Komentāri

Ne naudas, ne preces – rūgtā patiesība, ar ko jārēķinās visiem, kas dažādās mazpazīstamās interneta vietnēs par nelielu naudas summu pasūta it kā zināmu zīmolu preces. Tomēr, veicot pirkumus no apšaubāmiem interneta veikaliem, var riskēt arī ar savu veselību un drošību, raidījumu Bez Tabu brīdina muitā. 

Vaicāts par blakusefektiem, kas var rasties, pērkot preces internetā, Valsts ieņēmumu dienesta Muitas pārstāvis Jorens Grīntāls pauž, ka “pirmkārt, nav zināms, no kādiem materiāliem ir ražota šī prece – vai materiāls nav bīstams, vai neatstāj sekas uz veselību vai drošību. Piemēram, vai apavi neizjūk, bet elektropreces – neuzsprāgst”.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto:

Ja bīstamas var būt šaubīgu pārdevēju sūtītas elektropreces, bet nekvalitatīvi – apģērbi un apavi, tad vēl lielāks risks ir internetā no nelicencētiem veikaliem pirkt zāles vai kosmētiku. Latvijas muitā var atrast gan vienus, gan otrus. Tādēļ iedzīvotāji tiek aicināti atbildīgi izturēties pret veselību un iegādāties zāles tikai licencētās aptiekās vai interneta aptiekās.

Piemēram, kāda sieviete ieraudzījusi internetā reklāmu par līdzekli pret sirmiem matiem. Viņa to iegādājusies, taču ”rezultāts ir briesmīgs – līdzeklis smird un nekādi nepalīdz, nav nekāda rezultāta. Preces tirgotājs savu vainu neuzņemas, saka, – vainīgs tas, kas produktu reklamē,” stāsta Bez Tabu skatītāja. Kā saka patērētāju tiesību aizstāvji, šajā gadījumā prakse ir šāda – 14 dienu jeb divu nedēļu laikā preci var atdot atpakaļ.

Video!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl