Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu
Aizkadri

Aizkadri

Nav noslēpums, ka aiz kadra bieži vien paliek tas pats interesantākais! Kuriozas, smieklīgas un pavisam nopietnas aizkadra situācijas. Ekskluzīvas intervijas.

Lūk, kā iespaido nevēlamus dzīvokļu izsoles konkurentus!

Lūk, kā iespaido nevēlamus dzīvokļu izsoles konkurentus!

Papildu īpašums nekad nenāk par skādi. Jo sevišķi, ja tas iegādājams Rīgā un par, kā tautā saka – ”sviestmaizi”. Var noderēt gan pašiem, gan, iespējams, izīrēšanai. Bet ne vienmēr labie plāni izdodas, pat ja noskatītais īpašums izlikts Valsts iestādes rīkotā izsolē.

VIDEO! Liepājas autobusu šoferu patvaļa!

VIDEO! Liepājas autobusu šoferu patvaļa! 8

Divi Liepājas sabiedrisko autobusu šoferi “varoņi”, kuri tā vietā, lai palīdzētu droši un ērti iekļūt transportā mātēm ar bērnu ratiem, ignorē sievietes. Autobusi ir aprīkoti ar grīdas augstuma regulēšanas iespēju, par ko šoferi neliekas ne zinis.

VIDEO! 16 spilgtākie momenti raidījuma Bez Tabu sešpadsmit gadu pastāvēšanas vēsturē!

VIDEO! 16 spilgtākie momenti raidījuma Bez Tabu sešpadsmit gadu pastāvēšanas vēsturē!

Raidījums Bez Tabu jau šo svētdien atzīmēs savu 16. dzimšanas dienu un lielajām gavilēm par godu visu nedēļu pārraide atskatās uz notikumiem, kādi bijuši visu šo gadu laikā! Šoreiz raidījuma komanda pārsteidz skatītājus ar video kompilāciju, kurā ir iespēja ieraudzīt sešpadsmit spilgtākos momentus, kas tapuši visa raidījuma pastāvēšanas vēsturē!

FOTO: ieskaties tur, kur citi nedrīkst – viena diena Bez Tabu aizkadra dzīvē!

FOTO: ieskaties tur, kur citi nedrīkst - viena diena Bez Tabu aizkadra dzīvē!

Šonedēļ raidījums Bez Tabu svin savu 16. gadadienu, kam par godu portālā Skaties.lv būs atrodami dažādi interesanti materiāli par un ap mūsu iemīļoto ētera varoņu ikdienu. To, kādi viņi izskatījās agrāk, jau apskatījām, tagad laiks aplūkot, kas notiek raidījuma aizkadrā, ko katru dienu neredzam TV ekrānos.

FOTO: ai, kādi jauniņi vēl – Bez Tabu komanda 16 gadu garumā!

FOTO: ai, kādi jauniņi vēl - Bez Tabu komanda 16 gadu garumā!

Šonedēļ viņiem ir lielas svinības, jo aprit salds jo salds vecums – 16 gadu. To, kā komanda izskatās tagad, zinām mēs visi, vai ne!? Bet kādi cilvēki iepriekš strādājuši raidījuma Bez Tabu ēterā un kā viņi izskatījušies visu šo gadu laikā – piedāvājam vēsturisku fotogaleriju.

Intīmā sarakstē pieķertais skolotājs ierodas uz randiņu. Noskaties sarunas pilno versiju!

Intīmā sarakstē pieķertais skolotājs ierodas uz randiņu. Noskaties sarunas pilno versiju! 5

Katrai rīcībai ir likumiskā un ētiskā puse. Bez Tabu intīmā sarakstē ar it kā nepilngadīgām meitenēm pieķertais skolotājs savā rīcībā vainu nesaskata. Ko par to saka likums un izglītības iestāžu darbu uzraugošās iestādes, raidījumā Bez Tabu varēs redzēt jau rītvakar, 31. augusta raidījumā. Taču redzētais rosina diskusiju par pedagoga atbildību ne tikai bērna izglītošanā, bet arī personības veidošanā.