Komentāri

Nelielo un šķietami mierīgo Kurzemes pilsētu Aizputi pārsteidz vietējās vidusskolas pedagogu brīdinājums bērniem un viņu vecākiem. 

”Bērns pārnāca mājās no skolas un teica, ka skolā runāja par to, ka ir jāuzmanās, jo esot izdarīts kas slikts meitenītei. Teica, ka meitenīte noķerta tumšā ielā, esot aizspiesta mute. Esot gribēts vairāk darīt, bet garām gājusi sieviete, kas izglābusi. Pēc šā gadījuma skolēnu vecāki brīdināti, lai bērnus vienus nekur nelaiž,” TV3 raidījumam Bez Tabu atklāj Aizputes iedzīvotāja.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto

Aptaujātie Aizputes iedzīvotāji atzīst, ka ir dzirdējuši par šādu gadījumu, bet, vai tas atbilst patiesībai, nezina.

Vietējā pašvaldība TV3 raidījumam Bez Tabu atteicās komentēt notikušo, norādot, ja būtu kas nopietns, tad pastāstītu.

Valsts policijā gan apstiprina, ka uzmākšanās bijusi.

Trešās klases skolniece, beigusi nodarbību Aizputes mūzikas skolā, pulksten piecos vakarā devusies satikt tēti, kurš nācis meitu sagaidīt. Uz slikti apgaismotas ielas meiteni pārsteidzis kāds vīrietis, kurš aizspiedis viņai muti. Par laimi, notikušo pamanījusi sieviete, kura meitenīti izglābusi.

Video

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl