega trūkums!

Kurš no šiem namiem aizskar tavas sirds stīgas? Skaties raidījumu ”Bez Tabu” un uzzini, kuru piecu namu īpašnieki tiks pie galvenajām balvām  – dāvanu kartēm 100 EUR vērtībā no ”KSenukai”, kā arī citus iesūtītos mājokļus savai iedvesmai meklē šeit.

0 Komentāru