Komentāri

Lielās 20 gadu jubilejas svinības Mikrofona ieraksti ieskandina ar krāšņu ievadballīti! Dzērieni, uzkodas, priekšnesumi, aktivitātes un apbalvošana – lūk, šādus pārsteigumus mūziķiem, skatītājiem un medijiem sarūpēja Mikrofona ieraksti, kā paši sevi dēvē, krustvecāki!

Kopā ar Elitu Mīlgrāvi un Guntaru Raču pasākumā gozējās dažādi mākslinieki, kā piemēram, Olga Rajecka, Normunds Rutulis un grupa Labvēlīgais tips! Bet kuram mūziķim Latvijā tika izdots pirmais CD? Skaties video!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Jāpiebilst, ka lielā mikrofona ierakstu jubilejas svinēšana norisināsies 9. novembrī Arēnā Rīga, kur pārsteigumi lielkoncertā “20 gadi latviešu mūzikā” būs neapšaubāmi, sākot jau ar visu laiku labākajiem latviešu māksliniekiem!

Foto

Video

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl