5 komentāri

Lizuma iedzīvotājiem noteikta ūdens patēriņa norma, kuru, pat labi gribot, nevar iztērēt. Kāpēc viņiem vēlas uzspiest šādu izšķērdību?

Vietējiem noteiktā norma ir pieci kubikmetri mēnesī uz cilvēku. Vietējie norāda, ka nevienam cilvēkam savām ikdienas vajadzībām nav pa spēkam iztērēt šādu apjomu ūdens. Sanāk krietni vien pārmaksāt par to, ko viņiem nevajag.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Es aizeju divas reizes uz poda pad***t, un tas arī viss. Ārprāts,” tā savas ikdienas gaitas un vietējās pašvaldības uzspiesto izšķērdību skarbi, bet trāpīgi raksturo Lizuma iedzīvotājs. Trakākais ir tas, ka pieci kubikmetri tiek noteikti uz katru mājas iedzīvotāju, tādējādi ģimenei, kas izlieto divus kubikmetrus, uz visiem sanāk krietni vien pārmaksāt.

Foto

Video

TOP komentāri

 • Iveta
  +1 +1 0

  Iveta

  Tad nu gan atradis ar ko lielīties,redzieties dirst ejot 2xdienā.tā uzreiz zvanam Bez tabū.Jūs abi mazāk divlitrīgos pērkat ,tad arī varēsat ielikt ūdens skaitītāju.nav jau māksla nomelnot priekšnieku,bet vispirms paskataties uz sevi!!!
 • Viesturs.
  +1 +1 0

  Viesturs.

  Nu protams labāk un izdevīgāk ir maksāt par 10 kubiem ūdens, kā cilvēks teica, pieckārtīgi, nekā uzlikt skaitītāju pa (piem.) 100 eiro un maksāt tikai par 2 kubiem ūdens. :D Piedodiet bet cilvēki pirms sūdzaties taču padomājiet ar Galvu paši nevis kā tik mazākā ķibele tā zvanam BezTabu.
 • Edgars
  0 0 0

  Edgars

  Man kādreiz pēc kaut kādām normām kanalizācijā aizgāja vairāk kā divas reizes kubikmetru,nekā saņēmu ūdeni caur skaitītāju.Tā arī savu taisnību nepanācu,kamēr visā pilsētā atcēla tās normas.Tagad-cik saņemu,tikpat arī aiziet kanalizācijā.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl