Agresīva sieviete dusmu iespaidā sabojā kaimiņienes automašīnu

1 komentārs

Kāda rīdzinieku ģimene jau kopš janvāra nevar lietot savu spēkratu, jo, pateicoties agresīvai kaimiņienei tas vairs nav braukšanas kārtībā.

Viss noticis brīdī, kad uz Rēznas ielu ieradušies Pārtikas un veterinārā dienesta darbinieki, lai pārbaudītu  – kā agresīvā kaimiņiene gādā par saviem, vismaz sešiem, mājdzīvniekiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Sieviete nodomājusi, ka pārbaudi viņai ”uzsūtījusi” kaimiņiene un nolēmusi atriebties.

”Viņa nonesās lejā, sāka ārdīties, teica, ka mani nositīšos un nodedzināšot manu dzīvokli,” stāsta sašutusī Evija.

Pārtikas un veterinārā dienesta (PVD) pārstāvji apstiprina, ka tiešām redzējuši, kā tiek dauzīta automašīna, taču suņu labturības noteikumus auto sitēja neesot pārkāpusi, vien kucēnus pārdevusi mazākā vecumā, nekā to drīkstētu.

Tagad atliek vien gaidīt, kā aizdomās turamās rīcību vērtēs prokuratūra.

Foto

Skaties video!

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl