Sabīne Svitiņa

Autors: Sabīne Svitiņa

Bez Tabu digitālā satura redaktore. Atbild par raidījuma satura izvietošanu interneta platformās.

1 komentārs

Pagājušā gadā raidījums Bez Tabu ziņoja par meitenīti Amandu, kura Ziemassvētku vecītim ”pasūtījusi” visdažādākās lietas, starp kurām arī banāni un tējkanna.

Popularitāti iemantojušais video tapis kādā dienā, kad Amanda bija apslimusi. Mamma Solvita nebija gaidījusi tik daudz skatījumu. Ievietojusi internetā, lai to redzētu meitenītes krustmāte, kura dzīvo Anglijā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Šogad Amanda atkal priecēs televizora un raidījuma skatītājus – viņa piedalās jaunajā šovā “Bez Tabu meklē ĪSTO Ziemassvētku vecīti”! Kas viņai tajā jādara un kā šoreiz viņa visus pārsteigs, skaties jau 25. decembra speciālā svētku raidījumā!

Foto

Četrgadniece Amanda Paula Rukmane dzīvo Inčukalna pagastā un apmeklē bērnudārzu Siguldā. Lai gan no sākuma kautrējas, ātri vien atrod kopīgu valodu ar raidījuma Bez Tabu komandu.

Foto

Kā izrādās, Amanda un raidījuma vadītāja Baiba togad pirmo reizi cepa piparkūkas, tādēļ svinīgais pasākums tiek ieskandināts ar dziesmu.

Pati Amanda visiem Ziemassvētkos novēl visiem piparkūkas.

Video: Bez Tabu ciemojas pie Amandas

Protams, Amandai zem eglītes būs visas kārotās dāvanas, lai gan ūdens, cukurs un banāni Amandai ir pieejami, kad vien vēlas. Mamma priecājas par meitas pieticīgajām Ziemassvētku vēlmēm.

Teju katrs Amandas teikums liek smaidīt.

Video: Amandas sirsnīgā un atklātā saruna ar žurnālisti

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl