Naturalizācijas tests: Pārbaudi, vai spēj to izpildīt!

248 komentāri
Naturalizācijas tests: Pārbaudi, vai spēj to izpildīt!
Foto: LETA

Portāls Skaties.lv un raidījums Bez tabu ir sagatavojis Tev pārbaudījumu – cik pareizi tu spēj izpildīt naturalizācijas eksāmenu?

Latvijas Republikas Pilsonības likums nosaka, ka Latvijas pilsonības iegūšanai naturalizācijas kārtībā pilsonības pretendentiem ir jānokārto latviešu valodas prasmes pārbaude un Latvijas Republikas Satversmes pamatnoteikumu, valsts himnas teksta, Latvijas vēstures un kultūras pamatu pārbaude.

Piedāvājam Tev izpildīt testa daļu, kurā tiek pārbaudītas pretendenta zināšanas par Latvijas Republikas Satversmes pamatnoteikumiem, valsts himnas tekstu, Latvijas vēsturi un kultūru. Šī naturalizācijas eksāmena daļa nav nekāds joks – tieši šāds tas ir pieejams kā piemērs Pilsonības un Migrācijas lietu pārvaldē visiem tiem, kas vēlas nokārtot Latvijas pilsonību.

Bet lūk interesantais – ja Tev būtu jākārto šī eksāmena daļa, cik pareizi tu to aizpildītu? Ja esi Latvijas pilsonis, vai vari pareizi atbildēt pareizi uz visiem 100%? Lūk, tas ir izaicinājums, uz kuru mēs Tevi aicinām!

Tests

[naturalizacijastests related=”294353,212595,511514″]

248 komentāri