Arī vīrieši skaistuma dēļ ļaujas skalpelim. Kādas plastiskās operācijas stiprajam dzimumam ir topā?

Skaidrīte Nitiša

Autors: Skaidrīte Nitiša

Pieredzējusi TV3 "Bez Tabu" žurnāliste, kura ļoti labi orientējas savstarpējo konfliktu un problēmu risināšanā. Veido sizetus par dažādām tēmām. Rūpīgi iedziļinās katrā stāstā un rod risinājumus pat sarežģītām konfliktsituācijām. Palīdz novērst netaisnību.

1 komentārs
Arī vīrieši skaistuma dēļ ļaujas skalpelim. Kādas plastiskās operācijas stiprajam dzimumam ir topā?

Godalgotais frizieris un stilists, “House Of Hair” īpašnieks Kristaps Slakters-Zvejsalnieks ir viens no retajiem vīriešiem, kas nekautrējas publiski atzīt, ka sava izskata labad veic dažādas procedūras: gan mezoterpiju, gan botoksa injekcijas, gan biorevitalizāciju. To dara vairākas reizes gadā.

Kristaps Slakters-Zvejsalnieks akcentē, ka vīrieši aizvien biežāk veic dažādas skaistumkopšanas procedūras. Līdzīgi kā viņš, arī krāso matus un bārdu. Labi izskatīties, mūsdienās tas ir ļoti svarīgi. Negrib plastmasas nekustīgu seju, bet saglabāt veselīgu sejas ādu un sekot matu veselībai, tas Kristapam ir svarīgi. Plastiskās operācijas stilīgais frizieris  gan nav veicis, bet, neizslēdz varbūtību, ka pēc gadiem varētu arī to.

Plastikas ķirurgi atzīst, ka viņiem darba netrūkst un stiprais dzimums ļaujas skalpelim jo gads, jo biežāk. Pasaulē vīriešiem ir izveidots vispopulārāko plastisko operāciju tops.

1.Deguna korekcija

2.Plakstiņu ķirurģija

3.Krūšu samazināšana

4.Lieko tauku likvidēšana

5.Sejas liftings

6. Ausu korekcija

Arī Latvijā situācija ir līdzīga. Pirmajās vietās varētu būt plakstiņu (apakšējo un augšējo) operācija un deguna korekcija. Jokdaris un mūziķis Andris Freidenfelds arīdzan ar plakstiņu operācijas palīdzību savulaik uzlabojis savu vizuālo tēlu.

Vīriešiem pieprasīta esot krūšu samazināšanas operācija. Ja sievietes palielina krūtis un tā ir vispopulārākā plastiskā operācija dāmām, tad vīrieši savas lielās krūtis ienīst un lūdz ķirurgus tās samazināt.

Palielinātas krūtis bieži izveidojas zēniem pusaudžu gados, īpatnējās hormonu darbības dēļ. Krūtis izveidojas arī jau pieaugušiem vīriešiem aptaukošanās dēļ. Vīrieši kautrējas izģērbties vai doties uz pludmali, tālab gatavi ļauties skalpelim, lai tikai no apaļumiem atbrīvotos un iegūtu plakanu krūšu daļu. Tauku atsūkšanas operācijas laikā vīri atbrīvojas gan dubultriepas, gan no prāvās pazodes. Arī šī operācija ir topā.

Vīrieši lūdz veikt arī ausu korekciju, sejas liftingu un dzimumlocekļa operāciju, lai šo orgānu palielinātu. Plastiskais ķirurgs Jānis Zaržeckis atklāj, ka viņa praksē katrs piektais pacients ir vīrietis.

1 komentārs