Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu

Svētdiena, 20. augusts

Bernhards, Boriss, Rojs

Horoskops aunam

Šodien ir paaugstināta iespēja iekulties kādā vardarbīgā situācijā vai pašam to izprovocēt. Mēģinājumi transformēt savu vai tuvinieku dzīvi var beigties ar kaujas laukā gūto brūču apstrādi.

Horoskops vērsim

Kas attiecas uz sirds lietām, tev jābūt drosmīgākam un tiešākam. Nevairies no ekscentriskiem izgājieniem. Katra tava darbība prasīs lielu enerģijas ieguldījumu un par rezultātiem vēl ir pāragri spriest.

Horoskops dvīņiem

Vajadzētu piesprādzēties un uzvilkt aizsargvesti visos darījumos ar naudu. Blīkšķis būs tā vai tā, bet tavu ievainojumu pakāpe atkarīga no veiktajiem aizsardzības pasākumiem.

Horoskops vēzim

Ja gribi izrādīt iniciatīvu, vairies no provokatīvām darbībām, kuru rezultātā citi var gūt fiziskus vai morālus ievainojumus. Savu impulsivitāti līdzsvaro ar likumā pieļauto.

Horoskops lauvai

Instinktiem saasinoties, var atgadīties skaidrā saprāta aptumšošanās, īpaši jau situācijās un notikumos , kur iesaistīts pretējais dzimums vai kāda īpaši simpatizējoša persona.

Horoskops jaunavai

Ja uzvirmos nesaskaņas ar vecākiem, dzīvesbiedriem vai darījumu paziņām, tās būs vieglāk nogludināt, ja atradīsiet kopīgas intelektuālas intereses vai nākotnes plānus.

Horoskops svariem

Sakariem var izrādīties izšķiroša nozīme nelielās sadzīviskās avārijas situācijās. Cilvēki tev izpalīdzēs gan ar instrumentiem, gan ar darbaspēku, gan padomu. Nepaliec pateicību parādā.

Horoskops skorpionam

Šodien būsi labā noskaņojuma un veselīgā dzīvesveida vēstnesis. Gandrīz nekas nespēs sabojāt tavus labos šīsdienas nodomus. Savu zinātkāri koncentrē kādas konkrētas tēmas virzienā.

Horoskops strēlniekam

Nedrūmojies, ja dažas lietas nenotiek pēc tava prāta. Ļoti jau gribēsies uzspēlēt kādu drāmu, bet tas noteikti cilvēku rīcību neizmainīs tev labvēlīgā virzienā.

Horoskops mežāzim

Visus atpakaļceļus gan nevajadzētu saspridzināt. Atstāj sev kādu nelielu taciņu pa kuru atgriezties pie saviem mīļajiem. Šodien vari izjust un izbaudīt savu brīvību visās tās izpausmēs.

Horoskops ūdensvīram

Dodoties uz kādu brīvdabas pasākumu vai vienkārši gulšņājot saulītē, izvairies no iepazīšanās ar svešiniekiem. Nevajadzētu uzticēt mazpazīstamiem cilvēkiem savas domas, mantas un sevi pašu.

Horoskops zivīm

Diena kā radīta, lai spodrinātu savu plašo un daudz viedīgo intelektu. Savus slepenos plāniņus izdosies realizēt ar savu draugu tiešu vai netiešu atbalstu. Attiecībās būsi ekscentrisks un neprognozējams.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..
Aizkadri

Aizkadri

Nav noslēpums, ka aiz kadra bieži vien paliek tas pats interesantākais! Kuriozas, smieklīgas un pavisam nopietnas aizkadra situācijas. Ekskluzīvas intervijas.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lūk, kā iespaido nevēlamus dzīvokļu izsoles konkurentus!

Lūk, kā iespaido nevēlamus dzīvokļu izsoles konkurentus!

Papildu īpašums nekad nenāk par skādi. Jo sevišķi, ja tas iegādājams Rīgā un par, kā tautā saka – ”sviestmaizi”. Var noderēt gan pašiem, gan, iespējams, izīrēšanai. Bet ne vienmēr labie plāni izdodas, pat ja noskatītais īpašums izlikts Valsts iestādes rīkotā izsolē.

VIDEO! Liepājas autobusu šoferu patvaļa!

VIDEO! Liepājas autobusu šoferu patvaļa! 8

Divi Liepājas sabiedrisko autobusu šoferi “varoņi”, kuri tā vietā, lai palīdzētu droši un ērti iekļūt transportā mātēm ar bērnu ratiem, ignorē sievietes. Autobusi ir aprīkoti ar grīdas augstuma regulēšanas iespēju, par ko šoferi neliekas ne zinis.

VIDEO! 16 spilgtākie momenti raidījuma Bez Tabu sešpadsmit gadu pastāvēšanas vēsturē!

VIDEO! 16 spilgtākie momenti raidījuma Bez Tabu sešpadsmit gadu pastāvēšanas vēsturē!

Raidījums Bez Tabu jau šo svētdien atzīmēs savu 16. dzimšanas dienu un lielajām gavilēm par godu visu nedēļu pārraide atskatās uz notikumiem, kādi bijuši visu šo gadu laikā! Šoreiz raidījuma komanda pārsteidz skatītājus ar video kompilāciju, kurā ir iespēja ieraudzīt sešpadsmit spilgtākos momentus, kas tapuši visa raidījuma pastāvēšanas vēsturē!

FOTO: ieskaties tur, kur citi nedrīkst – viena diena Bez Tabu aizkadra dzīvē!

FOTO: ieskaties tur, kur citi nedrīkst - viena diena Bez Tabu aizkadra dzīvē!

Šonedēļ raidījums Bez Tabu svin savu 16. gadadienu, kam par godu portālā Skaties.lv būs atrodami dažādi interesanti materiāli par un ap mūsu iemīļoto ētera varoņu ikdienu. To, kādi viņi izskatījās agrāk, jau apskatījām, tagad laiks aplūkot, kas notiek raidījuma aizkadrā, ko katru dienu neredzam TV ekrānos.

FOTO: ai, kādi jauniņi vēl – Bez Tabu komanda 16 gadu garumā!

FOTO: ai, kādi jauniņi vēl - Bez Tabu komanda 16 gadu garumā!

Šonedēļ viņiem ir lielas svinības, jo aprit salds jo salds vecums – 16 gadu. To, kā komanda izskatās tagad, zinām mēs visi, vai ne!? Bet kādi cilvēki iepriekš strādājuši raidījuma Bez Tabu ēterā un kā viņi izskatījušies visu šo gadu laikā – piedāvājam vēsturisku fotogaleriju.

Intīmā sarakstē pieķertais skolotājs ierodas uz randiņu. Noskaties sarunas pilno versiju!

Intīmā sarakstē pieķertais skolotājs ierodas uz randiņu. Noskaties sarunas pilno versiju! 5

Katrai rīcībai ir likumiskā un ētiskā puse. Bez Tabu intīmā sarakstē ar it kā nepilngadīgām meitenēm pieķertais skolotājs savā rīcībā vainu nesaskata. Ko par to saka likums un izglītības iestāžu darbu uzraugošās iestādes, raidījumā Bez Tabu varēs redzēt jau rītvakar, 31. augusta raidījumā. Taču redzētais rosina diskusiju par pedagoga atbildību ne tikai bērna izglītošanā, bet arī personības veidošanā.