Anša Klintsona mājā šonakt notiks Halovīna svētku kulminācija

Skaidrīte Nitiša

Autors: Skaidrīte Nitiša

TV3 Bez Tabu raidījuma žurnāliste, kura ļoti labi orientējas savstarpējo konfliktu un dažādu problēmu risināšanā.

2 komentāri
Anša Klintsona mājā šonakt notiks Halovīna svētku kulminācija

Lai gan Latvijā Halovīna svētku svinēšana ir bērnu autiņos, taču ir cilvēki, tostarp, sabiedrībā labi zināmi, kas šiem svētkiem īpaši gatavojas un viņu ģimenēs tie ir gada galvenie svētki. Tā tas ir televīzijas raidījumu vadītāja Anša Klintsona ģimenē.

Anša Klintsona mājā Halovīnu svinību kulminācija notiks šonakt. Tas tālab, ka ir pirmā sestdiena pēc Halovīniem un tā jau ir gadiem ilga tradīcija, organizēt svētku kulmināciju tieši šajā dienā, ja Halovīni ir darbdienā.

Anša māja ir izdekorēta atbilstoši mistikas vītajiem svētkiem. Viss ir sagatavots, lai uzņemtu viesus. Vakarā, kad  ieradīsies radi un draugi, visas telpas būs klātas īpašā  dūmu mākonī, ar gaismas mūziku un gaismas efektiem.

Halovīnus svin jau septīto gadu un katru gadu ir cita tēma. Vienu gadu tie bija amerikāņu stilā, citu gadu Holivudas noskaņās, vēl citu svinēja meksikāņu gaumē. Viesi un paši saimnieki ģērbjas atbiltoši tēmai.

Arī ēdienkarte ir rūpīgi pārdomāta. Piemēram, šogad, kad svētkus svinēs gotu stilā, pamatēdiens būs ribas. Ansis skaidro, labi iederas, jo t ie ir no ķermeņa atdalīti kauli. Dzēriens būs “Asiņainā Mērija”, tomātu sula.  Dzērieni tiks pasniegti no neparastām glāzēm ar miroņgalvu. Tās lieto tikai vienreiz gadā. Saldumus pasniegs asiņaina roka.

Par dekorācijām un atbilstošo noskaņu ik gadu gādā Anša sieva Monta. Pat galdu rotā ar īpaši vītinātām rozēm.

Halovīnu laikā uz televīzijas raidījuma vadītāja Anša Klintsona mājokļa sienām parādās mistiskas gleznas ar divām sejām. Dažreiz tās biedē bērnus. Anša meita Anna gan nebaidoties. Halovīna dienā skolā viņa jau paguva iejusties  Baltās atraitnes lomā, bet šonakt būšot zirneklis.