Reiters pēkšņi pamet Bez Tabu dzīvo ēteru. Kas viņu uz to pamudināja?

5 komentāri

Raidījumu tiešraižu laikā to vadītāji ne reizi vien mēdz nonākt amizantos apstākļos. Trešdien visai kuriozu situāciju piedzīvoja raidījuma Bez Tabu vadītāju tandēms.

”Pirmajā brīdī mana ticība visam sabruka tajā brīdī, kad es drēbju skapī ieraudzīju salatēva kostīmu, tagad ir otrā reize. Tāda formula neeksistē,” uzzinot, ka formulas, kā laimēt loterijā, neeksistē, vīlies paziņo raidījuma Bez Tabu vadītājs Egons Reiters. Egona pārliecība par matemātiskām likumsakarībām ceļā uz vieglu naudu līdz šim bijusi tik stipra, ka viņš, uzzinot patiesību, negaidīti pamet studiju.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Egons stingri ticējis, ka interneta plašumos atrodamās formulas, kas palīdzot tikt pie lielām loterijas bagātībām, tomēr pastāv. Taču izrādās, ka aiz kāda uzticamā vīra ”fasādes”, kas tādas piedāvā internetā, slēpjas krāpnieki.

Vai Agnese Drunka krīt izmisumā, kad Egons atstāj studiju, uzzini, noskatoties video!

Foto

Video

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl