Asinsstindzinoši notikumi Rīgas 6. vidusskolā! Jaunietis izvelk nazi un draud nodurt skolasbiedru

3 komentāri
Asinsstindzinoši notikumi Rīgas 6. vidusskolā! Jaunietis izvelk nazi un draud nodurt skolasbiedru
Foto: Ekrānuzņēmums ()

Gan Krievijas, gan arī Latvijas sabiedrību šokējis atstāsts par kādu slepkavību plašajā kaimiņzemē. Tālo Austrumu pilsētā Nahodkā kāds jaunietis skolas direktora kabinetā nogalinājis savu 15 gadus veco draudzeni, pēc tam izdarījis pašnāvību.

Pagaidām neviens nezina, ka tepat Latvijā, Rīgā, kāds skolēnu konflikts, iespējams, varēja beigties ar to pašu.

Konflikts, kas beidzās ar asinīm, iesākās iepriekšējā dienā. Skolas dežurantu pienākumi ir astotās klases audzēkņiem. Kāds desmitās klases audzēknis apgāž jaunāko klašu skolnieci.

Rīgas 6. vidusskolas direktors Haralds Bārzdiņš:

Meitene ātrā solī gāja pa gaiteni, un jaunietis bija izdomājis, ka viņam ir tiesības meitenei pielikt kāju priekšā, kā rezultātā meitene spēcīgi sasitās. Tika sniegta medicīniskā palīdzība. To redzot, konfliktā iesaistījās gados jaunāki skolēni.

Sākusies sadursme, bet konflikts izbeidzas. Tas saasinās nākamajā dienā. Skolas gaitenī atkal sastopas tie paši jaunieši – dežuranti, meitenes apgāzējs. Konfliktā iesaistītais 1o. klases audzēknis, izvelk nazi un piedraud nodurt, viņaprāt,  pāridarītāju.

11. klases skolēni savalda puisi, aizved uz sociālā pedagoga kabinetu. Tur notiek tas, ko visi gaidīja vismazāk. Jaunietis cenšas pierādīt, ka nazis ir nekaitīgs un sāk griezt sev rokās.

Jaunieša vecāki atsakās no dēla vešanas uz slimnīcu, skola izsauc Valsts policiju, kuri uzsāk lietvedību.

Šis konflikts ir beidzies ar skolēna izslēgšanu no mācību iestādes. Bet, iespējams, līdz tam varēja arī nenonākt.

Foto

Video

3 komentāri