Atsaucoties skatītāju sūdzībām, Bez Tabu dodas pētīt Latvijas ceļu stāvokli

4 komentāri

Mājaslapā Bez Tabu ikvienam ir iespēja iesūtīt attēlu ar bedrainu ceļu,un šo iespēju aktīvi izmanto iedzīvotāji no visas Latvijas. Raidījums Bez Tabu dodas uz dažām no vietām, kuras iesūtījuši skatītāji, lai pārliecinātos savām acīm – vai tiešām situācija ir tik traģiska, kā to raksturo vietēji šoferi un kājāmgājēji?

Viens no punktiem, kas iesūtīts Bez Tabu, ir kāds autoceļš Mālpils pusē. Ceļa seguma kvalitāte nudien krietni pasliktinās, nobraucot no Valsts nozīmes autoceļa, savukārt aiz Eglaines Mālpils pusē autoceļš ir katastrofālā stāvoklī – bailēs no spēkrata sabojāšanas, autovadītāji no Eglaines uz Mori brauc ļoti piesardzīgi, dažreiz pat nepārsniedzot 15 kilometru stundā ātrumu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kā atzīst eksperti – viens no lielākajiem ceļu ienaidniekiem ir laikapstākļi – kad ceļu segums sasalst un atsalst.

Šogad vietējo ceļu uzturēšanai un remontam atvēlēti septiņi miljoni eiro.

Skaties video un uzzini vairāk!

TOP komentāri

 • Banāns
  +1 +1 0

  Banāns

  Man patīk ka pie mums 'ceļu remonts' skaitās - uzmet lāpstu asfalta masu bedrē, pielīdzināt un aidā! remontēt nākamo bedri Ta asfalta masa pēc mēneša izšķīst un bedre/-s turpina pastāvēt kamēr jau tā neesošo naudiņu tik izšķērdē :D
 • Dace Blāķe
  +1 +1 0

  Dace Blāķe

  Morē, tajā pašā Eglainē pirms aptuveni nedēļas grēders brauca , grēderēja apbraucot bedres :D
 • Mārtiņš Petrovskis

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl