Apsargs vaino zādzībā pašapkalpošanās kases pircēju. Sieviete jūtas nepamatoti apkaunota

Skaidrīte Nitiša

Autors: Skaidrīte Nitiša

Pieredzējusi TV3 "Bez Tabu" žurnāliste, kura ļoti labi orientējas savstarpējo konfliktu un problēmu risināšanā. Veido sizetus par dažādām tēmām. Rūpīgi iedziļinās katrā stāstā un rod risinājumus pat sarežģītām konfliktsituācijām. Palīdz novērst netaisnību.

30 komentāri

Raidījuma Bez Tabu skatītāja no Ķekavas ir godīga pilsone un apgalvo, ka nekad nevienam neko nav nozagusi pat ne centu, taču tiek vainota zādzībā vietējā lielveikalā.

Ķekavas iedzīvotaja regulāri iepērkas vietājā  veikalā “Maxima” un nekādu problēmu neesot bijis, taču ne šoreiz. Iepirkusies kopā ar vīru un  tiklīdz veikusi apmaksu par pirkumiem pašapkalpošanās kasē, nācies piedzīvot pamatīgu pazemojumu.

Apsargs apgalvojis, ka dienu iepriekš un arī oktobrī esot pirkusi dārgos Indijas riekstus, bet pašapkalpošanas kasēs maksājusi par piecas reizes lētākajiem sāļajiem riekstiem.  Licis, lai samaksā 20 eiro strarpību un saucis policiju. Pircēja lūgusi, lai uzrāda pierādījumus, ka viņa tiešām mānījusies un pierasījusi video ierakstus. Apsargs to nav varējis uzrādīt.

Pēc ilgām pārrunām apsargs secinājis, ka ir pārcenties un ļāvis sievietei doties mājās,  jo noskaidrojās, ka viņa ir godīga pircēja.

Ilze Vītola
Apsardzes firmas “G4S” Komunikācijas vadītāja

Atvainojamies veikala apmeklētajai par sagādātajām neērtībām un radušos pārpratumu. Apsardzes darbinieki, pildot savus darba pienākumus, rūpējas par drošību. Arī šajā konkrētajā gadījumā. Aicinām cilvēkus būt iecietīgākiem un saprotošākiem situācijās, kad tiek noskaidroti konkrēta notikuma apstākļi.

 

 

Raidījums Bez Tabu noskaidro, ko par notikušo domā “Maxima” un arī drošības biznesa pārstāvji. Pati sieviete sašutusi, ka bija apvainota nepatiesi, piedzīvojusi kaunu. Viņa visvairāk pārdzīvo, ka daudzi veikalā redzējuši, ka viņa tiek aizturēta (kaut uzreiz aizgājuši uz apsarga telpu) un, iespējams, domā, ka viņa tiešām ko nozagusi. Ķekava nav liela, daudzi viens otru pazīst. Turklāt apsardzes uzņēmuma darbinieki nav atbildējuši uz viņas rakstveida iesniegumu, sūdzību likumā paredzētajā laikā. Kad atbildi nav saņēmusi pēc pusmēneša, vien tad notikušo darījusi zināmu televīzijai.

Ar uzņēmuma G4S apsardzes darbinieku, kas aizturējis sievieti, pietiekamai nepārliecinoties, vai viņa tiešām ir vainīga, priekšniecība veikusi pārrunas.

 

 

30 komentāri